Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 058
  • 3 614
# 2 625
Камила напоследък изглежда силно неадекватна.Сякаш не се ориентира къде е и защо.Свекърва й е  в пъти по-жизнена.Една стара двойка,изпразнена от съдържание,като кукли на конци.Май и на тях им е време за пенсия.Няма лошо.
Виж целия пост
# 2 626
Сега двете сестри са с по-висок ранг от Хари, нали? Simple Smile Да видим бившите рояли как ще се справят с новата роля.
Виж целия пост
# 2 627
Защо да са с по - висок ранг? И те са неработещи рояли. Даже бих казала, че сега ранга им се е уеднаквил.😀
Виж целия пост
# 2 628
Нещо по темата с работата от Южени
https://www.instagram.com/p/B809WcVFoLx/?igshid=18vr8cm19112v 
Виж целия пост
# 2 629
Защо да са с по - висок ранг? И те са неработещи рояли. Даже бих казала, че сега ранга им се е уеднаквил.😀

Her Royal Highness имат те, пък Хари няма да има след 31 март. Това би ги направило с по-висок ранг мисля.
Виж целия пост
# 2 630
Как така Хари няма да има HRH?!
Това не засягаше ли само името на марката РОЯЛ?
Той си остава шести за трона, това не се променя.
Виж целия пост
# 2 631
Как така Хари няма да има HRH?!
Това не засягаше ли само името на марката РОЯЛ?
Той си остава шести за трона, това не се променя.

Хари и Мегън си губят HRH титлите. Това го четох толкова пъти вече като потвърдено, че се съмнявам да е променено?
Виж целия пост
# 2 632
Хари и Мегън си губят HRH титлите. Това го четох толкова пъти вече като потвърдено, че се съмнявам да е променено?
Аз не подлагам твоята информация под съменние, а моята. Просто вече се обърках. Joy
Виж целия пост
# 2 633
Ето тук също е потвърдено, средата на януари.

https://variety.com/2020/tv/global/prince-harry-meghan-markle-lo … ussex-1203471896/

Prince Harry and Meghan Markle will lose their royal titles of “His Royal Highness” or “Her Royal Highness,” when they step back as senior members of the United Kingdom’s royal family, according to a new statement from Queen Elizabeth and Buckingham Palace. However, the duo will maintain the moniker of Duke and Duchess of Sussex.

Остават си Съсексови, ама HRH титлите ги губят. Затова питам дали двете сестри ще станат с по-висок ранг от тях от април.
Виж целия пост
# 2 634
Баба не отне HRH на Хари, но той се съгласи да не го използва от 1-ви април.

Т.е. от 1-ви април нямат право да ползват HRH и марката Sussex Royal, но титлата на думи остава.
Виж целия пост
# 2 635
Титлата HRH си остава, но няма да я ползват. Поне така разбрах аз.
А за ранга: моите интерпретации са, че най - важните са Чарлз, Кеймбридж и децата им, след това останалите работещи и накрая неработещите. Не знам HRH да променя нещата особено много.
Виж целия пост
# 2 636
Къде е изявлението на Кралицата, че няма да ползват royal?
Виж целия пост
# 2 637
Баба не отне HRH на Хари, но той се съгласи да не го използва от 1-ви април.

Т.е. от 1-ви април нямат право да ползват HRH и марката Sussex Royal, но титлата на думи остава.

Тоест той си има титлата, но не може да я ползва? Аз мислех, че HRH се дава само на старши работещи членове на семейството, а той няма да е такъв. Много заплетено.
Виж целия пост
# 2 638
Тоест той си има титлата, но не може да я ползва? Аз мислех, че HRH се дава само на старши работещи членове на семейството, а той няма да е такъв. Много заплетено.

Да, той си я има титлата, но няма да може да я ползва.

Объркващо е. Малките на Уилям и Катрин са HRH. Баба издава т.нар. Letters patent (това е правен инструмент под формата на писмена заповед, издадена от монарх), с коeто се дава на някого титлата (на английски е style, а не title).

Катрин и Меган са HRH заради мъжете си, т.е. за тях няма Letters patent.

Ще се опитам да намеря публикуваните Letters patent и да постна линкове в темата.
Виж целия пост
# 2 639
Мегън пак говори чрез приятелите си 😂, много куха.


Меган казала на приятели, че има право да си използват търговската марка Съсекс Royal,  въпреки че кралицата им забранява😅😅....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия