Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 056
  • 3 614
# 2 715
Така е, Хари няма нищо общо в случая. Той винаги ще си е принц.

Много хубава снимка с Катрин и момиченцето. Не я бях виждала.😀
Виж целия пост
# 2 716
Не виждам прегърбени, ММ е и малко бременна, на всичкото отгоре...
Виж целия пост
# 2 717
Мегън се навежда към жената. Каква стойка точно трябва да има, когато се навежда?!
Виж целия пост
# 2 718
Меган с лилавата рокля не е бременна. След раждането е. И тя и жената са със странни стойки, защото едната тръгна да прави поклон, а другата да прегръща. Мисля, че бяха приятелки отпреди Мег да срещне Хари.

Да, всичко е възможно по принцип. Дано да няма катаклизми.😀 А роднинските връзки са си завинаги.
Виж целия пост
# 2 719
Завист в кралското семейство би могло да има само към Кейт. Не е родена с титла, а ще стане кралица. В глобален план ще запише името си в историята. В битов план ще се снима до мъжа си, седнала на трон и с корона на главата. Ще носи тиарите на бабчето и ще застава на централното място на балкона в Бъкингам. Има причини за завист, защото всички останали, родени в двореца, няма никога да могат да стигнат това ниво. Едва ли някой някога ще се пита дали се е прегърбвала като ходи и какви точно тоалети е носила, Това няма да има значение, както сега никой не се интересува от роклите на кралица Виктория, а от съвсем други неща.
 Меган и Хари са на нивото на всички останали, родени в кралското семейство. Хари= на Беатрис, Южени, Зара и т.н. Меган= Отъм, г-н Тиндъл и т.н. Погледнато от общата перспектива на историята те ще бъдат забравени. В битов план разполагат с почти еднакви възможности и привилегии. Популярността в социалните мрежи няма да коментирам, несериозно е.
Препирните около тази прословута фондация Съсекс Роял не спират да ме изумяват. Вече и глухите чуха, че няма да представляват кралската институция, защото бабчето ясно каза, че не я представляват. Ако се казва Съсекс Роял, та какво от това? Вярно, че при споменаването на такова име веднага се появява асоциативна връзка с кралската институция. В съзнанието проблясва представата за богата и стара монархия, за съкровищата на Короната с предмети, единствени в света, за предишни монарси, за които сме чели в учебниците по история, за Бъкингамския дворец и още много замъци и дворци на английските крале, в които са се разигравали интересни събития. За всеки има по нещо- за любителите на  легенди Ричард Лъвското сърце,  Гуинивър и Ланселот и още много други имена, свързани с тези места . За тези, които си падат по съвременни истории - трагичната приказка на принцеса Даяна. Това е нещото ,което продава, защото всеки иска да се докосне до тези неща по някакъв начин. Бабчето искаше точно това да се разруши -асоциативната връзка с историята на монархията. Мисля, че успя. Останалото няма значение.Дали има или няма титла принц, херцог, негово кралско височество...няма никакво значение.
Вече и глухите чуха, че Хари и Меган не представляват монархията, тоест асоциациите с приказките се разпадат. Някои ще мислят само за Харко и Меган, други за скандала, но почти никой за горните неща. Любителите на кралската приказка ще се отдръпнат.
Тези двамата имат шанс да напишат съвсем отделна своя приказка. По-скоро важи за Хари, защото той започва отначало, жена му-не. Тръгвайки от скандала, Хари може да се наложи с нещо абсолютно различно, което не го свърза по пътя на асоциациите със старите легенди за смелите рицари около кръглата маса, но пък с нещо съвременно, което е интересно и ценно. Ще му е трудно да бъде съпоставим с истории, градени хилядолетия, но ако е на ниво, хората ще го оценят и ще го запомнят. Другата възможност е да потъне в забрава. Предстои да видим.
Виж целия пост
# 2 720
не го приеха и почнаха да правят на пук, като накрая се стигна до това... каза се, че било решение вземано и обсъждано с месеци, не е от вчера за днес... тъй че и баба ви и другите по веригата са знаели и направили това, което в интерес на Короната...
+ много.
Не бяха проблем ръката и дрехите.а че тя настоя и продължи да прави каквото си ще въпреки хейта.
Чак бабата в старческия дом я мокна,като взе да ги занимава пак със себе си,продължи същата линия и в Африка.Чудехме се защо дворецът мълчи,наблюдавали са я и като мина изпитателния срок,я уволниха
Не са я развели,не са й взели детето,не са я спряли да си ходи или идва,просто я уволниха като ненужен и незаслужаващ си риск.

Клинтъните,които споменахте,умеят да перат и центрофугират,защото са юристи,президент и сенатор.
Кой и защо ще ползва двама некомпетентни и непредсказуеми клоуни,вие явно знаете.
Ако имаха добри съветници,те щяха да има кажат,че това,което замислят,под короната се прави най-добре.Да питат чичо си А.
Досега виждаме постоянно уволняване и назначаване на нови служители без идея защо.Някой им каже каквото искат да чуят-бам,назначен е.Нищо не стане-уволнен,следващият.Типично за хора без кормило и спирачки.А парите се топят.
И понеже милиардите не дойдоха,вие ги компенсирате с фондация или подобна хранилка за търтеи и престъпници.И това няма да им се получи,гарантирано от Баба.
От това,което стана след уволняването,е напълно права.
Канадците протестират за охраната им.Очаквах Хари като мъж и принц да излезе и да каже,че си поемат сами разходите.Скрити като мишки в милиардерското имение,да не кажа по-цинично.Мадам притичва до офиса,но не и до мястото за благотворителност.Че нали замисля такава фондация,трябва да имитира плам.И т.н.,което показва,че не могат да се променят,затова ще ги променят.
А на мен ми е все тая добруването на задкулисието.
Виж целия пост
# 2 721
https://sussexroyal.com/spring-2020-transition/
Както казват на други места - новият манифест на Съсексови.
С нетърпение чакам Хари Маркъл  или Нъти до направят разбор.
Какво искаха, какво получават и как боли. Злобата и завистта си личат във всяко изречение.
Спокойна събота ви желая Innocent
Виж целия пост
# 2 722
.... това с дрехите, как се носела Мегън, нямаше нищо чак толкова фрапиращо... според мен нещата тръгнаха надолу след две основни неща: бейби шауъра в Щатите и оплакването във филма за Африка...

Бебешкото парти не е плащано с парите на данъкоплатците, това е една от лъжите, заради които съдят жълтурите.

Изобщо не ставаше дума за пари и кой го е платил, а съвсем други неща, но както разбрахме предната или по-предната тема, се смяташе за нормално... за Африка - грешката беше, че на фона на мизерията, Мегън седи и казва, че живее тежък живот... ами малко мисъл и такт, затова я нападнаха допълнително, а не защото носела такива дрехи (драма тук не виждам) или си държала ръката някъде (пак няма драма)...

Има много тънка граница, която граница прекрачвана, от който и да е известен се хейти по този начин, Т.е. Не беше насочено точно срещу нея, защото е Мегън Маркъл...
Виж целия пост
# 2 723
Аз пак не разбирам с какво Хари и Мег предизвикват завист у простолюдието,в т.ч. и журналята?
На Уил и Кейт няма за какво да се завижда,но на Хари и Мег-да?
Едните са бъдеща кралска двойка и света още от сега си е в краката им,радват се на популярност,децата им са много обичани от народа(а това е нещо от изключително значение в днешно време!за това и ги презентират от рано,да свикват хората,да израстват пред очите им заедно с родните им деца,така утре по-лесно и с истинска любов ще ги приемат за свои монарси)...Въобще,вънщно при Уил и Кейт,всичко е мед и масло,направо идилия..
От друга страна ,Хари и Мег,които нямат никакво ясно бъдеще,и детето им е 0-лев фактор за британците, са постоянно изложени на присмех и медийни атаки.Завиждат им за какво?
Единствения вариант,това да е било умишлена атака идваща от кулоарите на двореца,е ако зад Мег стоят определна група хора и,чрез нейното дискредитиране,да се намали тяхното вътрешно влияние и досег с двореца.Но самата Мег,поради своята личност,не е и не може да бъде заплаха за никого.Все едно да кажем,че Мара Отварачката е заплаха за мира в персийския залив..
Ако имаше потенциала и капацитета на Ди,тогава разбирам баба да се разтресе под шапката си,но тази жена освен,че няма елементарна култура,няма и грам от душевността на Даяна,а тя,може да бе куку с лабилна психика,но имаше голямо сърце за хората,обичаше ги,може би това бе нейния си начин да се справя с липсата на любов у живота и,може би това бе нейния начин да същестува и да направи нещо за да осмисли истински живота си,знам ли..Но е факт,че Даяна се превърна в заплаха за монархията.
Мегън не бе такава и нямаше шанс да стане,защото народа просто не я обикна,което е разбираемо.Влетя им с бутонките и заявката,че ще ги "реформира"?!?
Все едно да ви дойда на гости и да ви заявя,че ще пренаредя домовете ви по мой вкус,щото не ме кефят..Как ще реагирате?
Няма ли да ме обявите за нагла нахалница и да ме изгоните?Или ще се свиете като мишки и ще ме оставите да правя каквото намеря за добре с вашия дом?
Виж целия пост
# 2 724
Тези клоуни са непоправими...излагация след излагация.
Кралицата се е свързала с адвокатите си
за да напомни на алчната Мегън, че трябва да спазва законите 🤢.
Защо не си използва марката Мегън Маркъл за да пере пари??? Нагла🙄

Виж целия пост
# 2 725
Абе..не вярвам Хари да изпростее дотолкова,че да влезне в истинска конфронтация с баба/демек Уил
Пране на пари под емблемата на Короната,може да им коства много повече отколкото въобще са в състояние да понесат..Нещо не е както трябва,просто не е наред,не може да вярно това..
Виж целия пост
# 2 726
Не мисля, че ще тръгнат да перат пари. Имат много по - добри варианти за печелене. А и отвсякъде ги наблюдават. Ако тръгнат да правят нещо незаконно, ще ги хванат.
Виж целия пост
# 2 727
Сори ама Мегън в Америка може да прави каквото поиска и да заработва както си иска. Свободен гражданин е.
Схемите за пране на големи пари са много добре измислени и всичко е легално.
Няма лоша, след като я влече Мегън този тип дейност....
Но да си използва собственото име.
Виж целия пост
# 2 728
Бети се свързвала с адвокати, за да напомнела на Мегън нещо си. Днес Дейлито Мейл пак удариха дъното с простотиите си. 😄
Виж целия пост
# 2 729
Предишната статия на Дейли за употребата на "royal" се оказа вярна. Не пишат само глупости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия