Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти след "Ти си моята родина" тема 35

  • 29 033
  • 739
# 150

Цитат
Ами той? В тази ситуация изобщо няма да му е до любов, така ли?


Естествено не очаквам да се влюби в първа серия.
А и така не е интересно.
В началото ще има само искри, които и двамата ще се правят, че не са любовни.  Grinning

Малко забавни коментари по повод фрагмана:


Какво нещо е животът?
Гледам Халит Ергенч търси пари за болното си дете.
А преди години правеше неприлични предложения.
Това е отмъщението на Шехерезада.  Grinning Grinning


Халит пак си е направил харем.


"Трябва да намеря парите".
Това ми напомни за "Хиляда и една нощ".
Халит аби, да не ти се наложи да прекараш една нощ в хотелска стая.  Joy


Признайте си, че гледайки фрагмана, очаквате отнякъде да изскочи Хюрем.


Махидевран, ти пак ли повярва на Сюлейман?
Имаш още много да теглиш.


"Защото има още сметки за уреждане".
Еее, шест века минаха, Рюстем паша още не е забравил.


Махидевран, този път си опичай акъла.
Гледай да не изпуснеш пак Сюлейман.



 Grinning Grinning Grinning

Виж целия пост
# 151
Много закачливи коментари, със страхотно чувство за хумор.

Препратките са неизбежни. На мен също ми мина през ума за парите, които трябва да намерят за болното дете и Каан  от ББГ.

Дано историята е интересна. За играта нямам притеснения. Екипът трябва да се е сработил вече, мина много време. Поне от два месеца снимат. Най-малко.
Виж целия пост
# 152

Една снежинка.  Heart Eyes

Есра пусна снимката, но е от дома на Берг.
Явно са й на гости.









Берг е оплела и дрешки за бебето.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Виж целия пост
# 153
Следобеден привет, момичета! Hug




    Берг Heart Eyes  Flowers Four Leaf Clover - в близък план Grinning

   

ВАРНА Hug, МАЙДРИИМ  Hug, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ЧУДЕСНИТЕ ПОСТОВЕ! Flowers Rose Flowers Rose



**********************************************


                                        И за настроение  Heart Eyes  Grinning Laughing


                           

             
Виж целия пост
# 154
Гюнчето е като коледна играчка. Благодаря за хубавите снимки!
Берг има време за всичко.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
Здравейте Hug
Започнахме НГ с много информация, новини, имаме си дата за сериала, чакаме албум от Берг...

Безкрайно и сърдечно благодаря на Варна bouquet за новините и преводите, за всеотдайността Hug

Mydream bouquet за трудолюбието и изобилната информация за актьорите от Вавилон и прекрасните коментари Hug

Хел bouquet ВГ  bouquet за снимките, новините , коментарите и посланията Hug

Гюнчето е розовелка, хубавелка, пухкавелка- сладурана, най- важното е, че донесе късмет на леля Бергюзар Grinning Heart Eyes

Много мило ми стана , когато видях плетивата на Берг. Достойна дъщеря,  наследила уменията и желанието на майка си, да създава уют и обич за любимото семейство Hug


Виж целия пост
# 156
Цитат
Берг има време за всичко.


Много е хубаво денят ти да е свободен и да се занимаваш с такива сладки неща.

...............

Интересно ми е дали Еда обича Ирфан.
Или се е омъжила от други съображения.
Пише, че е прагматична.
Тоест, повече човек на разума, отколкото на чувствата.
Щом е пламенна натура, може "дяволът" Еге да й изглежда по-привлекателен.


Айше и Ирфан







Илай и Сюлейман






Еда и Еге


Виж целия пост
# 157
Интересно дали ще изгледат заедно първи епизод, ще го отбележат ли по някакъв начин?
Виж целия пост
# 158
Интересно дали ще изгледат заедно първи епизод, ще го отбележат ли по някакъв начин?


Зависи от продуцентите.
Те ще имат две премиери в една седмица.
На 15-ти започва "Мразовито", а на 17-ти нашият сериал.
Ако направят за едните, би трябвало да направят и за другите.
Не знам, и двата варианта са възможни.
Но в лагера на АЯ цари пъъъълно спокойствие.
Не си дават много зор да правят реклама нито на единия, нито на другия си сериал.  Grinning Grinning
Другата седмица започват три сериала.
На 14-ти "Рамо" с Мурат Йълдъръм.
На 15-ти "Мразовито" (главните актьори са млади и познати в Турция, но аз не ги знам)
На 17-ти "Вавилон"
А на 25-ти "Птица Феникс" (също не познавам главните актьори)
Който оцелее, оцелее.
През март ще има ново завъртане на рулетката.  Grinning

Виж целия пост
# 159
Според мен имат договори за продажби извън страната. Примерно за 13-18 епизода. Те ще ги направят. Колко от тях  ще бъдат излъчени - времето ще покаже.
Съответно и за толкова епизода/направените/ ще бъде платено на актьорите. Оттам нататък - каквото сабя покаже.
Колкото до премиерите. АЯ кротуват, но като цяло са по церемониите. Лъскавата част, представянето не им е чуждо.
Ще видим.
Виж целия пост
# 160
Красивите дни започват винаги с нещо красиво...

Добро утро, Прекрасни! Hug



Днес ви пожелавам ЩАСТИЕ!
Пожелавам ви удивителна Сряда, приятели.... красива, уютна и изпълнена с безкрайна обич!
Напълнете сърцата си с любов, и усмихнати и уверени тръгнете към своето ДНЕС!❤️




                                  И  Назлъ - много е красива  Heart Eyes   
Цитат
Племянница Бергюзар Назлы на Новогодние праздники гостит у Эргенчей...

             


Виж целия пост
# 161

Хубав ден на всички!



Цитат
Според мен имат договори за продажби извън страната. Примерно за 13-18 епизода. Те ще ги направят. Колко от тях  ще бъдат излъчени - времето ще покаже.



Бирсен писа, че продажбите на сериала са гарантирани.
В момента снимат 5-ти епизод.
При започването на нашия сериал до края на сезона ще са останали 19 седмици, това са 19 епизода.
Може да ги направят, според мен.
Няма да е и прекалено натоварване за сценаристките, които така или иначе ще трябва да дописват сценария.

Каквото такова.
Аз съм безкрайно щастлива, че след 10 години ще гледам Халит в съвременен сериал от градски тип.   Peace



Виж целия пост
# 162

Егемен Къвълджъм







Илай, Айше, Еда



Виж целия пост
# 163
Момичета, време е за следобедното кафе Grinning






------------------------------------------------------------------------------------------------

Виж целия пост
# 164
Привет и от мен Hug

Още седмица и ще гледаме 1 епизод. Изобщо не понасям руската озвучка, дразни ме Grinning ooooh! Crossing Arms
Ще чакам да споделите, какво сте разбрали Praynig
Ако сериите са по 1 час искам 2 серии Heart Eyes Joy
Много силен каст , всички главни актьори са по своему интересни и талантливи. Ще излеят сто реклами  Shocked  как ще ги изтърпим... Wink

Но важното е, че най- после ще гледаме Халит в съвременна роля bowuu Peace Heart Eyes


Цитат
Аз съм безкрайно щастлива, че след 10 години ще гледам Халит в съвременен сериал от градски тип.

 newsm10

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия