Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства - 2020г.

  • 56 184
  • 1 720
# 240
Категорично не е вярно за прахосмукачката. Зарежда се за 4 часа моята и работи 40 минути без прекъсване. Аз няма да обирам магистралата с нея. Колко да ти е мръсна колата, че да не ти стигнат 40 минути?!
За секса също само ти го твърдиш това, така че не знам колко може да ти се вземе под внимание мнението.
Имам 5 прахосмукачки, включително автомобилна ровента на батерии.
Колко да се вземе под внимание мнението ми. А, да, занимавам се с почистване.
Много е интересно как във форума мъж като каже секс и си мислите, че е зягорял. Не всички са като вас.
Погледни от друг ъгъл на поста ми. Дано разбереш шегата.
Виж целия пост
# 241
Къде да ходя на автомивка за миене на двигател? Някой правил ли го е?
Виж целия пост
# 242
На старата кола сме го мили на автомивката на Горна баня. Стана като нова бричката отвътре. Но после две седмици даваше някакви проблеми с тока и не помня сама ли се оправи или нещо се наложи да сменяме. Но по принцип колата си имаше проблем с жичките...
Виж целия пост
# 243
Аз там не пипам.... Недай си боже да намокриш компютъра. Да, има капак отгоре, защитен е, ама на тия стари коли знаеш ли ги уплътнения и све.... Старото ауди така ни остави на един път второстепенен между селата посока Сандански. Оказа се, че при дъжда са се намокрили някакви жички, даже ни ги показваха в сервиза в Сандански... Та оттогава си ме е шубе. Единствено с някакви кърпи или обезмаслител като преди това пръскам върху кърпата и тогава бърша каквото реша отвътре под капака
Виж целия пост
# 244
Зуки, препоръчвам ти да не миеш двигателя, за да не си навлечеш нови проблеми. За да установят от къде е течът на масло, би трябвало в сервиза да си обезмаслят двигателя с подходящи за целта препарати, а не да те карат да миеш двигателя. Wink
Виж целия пост
# 245
Много съм си харесала една кола ,но е кабрио и ме наплашиха,че зимата ще ми се разкаже играта.
Някой е подобен опит?





Виж целия пост
# 246
Понеже се дискутираха прахосмукачки наскоро, днес видях, че в новата брошура на Лидл от следващата седмица има прахосмукачка на промоция:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 247
Според мен е много малка тая прахосмукачка. Струва ми се, че е за почистване на масата, на столове и подобни.
Виж целия пост
# 248
И на мен ми се вижда малка, но пък съм виждала моя приятелка да си чисти колата с подобна прахосмукачка. Ако не е много замърсена колата може и да свърши работа.
Аз самата съм пълен лаик по темата, иначе. Половинът съм го натоварила с чистотата на каляските 😀
Виж целия пост
# 249
Когато имам време ходя на автомивка. Харесала съм си една на бензиностанцията на Шел в Хаджи Димитър. Сядам и си пия кафенце, мога и да наблюдавам докато ми я мият. Поне при мен такава прахосмукачка няма да върши работа, че на паркинга, където я държа е кал и чакъл. Особено имам едни боти с огромен грайфер, с които внасям купища камънак в колата, иска си стабилно чистене.
Виж целия пост
# 250
Много съм си харесала една кола ,но е кабрио и ме наплашиха,че зимата ще ми се разкаже играта.
Някой е подобен опит?
Обмислям да продам сегашната кола и да  си взема нещо друго, или направо 2- забавна/писта и скучна.
Тази конфигурация на 500 бих искал, същите цветове, нямам идея с кои двигатели е възможна, но бих избрал 1.4 16v 95-100 коня, едни джанти 17. Приятен, здрав, като за 100 коня си върви ок, колко харчи не ми е ясно и не искам да ми бъде. Всички малки 500 са на платформата на фиат панда, не очаквайте комфорт при возене, но мисля, че са директни и приятни за управление. При поддръжка на гумените елементи на тавана, не би било голям проблем зимата. Едно е сигурно, качваш се с усмивка, слизаш със същата.
Виж целия пост
# 251
Аз много обичам да си чистя моята. Имам външен контакт до входната врата. Включвам нормална прахосмукачка там (и с един удължител), има си малка приставка и така си чистя.
Нещо такова:
Виж целия пост
# 252
Показаната лидълска прахосмукачка издържа 5-7 минути някъде. Имах такава, но на друга марка.
Виж целия пост
# 253
Ходих вчера до моята автомивка да ги питам мият ли двигател. 8 лв е, но не го препоръчват. Може да не иска да запали, може да запали след 10 мин или след 2 дни.
Майстора ми е познат, не е сервиз.
Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 254
Канди, втората ни кола е ауди а4 кабриолет мек таван. Оказа се, че всичко, което бяхме чували за кабриото, е пълна лъжа или са думи на човек, който не знае как да се грижи за колата си. Да, много са важни уплътненията дали са читави, но за да не ти пропуска вода и да седите вътре с чадър, тавана се мие със специален шампоан (има група във фейсбук на феновете на кабриолет и там един пич продава и не е скъпо) и се импрегнира или с паста специална или с най-обикновен, качествен обаче, спрей за обувки импрегниращ. Ние използваме един черно жълт, който купуваме от Дайхман и колата я импрегнираме примерно в месеца веднъж. Капките от дъжда буквалноо стоят на капчици на повърхността и въобще не влизат в плата, като по филмите хаха. Една опаковка стига за целия таван, но специално и фиата е по-малък автомобил така че и тавана сто процента е по-малка площ. Мъжът ми е нон стоп с аудито, тя си е негова де. Караме я трета зима, нямаме абсолютно никакви ядове с нея или тавана нито лято, нито зима. За мен това са пълни измислици и са думи най-вече на хора, които никога не са притежавали кабриолет. Моят съвет е, ако си решила кабрио, нека е кабрио. Това, което трябва да гледаш при покупката, задължително е плата дали не е тръгнал на места (правят ги, но е скъпо) и задължително дали работи механизма за свалянето и вдигането на тавана, защото е автоматично. Успех.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия