Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 058
  • 3 614
# 315
Ето нещо къде къде по-принцеско и за червен килим
Скрит текст:
Миналата година беше с почти същата,сега да е пак с едно голо рамо..
тази и рокля е най - отдалечена във времето,ако някой я пусне ще видим
как е изглеждала преди и какво и е преправяно, ще е интересно..
Виж целия пост
# 316
Прекрасна е Кейт. Много е царствена.
Виж целия пост
# 317
Колко са си добре мъжете...мята един смокинг и айде!
Обувките на Кейт са красиви, ама изобщо не ми се връзват със златистите неща по роклята.
Виж целия пост
# 318
На мен ми харесва, роклята е нежна и феерична и на Кейт и стои прекрасно.
Виж целия пост
# 319
Ето нещо къде къде по-принцеско и за червен килим
Скрит текст:
Миналата година беше е с почти същата,сега да е пак с едно голо рамо..
тази и рокля е най - отдалечена във времето,ако някой а пусне да видим
как е изглеждала преди и какво и е преправяно ще е интересно.









От тази вечер



Виж целия пост
# 320
https://twitter.com/WhatKateWore/status/1224040520713932800
Ръкавите са преправени. На снимка роклята не ми хареса, но на клипчето ми изглежда супер. Geia  ме е изпреварила.
Виж целия пост
# 321

Нищо преправяно не виждам.
Аааа сега видях ръкавите.
Новите са по добре но сега и Кейт ми изглежда по слаба.
Виж целия пост
# 322
Имат като че ли подплата
Виж целия пост
# 323

Едно от нещата, които ми харесват е деколтето. Не й е широко.
Виж целия пост
# 324
Деколтето е добре. Харесва ми как и стои. Подплънките са ми излишни.
Виж целия пост
# 325
Не ми харесва роклята на Кейт. Бижутата и прическата - да.
Виж целия пост
# 326
Добре й стои на бюстът.
Виж целия пост
# 327
Мен много ми харесва роклята и цялостната и визия. Роклята е необичайна, различна и и стои супер. И точно този модел в бюста г0 прави да изглежда по-голям.
Ръкавите са сменени изцяло, по-тесни с подплата и малко подплънки.
Виж целия пост
# 328
И косата и е страхотна както винаги. Но тези златни елементи по роклята, като от Аладин е, само я чакам да запее.
И все пак, в сравнение с останалите недоразумения на червения килим си е направо десятка!
Виж целия пост
# 329
Не ми харесва Катрин. Освен боливудския тоалет (двидздичкити бляскат, ослепях), не е добре и прическата. Кокът е с обем нагоре, а тя има едри черти на лицето и едра глава и така още повече се увеличава визуално главата.
Опънат кок на тила е нейната прическа.
Имаше много по-добри рокли, жалко.
Но пък, както бях написала, БАФТА е кино събитие, нека актрисите да блеснат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия