Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 064
  • 3 614
# 2 580
На тия години баба вече от нищо не може да се смути. Тя е преживяла какви ли не сблъсъци и катаклизми в семейството. Един внук иска да търси свободата, друг син има неудобни приятели и вероятно неудобни връзки в миналото, снахите си разиграваха коня пред цял свят. Обвиняваха я в какво ли не, тя - непоклатима като скала. Ще се усети липсата и, когато и да си отиде.
Да де,ама точно тогава става интересното.Баба е скала,може да е ползвала облагите на короната,но винаги си е знаела и задълженията.Чарлз или Уилям,единият стар и мекушав(така изглежда),другият амбициозен,нахъсан с най-силен партньор до себе си.Не съм сигурна дали Фирмата ще е в монархически формат до Джордж.
Виж целия пост
# 2 581
Не знам какви изяви са имали преди да се оттеглят във Франция.На издръжка на Короната.Доколкото знам, те са запазили всички титли, не че е имало значение....

Цитат

Уолис е херцогиня на Уиндзор, но без HRH.

.
Виж целия пост
# 2 582
Не знам какви изяви са имали преди да се оттеглят във Франция.На издръжка на Короната.Доколкото знам, те са запазили всички титли, не че е имало значение....

Цитат

Уолис е херцогиня на Уиндзор, но без HRH.

Е, точно така. Същия почерк, както и сега. Явно действат по един и същи начин, независимо дали се отнася до този, дето седи на трона, или пък някой към втората половина на десетицата в редичката за трона.
Виж целия пост
# 2 583
Смешен ИГ на Съсексови за игрите Invictus
https://www.instagram.com/p/B8y1n80p13j/?igshid=fl03ayi9m9jc
Виж целия пост
# 2 584
Джордж, Щарлот и Луи са техни кралски височества. И носят титлата принц/принцеса. Цялото това нещо се полага на всички деца и внуци на действащия монарх. Обаче те специално са правнуци на Бети. И тя издаде специален документ, с който им даде титлите.
Виж целия пост
# 2 585
Да, Джордж, Шарлот и Луи са HRH.

Например, Шарлот е  "Her Royal Highness Princess Charlotte of Cambridge".
Виж целия пост
# 2 586
Беатрис, Моци и детето му(може би?) са ходили на гости на Андрю. Моци се опитва да скрие лицето на детето.

Виж целия пост
# 2 587

Много готино Simple Smile
Виж целия пост
# 2 588
Беатрис, Моци и детето му(може би?) са ходили на гости на Андрю. Моци се опитва да скрие лицето на детето.
Тук Беатрис изглежда хубава и весела,а Моцко-женствен с тези розови бузки и ангелско личице.
Какво го крие детето,нали и на сватбата ще присъства.Стресира го по този начин.
Виж целия пост
# 2 589
Моцко е голям симпатяга, с Беа ще имат хубави дечица.
Виж целия пост
# 2 590
Той детето ли крие? Няма ли друга жена там? Майката?
Виж целия пост
# 2 591
Нормална реакция когато те снимат папараци без твое желание.
Други персони гледат в обектива  усмихнати  но пък претендират че ги снимат уж случайно.
Виж целия пост
# 2 592
Едното не пречи на другото Simple Smile Да се усмихнеш, като видиш, че те снимат, далеч не значи, че си ги поканил специално. В крайна сметка и тук всички се хилят.
Виж целия пост
# 2 593
Нормална реакция когато те снимат папараци без твое желание.
Други персони гледат в обектива  усмихнати  но пък претендират че ги снимат уж случайно.
Едни и същи снимки ли гледаме? Беа се усмихва и даже поздравява с ръка. Сама ли ги е викнала?
Виж целия пост
# 2 594
Знаем ли мнението на Беа за папараците? Оплаквала ли се е от тях?
Може пък да ѝ харесва да я снимат. В което няма лошо, ако не е мрънкала, че я притесняват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия