София, жк Младост - тема 32

  • 63 018
  • 736
# 675
Здравейте,можете ли да ми препоръчате зъболекар,който работи със застраховател Уника.
Засега виждам само Ню Медикал,някой има ли впечатления от зъболекарите там?
Ню Медикал в сграда 2 вече е Блокс.
Ходила съм при д-р Лулева, млада и старателна е, но не се сработихме. Имаше и един мъж, колегите бяха доволни от него.
Не знам дали екипът е същия сега.
Виж целия пост
# 676
Здравейте,можете ли да ми препоръчате зъболекар,който работи със застраховател Уника.
Засега виждам само Ню Медикал,някой има ли впечатления от зъболекарите там?

Защо трябва да работи с Уника? Вземаш си фактура и ти я плащат. Поне аз така правя.
Защото ми е по-удобно директно безкасово,иначе снимане на фактури,попълване на претенции,честно казано ,ако си намеря зъболекар ,който безкасово работи,би ми било по-лесно и удобно
Виж целия пост
# 677
В случай, че се чудите до кога няма да има вода...
https://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx
Виж целия пост
# 678
В случай, че се чудите до кога няма да има вода...
https://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx

На сайта на Софийска вода има възможност за абониране за SMS известия при планови спирания и аварии. Доста полезно нещо. Аз си го активирах, след като преди време пропуснах да прочета мейла, в който съобщаваха за планово спиране, и останахме без вода. Grinning Със SMS  е по-сигурно.
Виж целия пост
# 679
Днес мъж ми получи SMS-а 15 мин. след като спряха водата....
Виж целия пост
# 680
Аз имейл получавам,два,до три дни преди спирането,когато е планирано разбира се
Виж целия пост
# 681
Дали в темата пише някой, който живее в района на аварията? Да погледне през прозореца дали работят още и докъде са го докарали.... Че точно събота вечер без вода си е доста неприятно.
Виж целия пост
# 682
При нас Младост 2 има вече вода.
Виж целия пост
# 683
Благодаря и в нас тръгна!

Иииии....пак спря!
Виж целия пост
# 684
Благодаря и в нас тръгна!

Иииии....пак спря!

Мда....тъкмо се зарадвах....
Виж целия пост
# 685
Че те копаха и миналата седмица, точно 20 метра по-надолу на същата улица, но си повишиха цената съвсем неуместно без реално да подобряват мрежата или да си търсят и контролират ползвателите крадци.
Виж целия пост
# 686
Явно са пробвали и тръбата е избила пак.
Виж целия пост
# 687
Променили са часа на 22. Да видим!
Виж целия пост
# 688
Вече е променено на 01.00 ч
Виж целия пост
# 689
Пак са променили са часа на 1.00.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия