Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 057
  • 3 614
# 2 700
Написали го на сайта си.
Виж целия пост
# 2 701
Къде пише в сайта им, че ще перат пари? 😄
Виж целия пост
# 2 702
Аз не мога да разбера аз ли не съм разбрала, не мога да чета ли, какво ли.
sussexroyal: Не може да се ползва като търговска марка с наличното royal в него, защото противоречи на ценностите на кралицата.
HRH Duke and Duchess of Sussex: Остават си такива, но не си използват титлите активно в бизнес начинанията. Това обаче не означава, че нямат титли, не означава, че Хари е изтрит от семейството, не означава, че принц Хари вече е просто Хари Уиндзоров. Не означава, че са окончателно разведени с короната и имат право да си правят напълно каквото искат.
Те са искали да използват титлата си за фонадцията, но не им е разрешено.
Те имат титла, но нямат право да я използват за лични бизнес цели.

Аз това разбрах от всички писания. Не знам вече вярно ли е, чета основно темата, а тука едни и същи хора пишат напълно противоположни неща според това кое повече пасва на наратива за успешната двойка.

А аз разбрах, че изобщо нямат право да ползват HRH титлите, не само за бизнес цели. Както и думата royal нямат право да ползват за бизнес цели. Ако отидат на някое събитие, няма да са HRH, а Duke and Duchess или той ще е просто принц. HRH ползват тези, които представляват монархията, а те ще представляват само себе си. Така ми го обясни една приятелка в Англия като я попитах преди малко. Не че ми стана по-ясно, де ...
Виж целия пост
# 2 703
Че тя и фондацията на Кеймбриджови е non profit organization.

 https://tt.linkedin.com/company/the-royal-foundation-of-the-duke … duchess-of-sussex
Виж целия пост
# 2 704
Нали ви казах, че са замислили яко пране на пари.
Могат да перат и други неща в затвора.
Теорията е едно,данъчните-друго.
Освен това за да перат пари,някой трябва да ги налее в тяхната пералня.Кой би рискувал ?
За мен това е толкова реално,колкото и милиардите,които трябваше да им паднат на главите.Ама не паднаха.
Надявам се заради тях да не им се получи.Глупави са,наивни са,много алчни,смятат се за топ играчи и накрая яко ще се наиграят,а с тях и други.Затова Кралицата им слага спирачки.
Виж целия пост
# 2 705
Не разбрах и фондацията на Съсекс британска ли ще се води след като напуснат напълно.
Обявиха, че нямат намерение да стартират фондация, а организация с нестопанска цел.

Освен това са си написали на сайта, че нямало legal jurisdiction да не използват Royal извън UK, което е в тон с днешната статия в Дейли мейл.

Но това не е вярно.
Виж целия пост
# 2 706
Някой разяснения свързани с промените. 🙂

https://sussexroyal.com/spring-2020-transition/
Виж целия пост
# 2 707
Кралицата и Филип с правнуците преди няколко години. Кралицата държи Шарлот.
За съжаление е с много лошо качество
Виж целия пост
# 2 708
Биографията на Маркъл в IMDb:

Meghan, (born Rachel Meghan Markle) is an US-born former member of the British royal family and a former film and television actress.

Меган, бивш член на Британското кралско семейство и бивша филмова и телевизионна актриса Joy

https://m.imdb.com/name/nm1620783/bio?ref_=m_mn_ov_bio
Виж целия пост
# 2 709
Кралицата и Филип с правнуците преди няколко години. Кралицата държи Шарлот.
За съжаление е с много лошо качество


Това сто процента не е баба... краката са супер елегантни за нейната възраст...

Мегън и Хари бяха популярни повече от Кейт и Уили в началото след обявяването на годежа и сватбата, което беше нормално... за мен беше и ествествено, като част от тяхната роля да снемат напрежението и погледите от прекият престолонаследник... това с дрехите, как се носела Мегън, нямаше нищо чак толкова фрапиращо... според мен нещата тръгнаха надолу след две основни неща: бейби шауъра в Щатите и оплакването във филма за Африка... не са очаквали (Мегън и Хари), че ще ги преследват и гледат под лупа чак толкова и че ще бъдат хейтени... не го приеха и почнаха да правят на пук, като накрая се стигна до това... каза се, че било решение вземано и обсъждано с месеци, не е от вчера за днес... тъй че и баба ви и другите по веригата са знаели и направили това, което в интерес на Короната...
Виж целия пост
# 2 710
The Washington Post: Приказката свърши, започва циркът
https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/the-washington … G7IUvAtpRN6zgiCGk
Виж целия пост
# 2 711
.... това с дрехите, как се носела Мегън, нямаше нищо чак толкова фрапиращо... според мен нещата тръгнаха надолу след две основни неща: бейби шауъра в Щатите и оплакването във филма за Африка...

Бебешкото парти не е плащано с парите на данъкоплатците, това е една от лъжите, заради които съдят жълтурите. А колкото до филмът за Африка, на  плюещите ги изобщо не им пука за децата в Африка и няма да им помогнат с нищичко в този живот, за тях това беше поредния повод да ги оплюят. На децата в Африка им трябват финансови средства за образование, здравеопазване, храна и по-добро бъдеще, а не фалшива загриженост идваща от плюещите Съсексови. Те доста повече ще помогнат на децата в Африка за разлика от мрънкалниците в Дейлито.
Виж целия пост
# 2 712
Предполагам се има предвид в imdb, че Меган не е вече работещ роял и няма да представлява Кралицата, но са го написали по - простичко: ex-royal.

Аз не виждам проблем с това, че ще правят non-profit organization или на български организация с нестопанска цел. Ето какво представлява:
Скрит текст:
Организацията с нестопанска цел (на английски: Nonprofit organization, NPO) е вид организация, която не разпределя бюджетния си излишък между собствениците или акционерите си, а вместо това го използва, за да постигне поставените цели. Примери за такива организации са фондациите, професионалните съюзи и организациите за публично изкуство. Повечето правителства и правителствени агенции покриват тази дефиниция, но по принцип те не се считат за организации с нестопанска цел. В повечето държави ОНЦ не се облагат с данък върху общия доход и данък върху недвижимите имоти.
Такива организации са свободни да набират средства по всякакви начини: дарения, финансирания от държавата, инвестиции, програми, услуги и мърчандайз.
Виж целия пост
# 2 713
Отново се е прегърбила.
Време е да потърси помощ за стойката си.
Изобщо не е безобидно да изглежда така на тези години...
Виж целия пост
# 2 714
Предлагам,относно прегърбената си стойката ,Катрин да вземе урок от Мегън
Ето как се прави,с гръб изпънат като генералска кокарда

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия