Естествено не очаквам да се влюби в първа серия.
А и така не е интересно.
В началото ще има само искри, които и двамата ще се правят, че не са любовни.

Малко забавни коментари по повод фрагмана:
Какво нещо е животът?
Гледам Халит Ергенч търси пари за болното си дете.
А преди години правеше неприлични предложения.
Това е отмъщението на Шехерезада.

Халит пак си е направил харем.
"Трябва да намеря парите".
Това ми напомни за "Хиляда и една нощ".
Халит аби, да не ти се наложи да прекараш една нощ в хотелска стая.

Признайте си, че гледайки фрагмана, очаквате отнякъде да изскочи Хюрем.
Махидевран, ти пак ли повярва на Сюлейман?
Имаш още много да теглиш.
"Защото има още сметки за уреждане".
Еее, шест века минаха, Рюстем паша още не е забравил.
Махидевран, този път си опичай акъла.
Гледай да не изпуснеш пак Сюлейман.






- в близък план 



за новините и преводите, за всеотдайността 







