Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 057
  • 3 614
# 330
Благодаря, да.. на ръкавите сега им е сложена бяла подплата..
обаче миналите 8 години и трите раждания не са я променили Кейт,
роклята и стои по един и същи начин..
Виж целия пост
# 331
Абсолютно,  Ева!
Виж целия пост
# 332
Не ми харесва Катрин. Освен боливудския тоалет (двидздичкити бляскат, ослепях), не е добре и прическата. Кокът е с обем нагоре, а тя има едри черти на лицето и едра глава и така още повече се увеличава визуално главата.
Опънат кок на тила е нейната прическа.
Имаше много по-добри рокли, жалко.
Но пък, както бях написала БАФТА е кино събитие, нека актрисите да блеснат.
Това е и моето мнение!
Виж целия пост
# 333
Изобщо не очаквах да се появи с този кич.
Червена рокля с пайетки на предния прием, сега отново пайетки, но златнички...
Скука, Кате, скукаааа Sleeping
Виж целия пост
# 334
Като си помисля, какъв екип стилисти от най-висок ранг са мислили и премисляли, как да е облечена Кейт, коя съм аз, да се изказвам  "Става ли, не става ли!" Joy
Виж целия пост
# 335
На мен ми харесва Кейт тази вечер. Без колието и обеците ... А прическата е мнооого красива!
Виж целия пост
# 336
Определено с червена или черна рокля щеше да е супер!
Виж целия пост
# 337
Тази рокля ако е избрана от стилисти, по-добре да ги уволни.
Виж целия пост
# 338
Специфичен модел и не особено подходящ за събитието, а харесвам такъв стил. Ръкавите в първия вариант, без подплънки и подплата, стоят много по-добре. Още преди да видя, че пишете, че ръкавите са преправяни, точно там се загледах и намерих кусур, а то те били преработвани... Голяма любов са ѝ подплънките май.
Виж целия пост
# 339
Носи подплънки, защото няма стойка.
От толкова слабост се е прегърбила.
Виж целия пост
# 340
Деколтето малко ми напомня на рокля за бирфест, добре, че е златна и дълга Кетината рокля.
Виж целия пост
# 341
Роклята като рокля не е лоша, но ми се вижда неподходяща за събитието. Катрин  всъщност стилисти има ли?
Виж целия пост
# 342
Тази рокля ако е избрана от стилисти, по-добре да ги уволни.

И аз бих ги уволнила, роклята е като за Факултето, а не за БАФТА. 😄
Виж целия пост
# 343
Тази рокля ако е избрана от стилисти, по-добре да ги уволни.

И аз бих ги уволнила, роклята е като за Факултето, а не за БАФТА. 😄
Чудна е за махалата!
Виж целия пост
# 344
fallon fallon, взе ми думите от клавиатурата - на фона на някои актриси си е супер Катрин. Например:
 
Есме, според мен роклята е точно за бляскаво вечерно събитие с това златничко. Фигурата на Катрин е уау
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия