Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 057
  • 3 614
# 2 685
Сигурно има и такива, които искат публично да ги замерят с камъни, ама това не означава, че трябва да се слушат всякакви откачалки.
Да вземат титлите на Андрю ок, но Хари и Мегън нищо не са направили.
Виж целия пост
# 2 686

Систърите им го сипват много сериозно. Представям си наистина колко пари за опукали за сайта, регистрацията на марката и накрая - нада!
Виж целия пост
# 2 687
Те роялите сами по себе си са вече...и не особено интересни, и леко демоде, “селебритита” тип H&M пък с лопата да ги ринеш. Съвсем други са модните тенденции  , не мисля, че на “иноваторите“ ще им стиска да ги демонстрират.
Виж целия пост
# 2 688
Сигурно има и такива, които искат публично да ги замерят с камъни, ама това не означава, че трябва да се слушат всякакви откачалки.
Да вземат титлите на Андрю ок, но Хари и Мегън нищо не са направили.

Любимецът на мама Бети, Андрейчо, са му изтипосали снимката на училищен автобус днес. Кралското семейство сигурно са били впечатлени. 😁
Виж целия пост
# 2 689
Дамите от theReal бяха право в десетката. Ако ще напускаш, напускай напълно. Добре обясниха защо не могат да използват royal в марката си.

На мен обаче ми е интересно какво точно ще представлява бранда им. Постоянно се говори за това как ще се казва, но не и за това какво ще бъде. След като напуснат окончателно, сигурно ще обявят.😀
Виж целия пост
# 2 690
Мисля,че всеки новодошъл в РФ получава  шанс,а после-според каквото е показал.
Ролята й беше лежерна,по специалността й,живееха си отделно,все по ваканции.Не се очакваше много от нея,но пък много получи.
Защо да я саботират,като можеха още като гаджета да й пратят новатора в САЩ,обезтитлен,без професия и пари.За нула време щеше да им го върне и правилно-мъж,който успя да си купи сандвич,си е джакпот отвсякъде.

При стабилен бизнес план и без "роял" ще се справи,даже и без "Съсекс".Ако го можеше обаче,досега да го е направила и без Хари.
По-вързани ръцете им не могат да бъдат.На всяка крачка,каквато и да е,срещат спънка.Ще се учудя,ако са им останали някакви планове.
Виж целия пост
# 2 691

Хаха, даже американските актриси знаят какво не трябва да прави Спаркъл Simple Smile само тя не можа да научи за две години ...
А това, че РФ са я провалили пък е най-голямата написана глупост. Така, както сам можеш да го направиш, никой не може да го направи това проваляне.
Не случайно РФ имат толкова пари, традиции и правила. А Лилибет е толкова време на трона Simple Smile Може да е на 93, но е с акъла си и много добре знае как да върже ръцете на някой.
Виж целия пост
# 2 692
Аз им пожелавам успех на Хари и на Маркъл във всички начинания.

Само дето ме притеснява, че злите езици говорят, че имат връзки с банки, на които не са им много чисти работите, особено по отношение на расовата дискриминация.

Трябва да внимават, с кого си имат работа, защото така обявените от тях хуманистични цели изглеждат пълна лъжа и измама.
Виж целия пост
# 2 693
Аз не мога да разбера аз ли не съм разбрала, не мога да чета ли, какво ли.
sussexroyal: Не може да се ползва като търговска марка с наличното royal в него, защото противоречи на ценностите на кралицата.
HRH Duke and Duchess of Sussex: Остават си такива, но не си използват титлите активно в бизнес начинанията. Това обаче не означава, че нямат титли, не означава, че Хари е изтрит от семейството, не означава, че принц Хари вече е просто Хари Уиндзоров. Не означава, че са окончателно разведени с короната и имат право да си правят напълно каквото искат.
Те са искали да използват титлата си за фонадцията, но не им е разрешено.
Те имат титла, но нямат право да я използват за лични бизнес цели.

Аз това разбрах от всички писания. Не знам вече вярно ли е, чета основно темата, а тука едни и същи хора пишат напълно противоположни неща според това кое повече пасва на наратива за успешната двойка.
Виж целия пост
# 2 694
Мисля си каква може да е причината да я саботират. Това, че били по - популярни от Кеймбридж ми звучи несериозно. Позициите на роялите, линията на онаследяване и ангажиментите им не се променят според това кой има повече последователи в Инстаграм и на кой му купуват повече дрехите.
За КС беше много по - полезно да имат херцогиня от смесен произход и изобщо "забавна" и харесвана двойка в лицето на Хари и Мег. Ако те са си вършили работата, не виждам причина защо КС ще се опитва да ги бута. Мисля си точно обратното даже. До последно са се опитвали да оправят нещата, но не се е получило и сега се разделят по живо, по здраво. 😀
Виж целия пост
# 2 695
Аз не мога да разбера аз ли не съм разбрала, не мога да чета ли, какво ли.
sussexroyal: Не може да се ползва като търговска марка с наличното royal в него, защото противоречи на ценностите на кралицата.
HRH Duke and Duchess of Sussex: Остават си такива, но не си използват титлите активно в бизнес начинанията. Това обаче не означава, че нямат титли, не означава, че Хари е изтрит от семейството, не означава, че принц Хари вече е просто Хари Уиндзоров. Не означава, че са окончателно разведени с короната и имат право да си правят напълно каквото искат.
Те са искали да използват титлата си за фонадцията, но не им е разрешено.
Те имат титла, но нямат право да я използват за лични бизнес цели.

Аз това разбрах от всички писания. Не знам вече вярно ли е, чета основно темата, а тука едни и същи хора пишат напълно противоположни неща според това кое повече пасва на наратива за успешната двойка.

Правилно си разбрала.
Оная водеща хич не се е самоубила заради хейт... Не е нужно да се преекспонира Simple Smile
Виж целия пост
# 2 696
Тя и банката, с която си сътрудничат и говориха в Маями не е много еко, но щом плащат, ще говорят.
Принципите отиват по дяволите.
Виж целия пост
# 2 697
Каква е разликата м/у фондация и non-profit organization?

Някой знае ли от правна гледна точка, как стоят нещата?


Значи това са намислили Хари и Маркъл.
Виж целия пост
# 2 698
Нали ви казах, че са замислили яко пране на пари.
Виж целия пост
# 2 699
Знам, че в САЩ, ако имаш частна фондация с цел благотворителност по закон трябва да използваш минимум 5% от приходите си всяка година за реално подпомагане. За съжаление има много случаи, в които се перат пари и се прибират значителни суми от собствениците. Не знам как стоят нещата в ОК. Не разбрах и фондацията на Съсекс британска ли ще се води след като напуснат напълно.
Разликата между частните фондации и публичните фондации:
https://www.investopedia.com/financial-edge/1112/the-difference- … ic-charities.aspx
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия