Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 058
  • 3 614
# 2 655
...
ПП: Само не е ясно дали е планирано от по-рано или са се сетили вчера, когато Корбин засече Джонсън, че не е посетил Уелс.

https://twitter.com/chrisshipitv/status/1230119374251532288
Виж целия пост
# 2 656
...
ПП: Само не е ясно дали е планирано от по-рано или са се сетили вчера, когато Корбин засече Джонсън, че не е посетил Уелс.

https://twitter.com/chrisshipitv/status/1230119374251532288
Благодаря, успокоих се, че много им бях набрала.
Виж целия пост
# 2 657
Много интересна теория за това, че нарочно са провалили Маркъл.

Само дето не мога да разбера, за какво точно ще й завиждат на нея. Разведена американка на средна възраст, мразена от сестра си и караща се с баща й.

Нужна ли е изобщо помощ на такъв човек, за да провали?
Виж целия пост
# 2 658
Не мисля, че някой си е разплел чорапите от завист по Мегън.
Смятам, че просто искаха да я сбутат там, където е мястото на шестия за короната, а на нея това не и хареса. И двете страни разбирам - и да менажираш цирка не е лесно, и никога да нямаш мястото на първия в редичката също не е леко.
Определено не смятам, че Мегън има достатъчно здраво дупе, че да каже във филм колко нечестно са се отнесли с нея в двореца, пък макар и с недомлъвки.
Можеше и да я харесвам, ако не си беше превърнала ролята в двореца в роля на актриса в сапунка, която гледа с големи тъжни очи.
Виж целия пост
# 2 659
Аз почвам да се чудя дали РФ нарочно не провалиха Мегън.
Та се чудя виждайки популярността на Мегън дали нарочно не и подляха водица защото реално нищо не е направила Мегън а постоянно изтичаше очерняща информация в медиите. Това си е моята теория но има доста логика.
И аз мисля като теб. Имаше нещо там, завист ли, ревност ли. Но не очакваха това да стане, мислеха, че ще я сбутат някъде в ъгъла, като Софи.
Не предвидиха реакцията на Хари, който отказа да търпи.
Само теория, нищо повече. Bowtie

Напълно възможно. Яко отвличаха вниманието от Първата двойка, и Хари както и без това беше по популярен от брат си, остава и жена му да обере повече интерес от бъдещата кралица

Фактът, че реално никаква гранде издънка не е направила е показателен. Това, че и били тесни/широки дрехите, пък къде си държала ръката, па как гледала, са изсмукани работи върху които се нагнети нарочно някакво внушение, че е кой знае какво.
Виж целия пост
# 2 660
Joy

Виж целия пост
# 2 661
Дейлито за пореден път бяха право в десетката.
Официално е, че няма да ползват "роял"
Виж целия пост
# 2 662
А издънката да прави бизнес на гърба на Короната? 🙄
Нямала сериозни издънки, така ли?
Надяваше се да спечели всенародната любов, за да си прави каквото иска.
Но...удари на камък.
И обърна плочата, започна да го играе жертва...🤐
Виж целия пост
# 2 663
А издънката да се жалваш в документален филм за Африка, колко ти е тежък животът и колко не било честнооооооо ... OMG ... Е те от това по-голям издънка има ли?


Телеграф още вчера потвърди това за Sussex Royal, но 1 ден след Дейлимейл, т.е. Дейлито пак бяха напред с материала.
Виж целия пост
# 2 664
Много интересна теория за това, че нарочно са провалили Маркъл.
Само дето не мога да разбера, за какво точно ще й завиждат на нея. Разведена американка на средна възраст, мразена от сестра си и караща се с баща й.
Теорията сякаш излиза от филм с отчайващ сценарий.
Имайки предвид, къде е Кралската фамилия и къде беше/е ММ, явно се правят последни опити, за да се задържи вниманието върху нея. В БГ мама Close
Виж целия пост
# 2 665
А издънката да прави бизнес на гърба на Короната? 🙄

За какъв бизнес говориш
Виж целия пост
# 2 666
Съгласна съм напълно с последните мнения на Ирис, Блу, Врабчо и другите, дори съм го споделяла тук преди време. Меган с Хари направиха много силен старт, бяха хубава и интересна двойка, свежи, естествени, привличаха твърде много внимание и някакси първите по "план" останаха на заден план Wink Говореше се, че дворецът се е тревожил от това и е правил внушение към медиите да поугасят малко интереса си към двамата и да не ги избутват толкова напред. В крайна сметка с общи усилия грубо, обидно и грозно ги избутаха назад. Сега всички си носят последствията.
Виж целия пост
# 2 667
А издънката да се жалваш в документален филм за Африка, колко ти е тежък животът и колко не било честнооооооо ... OMG ... Е те от това по-голям издънка има ли?


Телеграф още вчера потвърди това за Sussex Royal, но 1 ден след Дейлимейл, т.е. Дейлито пак бяха напред с материала.
Да, но това потвърждение идва директно от двореца.
Виж целия пост
# 2 668
На мен са ми интересни. Те останалите и без това са скучни 😀
Виж целия пост
# 2 669
А издънката да прави бизнес на гърба на Короната? 🙄

За какъв бизнес говориш
Продаде раждането на собственото си дете на американските приятелки...срещу сочно сума😂.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия