Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 075
  • 3 614
# 2 550
Е как H&M ? Къде я сложихте Меган на второ място. Нали тя е командва и дърпа конците в  тяхното семейство?
"М&H The Expelled Highnesses" ще е според мен.
Нали трябва всенародна веселба на чай да има 😉😄.
Виж целия пост
# 2 551
Англичаните си имаха един крал, дето се отказа от задълженията си. После същият този крал поискал да се върне в страната и поискал служба. Даже се върнал в двореца, заедно с недолюбваната от англичаните жена. Брат му го оставил на служба, но не в Англия, където му се искало, а като губернатор на Бахамите.Заедно с въпросната недолюбвана жена. Явно щом се откажеш от нещо веднъж, връщане обратно под каквато и да е форма, е невъзможно.
Абдикация от трона и оттегляне от кралски ангажименти на 6-7 наследник на трона са две съвсем различни неща. Андрю и той се оттегли (принудително) и никой не се впечатлява, грам.
Да не говорим, че при Еди и Уолис имаше и сътрудничество с нацистите и опит за заговор срещу брат му, крал Джордж. Та там си има друга история натирването (защото действително е било такова).
Тук при Хари нито има причина за натирване, нито има драма. Човекът си гледа семейството, в добри отношения е с брат си и не му иска трона, ама хич. За абдикация пък въобще не говорим.
Виж целия пост
# 2 552
Хари да не е абдикирал крал Simple Smile

Колкото до бранда, достатъчно и даже е по-добре да има имената им - Хари и Мегън, всеки знае кои са. Докато за Съсекс и Кеймбридж и други херцогски обозначения хората изобщо не са наясно, не всички се интересуват от живота на роялите, че да знаят кой под кое наименование се крие, особено пък в чужбина, където смятат да живеят. Там със сигурност ще им е по-трудно да наложат марка Съсекс, независимо с, или без роял, отколкото просто да използват имената си.
Хари е бил цял живот принц Хари, а Съсекс е от колко, три години.
Виж целия пост
# 2 553
А относно "папарашката" снимка на Хари - изглежда ми супер свеж и щастлив от факта, че сам си е купил сандвич /както някой по-назад писа/. Наистина е, като малко дете. А снимката със сигурност не е папарашка, а е от някой случаен минувач. Вижда се по лошото качество и разстоянието, от което е снимана. Папараците са оборудвани със сериозна техника и няма как да извадят толкова некачествена снимка.
Виж целия пост
# 2 554
Съсекс винаги ми е звучало като съсел, неволно я правя асоциацията при всеки прочит на името.

Хари наистина изглежда ужасно щастлив със сандвича. То това са прости житейски неща, но който е бил лишен от тях, не знае какво е. Ще се порадва да живее като обикновен човек, дано е удовлетворен. Интересното ще стане, ако в един момент се окаже, че предишния живот му липсва. Не е съвсем невероятно някой ден и това да стане. От кралска особа сравнително лесно се става обикновен човек. Обратното обаче май не е така лесно.

Жабата трябваше да е с коронка Simple Smile
Виж целия пост
# 2 555
Съсекс винаги ми е звучало като съсел, неволно я правя асоциацията при всеки прочит на името.

Хари наистина изглежда ужасно щастлив със сандвича. То това са прости житейски неща, но който е бил лишен от тях, не знае какво е. Ще се порадва да живее като обикновен човек, дано е удовлетворен. Интересното ще стане, ако в един момент се окаже, че предишния живот му липсва. Не е съвсем невероятно някой ден и това да стане. От кралска особа сравнително лесно се става обикновен човек. Обратното обаче май не е така лесно.

Жабата трябваше да е с коронка Simple Smile

И на мен никак не ми харесва Съсекс, дано не го ползват.
Виж целия пост
# 2 556
Граф и графиня Дъмбартън, барон и баронеса Килкийл...Не е като да нямат варианти Bowtie
Виж целия пост
# 2 557
Граф и графиня Дъмбартън

Харесва ми шотландската им титла.
На Кеймбриджови ми хареса повече ирландската, на Чарлс ми харесаа шотландската графска.
Виж целия пост
# 2 558
Аз пък Съсекс винаги съм го свързвала със съксес на английски означава успех
Виж целия пост
# 2 559
Малко снимки от сериала за кралското фемили:



Виж целия пост
# 2 560
Не знам какви изяви са имали преди да се оттеглят във Франция.На издръжка на Короната.Доколкото знам, те са запазили всички титли, не че е имало значение....

Под натиска на кабинета,Джордж VI лишава Уолис  от полагащата й се титла херцогиня на Уиндзор.
Едуард VIII е починал във Фрогмор,значи се е върнал.
Виж целия пост
# 2 561
Някой да я чел?


Имам я от известно време и й дойде редът. Отзиви?
Виж целия пост
# 2 562
Починал е в Париж, там само е погребан.
Виж целия пост
# 2 563
Не знам какви изяви са имали преди да се оттеглят във Франция.На издръжка на Короната.Доколкото знам, те са запазили всички титли, не че е имало значение....

Под натиска на кабинета,Джордж VI лишава Уолис  от полагащата й се титла херцогиня на Уиндзор.
Едуард VIII е починал във Фрогмор,значи се е върнал.
Починл е в Франция, погребан е във Фрогмор.
Уолис е херцогиня на Уиндзор, но без HRH.
Виж целия пост
# 2 564
Не знаех, че Мусолини е бил свидетел на този брак.

"Красивата любовна история на цар Борис ІІІ и прелестната Йоанна Савойска":

https://www.edna.bg/izvestni/liubovna-istoriia-na-car-boris-i-io … -savojska-4649351
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия