Магазини Sinsay

  • 70 092
  • 754
# 330
А коледните, които бяха в "Очаквайте", някой виждал ли е ги е във физическите магазини?
Виж целия пост
# 331
И аз чакам неща от тях - записала съм няколко артикула и непрекъснато проверявам на имейл, дали са ми изпратили съобщение за наличност...
Виж целия пост
# 332
Единствено от дънките не съм доволна, всичко друго е приемливо.
Дойде ми лилав плюшен суичър, доста приятен и топъл.
Но надали ще има такива температури, за да го облека скоро.
Детските кецове със златисти камъчета са топ и са удобни, взех й 21 номер.
Виж целия пост
# 333
Здравейте, някой случайно да има код за намаление?
Виж целия пост
# 334
Какви са тези кодове?
Виж целия пост
# 335
Да се разпиша и аз 😊
Поръчах тези за проба само.
Доволни сме много за 50.60 лв., използвах код за 15 % отстъпка като се абонирах за бюлетина им.
Поръчах в неделя, дойдоха в петък.


Виж целия пост
# 336
Здравейте!
Имате ли представа това яке ок лу в за зимата или е по-скоро за сега?
https://www.sinsay.com/bg/bg/8572e-30x/kurtka-dz-si
Виж целия пост
# 337
При абониране за бюлетина дават 15% отстъпка, която може да се използва за цялата поръчка.
Виж целия пост
# 338
Някой поръчвал ли е от малките килимчета по 10.90 мисля че бяха 60/90 🙄
Виж целия пост
# 339
Имате ли наблюдания от дънките/панталоните им спрямо НМ като размер как се държат? От ХМ съм твърдо 34, та се чудя кой да взема. Става дума за този модел, но и по принцип питам Simple Smile

https://www.sinsay.com/bg/bg/1152f-88j/spodnie-k-si
Виж целия пост
# 340
Аз съм 38 от ХМ, но от Синсаи все съм 36.
Виж целия пост
# 341
https://www.sinsay.com/bg/bg/1724b-09x/torebka-k-si  и https://www.sinsay.com/bg/bg/0359g-99x/torebka-k-si  здравейте,има ли някой тези чантички,много ли са малки,може ли размерите.Много ще съм благодарна
Виж целия пост
# 342
Търсете по кодовете на продукта в сайтовете на другите държави
https://www.sinsay.com/sq/en/1724b-09x/torebka-k-si
https://www.sinsay.com/sq/en/0359g-99x/torebka-k-si
Виж целия пост
# 343
Търсете по кодовете на продукта в сайтовете на другите държави
https://www.sinsay.com/sq/en/1724b-09x/torebka-k-si
https://www.sinsay.com/sq/en/0359g-99x/torebka-k-si

благодаря
Виж целия пост
# 344
Напълнила съм кошницата в сайта, но все нещо се колебая и не поръчвам. Ся да питам детски боти и ботушки дали си отговарят? Дребната е 29 номер, ако някой е купувал и може да каже дали си отговарят, ще съм много благодарна.
Също постелката за йога съм добавила, но се чудя за тези пари дали ще става за нещо.
На ММ едно спортно долнище за вкъщи, и за него се колебая, че е слаб и висок, ХЛ съм сложила.
За мен дънки, за малката пижамка, разни други дребосъци ще пусна. Дано да уцеля размерите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия