Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 60 907
  • 800
# 390
Само насипна става.
Виж целия пост
# 391
Dari_77, моята база може би няма да е идеална за теб. През зимата кожата ми е по-скоро много суха към суха. База слагам, защото иначе в следобедните часове лицето ми е попило напълно всичкия ФДТ, който съм сложила и изглежда съсухрено. Базата някак запечатва кремовете и серумите и гримът си стои върху нея. Харесвам тези на Clarins - розова в бурканче, прасковената и бялата озаряваща - от тубичките. Имам и зелената - за локално нанасяне върху зачервени участъци, ползвам при нужда.
Озаряваща на ЕЛ също имам, но почти не ползвам, както и Фотофиниш на Смашбокс. Тези двете не са моите продукти.
С проба като да се получава най-добре.
Виж целия пост
# 392
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Може някои вас да ми се смее, но въпреки това ще попитам... Мисля да си поръчам на ЕЛ фдт, но се чудя какъв цят ще ми стой добре
В момента съм с този от снимките
Може ли съвет?
Благодаря!
Виж целия пост
# 393
Според мен отвори findation.com
Въведи твоя номер и марка, и сайтът ти предлага подобен цвят от други марки. Можеш да избереш EL, или друга.

П.п. Редактирах се, бях разбъркала буквите в името на сайта
Виж целия пост
# 394
Според мен отвори finadtion.com
Въведи твоя номер и марка, и сайтът ти предлага подобен цвят от други марки. Можеш да избереш EL, или друга.
Не ми отваря този сайт.
Виж целия пост
# 395
https://findation.com/
Виж целия пост
# 396
Благодаря, но не намирам Мейбълин Афинитон
Виж целия пост
# 397
1. Кое е вашето откритие за 2019г?? 2.Посочете един ваш любимец от нискобюджедните и от високия клас продукти??

Фаворит във високия клас ми е Estee Lauder Double Wear, а от по бюджетните Catrice 😊 Откритието ми за 2019г. е Clinique Even Better Glow 😍  Също и Even Better CN 0.75. Аз съм с много бяла кожа, а когато съм с него все едно нямам фон дьо тен:) Рядко ми се случва да нямам рязка разлика бяло/жълто 😂
Виж целия пост
# 398
Този сайт е мега як!!! По 2 въведени ФДТ ми посочи цветовете при много други!!!
Виж целия пост
# 399
Благодаря, но не намирам Мейбълин Афинитон
Извинявай, бях изписала грешно името. Има го афинитон. Ето, поне 3 фдт и още толкова други видове - пудра, коректор..
Виж целия пост
# 400

При мен излиза това
...
Виж целия пост
# 401
Там трябва да напишеш Мейбълин.
Виж целия пост
# 402
Копирам.... Поставям и пак нищо не става....
Виж целия пост
# 403
Скрит текст:
Копирам.... Поставям и пак нищо не става....
Става, има ги на Мейбълин. Maybelline се изписва.
Виж целия пост
# 404
Стъпка 3 си намираш цвета и си готова
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия