Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 059
  • 3 614
# 2 595
Той детето ли крие? Няма ли друга жена там? Майката?
Бавачката. Или поне това пише тук.
Виж целия пост
# 2 596
Знаем ли мнението на Беа за папараците? Оплаквала ли се е от тях?
Може пък да ѝ харесва да я снимат. В което няма лошо, ако не е мрънкала, че я притесняват.
Къде ММ е мрънкала срещу папараци? Не беше ли срещу измислените статии на журналистите?? Thinking
Виж целия пост
# 2 597
Знаем ли мнението на Беа за папараците? Оплаквала ли се е от тях?
Може пък да ѝ харесва да я снимат. В което няма лошо, ако не е мрънкала, че я притесняват.
Къде ММ е мрънкала срещу папараци? Не беше ли срещу измислените статии на журналистите?? Thinking
Къса памет? Наскоро пуснаха предупреждение към папараците.
Виж целия пост
# 2 598
В случая се крие детето .Може пък родителите му да не искат да бъде показвано и снимано което няма как да стане щом е част от това семейство . Беа толкова е снимана и одумвана  от журналисти че съм сигурна че е претръпнала или  истински не и пука .
Виж целия пост
# 2 599
В чуждите кралски форуми съм чела постове на хора, които не са монархисти, но са виждали Беа на живо. Казват, че няма нищо общо със снимките в пресата. Била много нежна, а очите й били супер красиво сини, в контраст с червената коса. Очаровани са.

Имала и много нежно гласче и всъщност била дребничка с много хубава кожа.
Виж целия пост
# 2 600
Значи ще излезе, че беа просто не е фотогенична. На снимки не изглежда дребна, бих я определила като едра.
Виж целия пост
# 2 601
Значи ще излезе, че беа просто не е фотогенична. На снимки не изглежда дребна, бих я определила като едра.

Да, повечето са на мнение, че тя е ужасно нефотогенична. Но била много мила и много нежна душа.

Изборът на тоалети не й прави услуга. На сватбата на Уилям беше с един бретсел на главата, което я караше да изглежда като героиня от "Последния ловец на вещици".
Виж целия пост
# 2 602
Тук е 'мацка', но май е старечка снимка:
Виж целия пост
# 2 603
То не беше брецел на главата, а дъска на тоалетна чиния, в пресата я наричаха Klobrille
Виж целия пост
# 2 604
Скорошна снимка:



Отпреди:



Тя е може би внучката на Баба, която най-много прилича на кралица Виктория в младите й години:

Виж целия пост
# 2 605
Беа е малко над 1.62. Не бих казала, че на снимки от последните години изглежда едра. По-скоро у хората е останало едно старо впечатление за нея от времето, когато беше по-закръглена и по- неориентирана по отношение на дрехи и аксесоари. Вярвам, че ще е много красива булка, дано само гафовете на баща й да не й помрачат много настроението.
Виж целия пост
# 2 606
На  снимка и на екран всеки изглежда по-едър, отколкото е, тъй като ги няма обичайните ориентири за сравнение - други хора, дървета, къщи, мебели. Но тя си е и по-закръгленка, де. Особено според днешните стандарти. Кейт стърчи една глава над нея, а на килограми сигурно е същата, ако не и по-малко.
Иначе си е съвсем ок момичето, всичко си има, както се казва. Е, очи и зъби малко в повече, но то си е ген Simple Smile
Само дето се замислих Моцката каква тапа е наживо, щом тя е 1.60, а той е колкото нея. Дааам, но пък с висок портфейл е човекът Wink Как да не го обича...
Виж целия пост
# 2 607
Моци очевидно не е исполин, но е поне половин глава по-висок от Беатрис, ако тя е 1.62, може да се сметне.
Виж целия пост
# 2 608
Много ми харесват роклята и обувките,
ако не беше с дълбоко деколте, ще е още по -добре като модел.
Виж целия пост
# 2 609
Според мен лъскаво-тъмната част на кръста и презрамките леко развалят роклята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия