Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 767
  • 5 407
# 4 770
Ааа, чакай, чакай! На заден фон до кафеза дамата ползва прахосмукачка с маркуч! Simple Smile
   Голяма муня съм. Никога не ми е хрумвало докато чистя да съм обута в обувки с токчета, а те създават танцувално настроение. Пък се чудя защо не ми идва музата за чистене!
Виж целия пост
# 4 771
ретро прахосмукачка, с маркуч.
Тамън на място си е това изказване в мунската тема. Защото най-ретро всъщност са стоящите прахосмукачки без маркуч, като тази от 1917г


Ам аз не съм казала най-ретро. Така де, като ще се хващаме за думата.
Виж целия пост
# 4 772
Звукът на соц.прахосмучките беше като на реактивен двигател, да, "ауспухът" беше горе в края на дръжката, самата прахосмукачка имаше и тръби и маркуч и си избираш дали да е правостояща или да я държиш на пода и да размахваш маркуч, много практични бяха. Другите с маркуча и кофата на колелца бяха по офиси разни, обществени.
Ааа, чакай, чакай! На заден фон до кафеза дамата ползва прахосмукачка с маркуч! Simple Smile
Тцъ, това е металната дръжка, но със свалена торба, може да е имало функция като ония кухненските метачки дето бяха популярни по едно време 1980-те.
Виж целия пост
# 4 773
OnDiNe, разбрах те от раз, но докато стигна до финала, като една видна муня, погледнах календара, да не би да е  втори юни и сирената да си има логично обяснение Joy
Преди малко изхвърлих в контейнера току що отворена кутия с цигари. Бях тръгнала да изхвърлям боклука и си викам, чакай да си отворя цигарите и да изхвърля и целофана. Връщам се вкъщи и веднага се хващам за устройството да дръпна един фас, цигари обаче няма. Загрях, че съм ги метнала в боклука заедно с целофана. Зачудих се за момент, кое ще ми бъде по- неприятно - да отида за нови цигари до магазина, (който е далече) или да ровя в контейнера, който е на 20 метра? Естествено, че отидох до контейнера, щото хората по- лесно отиват на война, отколкото аз до магазина. Торбата ми беше най-отгоре, беше си чистичка, отворих я и си намерих цигарите. Тъкмо ги вземах, цъфна един съсед и ме гледа потресено.  "Какво правиш, Карамела???"
Амиии, търсех едни цигари, отговорих засрамено и се фръцнах довлна, че съм си открила "съкровището".
А него го оставих да решава кръстословица -  в клошар ли съм се превърнала или просто си ме пере сачмата Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 4 774
Аз така изхвърлих една micro sd карта в коша в офиса. Сам сама бях, метнах я без да искам и като започнах да ровя в коша да я търся, влезе клиент. Даже не си правих труда да обяснявам. Измих си ръцете и карай нататък. Satisfied
Виж целия пост
# 4 775
Така един път с ММ седим в едно кафе на открито, току що сме пазарували. По едно време гледам под стола изпаднала неотворена кутия цигари на мъжа ми и му казах. Той си ги прибра и в този момент видях разочарованите погледи на двама типа на съседната маса. Явно са чакали да тръгнем, за да ги приберат.
Виж целия пост
# 4 776
Спомних си една случка с бъркане в кош за боклук. Пушех iqos тогава. Ще хвърлям изпушената цигара и бам с нея изхвърлям и горната част на iqos-а. За да си извадя съкровището, трябваше да вдигна горната част на коша. Порових вътре, взех каквото ми трябваше, без да ме интересува дали някой ме гледа и доволна се насочих към работа, за да си измия ръцете.
Виж целия пост
# 4 777
Аз веднъж си изхвърлих огромната връзка с лични + служебни ключове в контейнера до работа. Изхлузиха ми се от пръстите. Нито щях да успея да заключа работното място, нито да се прибера. По това време ремонтираха основно от нулата въпросния булевард, беше пренаселено точно там с работници и струпана техника. Контейнера беше почти празен, не се наложи да търся много. Бръкнах с някаква... шпилка от търкалящите се отпадъчни по пътя. Поне няколко мъже ме забелязаха как ги извадих, ама все тая, щастлива бях Grinning
Виж целия пост
# 4 778
Ами.... аз кво да кажа. Айде, ще кажа 😂
Бях 7/8 годишна, когато майка ми ме прати да изхвърля кофата за боклук. Тогава бяха кофи, някои помнят. Та, отивам аз, обръщам кофата и.... я изтървам 🤕 Обаче, майка ми, много люта жена. Ако се върна без кофата, предполагах какво ще ми се случи- лют скандал и някой шамар. А тогавашните казани, далеч не бяха като днешните контейнери. Много големи, високи/ за фъстък като мен/ и широки. Страх не страх, срам не срам.... влязох вътре... щото пък беше сменен, демек празен. Добре, обаче, отвън има като стъпала как да се изкатериш, но отвътре... ами няма. Взех кофата победоносно, и ся....как да изляза 🧐 И... почнах да викам за помощ, като вече си представях как всеки момент идва камиона за казаните и ме отнася. Не помня кой точно съсед ми помогна... но ред сополи, ред сълзи... върнах прословутата кофа. А майка ми разбра много след време.. с какво се е прочула щерка и в махалата 😄
Виж целия пост
# 4 779
В тази тема само аз не съм ровила в контейнер - толкова много такива истории. И сега, понеже го написах, очаквайте съвсем скоро и моя клошарски дебют. Всеки път, когато кажа, че нещо не ми се е случвало... Grinning
Виж целия пост
# 4 780
То ако така работеше... Ама да споделя за всеки случай че никога не съм забогатявала, пък да вървя да се страхувам да не взме да ме стигне Joy
Виж целия пост
# 4 781
То ако така работеше... Ама да споделя за всеки случай че никога не съм забогатявала, пък да вървя да се страхувам да не взме да ме стигне Joy

Тоз номер съм го пробвала, не работи. Само за гадни работи Grinning
Сори.
Виж целия пост
# 4 782
Никога не съм ровила в контейнер, получавам призиви за повръщане при мисълта, затова много сериозно мисля кое в коя ръка държа и кое трябва да изхвърля, по възможност се старая да не държа нищо друго освен боклук, за да не ми се наложи. Но мисля, че и ключове, и цигари, и всичко бих прежалила, или бих платила на минаващ клошар, но не мисля, че мога да бръкна вътре, камо ли да вляза, ужасно съм гнуслива...
Виж целия пост
# 4 783
Аз не съм толкова гнуслива, но съм сравнително нисичка и ще трябва цялата да вляза в контейнера. Това вече ми е проблем Grinning
Виж целия пост
# 4 784
И аз съм много гнуслива, но толкова пъти ми се е налагало да ровя по кофи и контейнери, че не мога да ги изброя... Поради тази причина в работата винаги гледам кошчето да ми е измито редовно, та да не ме е гнус като стигна до бъркане... пак.
Последно рових в контейнер, отварях чували и т.н. защото служителка обвини колеги в кражба на нейна лична вещ, а бяхме сигурни, че шматката просто я е изхвърлила. Ровихме като професионални клошари и не я открихме тази вещ в контейнера. Накрая ни звънна колежка от друг отдел, за да ни каже, че шматката си е забравила нещото при нея, докато е била на клюки там. А онази се кълнеше преди това, че никъде не е ходила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия