Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 054
  • 3 614
# 2 760
В зелено

Виж целия пост
# 2 761
Много добре Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 762
Абе като за представителка на Спенсър си е направо блестяща красавица.
Виж целия пост
# 2 763
Бивша приятелка на Хари, починала:

https://www.instagram.com/p/B8rA6-_HPx2/?igshid=pwr7v4cjshnj

Чарли в Южен Уелс:

https://www.instagram.com/p/B81psyWHRGD/?igshid=1s6zf71a6xe7h

Грейс Кели:

https://www.instagram.com/p/B8kdlxFnKi0/?igshid=1rpxwmr9zqszz

Виктория и Естел:

https://www.instagram.com/p/B8twkthH8cU/?igshid=i7lzwc6js05x

Тук Летисия е Уау:

https://www.instagram.com/p/B8tPd34Iowu/?igshid=1md3uoty0pjrh
Виж целия пост
# 2 764
Близначките Амилия, Илайза и сестра им Кити на сватбата на Уилям. Забелязах, че Кити си е правила нещо на устните. Точно те не ми харесват сега.
Виж целия пост
# 2 765
Аз изобщо не я харесвам. С червената рокля пък съвсем. Лицето й ми е твърде ъгловато.
Виж целия пост
# 2 766
Братът на Кити е много хубав, дано си намери хубава жена и да гледаме красива сватба Simple Smile Аз харесвам повече сестрите й, тя има нещо, което ме дразни.

Интересен анализ

https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/the-washington … G7IUvAtpRN6zgiCGk

Цитат
тъй като плановете им противоречат на „благородството, честта и дълга“, съблюдавани от Елизабет Втора. И че много личности и институции по целия свят биха предпочели съпрузите Съсекс да останат на предишната си позиция. Това обаче вече се оказва невъзможно заради неотстъпчивостта на Меган и заради факта, че тя не е подходяща за „държавната и дипломатическа служба, която изисква бракът й“.

„Херцогинята заби клин не само между принц Хари и семейството му, но тя разруши и здравия смисъл. А това в никакъв случай не помага за позитивните промени“, пише още Коен. Според него основополагащите ценности във възпитанието и живота на Хари вече са разрушени. Така че „новата прогресивна роля на Съсекс“ в династията е под въпрос.
Копирано от standartnews.com

Съвпада напълно с моето мнение. И е много много точно. Ето поради тази причина мадам Спаркъл не беше харесана. А не защото не е облякла точния номер дрехи или си е държала ръката на корема...
Виж целия пост
# 2 767
Коя от трите е Кити? Joy
Виж целия пост
# 2 768
Близначките Амилия, Илайза и сестра им Кити на сватбата на Уилям. Забелязах, че Кити си е правила нещо на устните. Точно те не ми харесват сега.


Тази, която се вижда най-много Simple Smile Последната
Виж целия пост
# 2 769
Кити е най-дясната.
На мен средната най ми харесва, а уж с другата са близначки.
Виж целия пост
# 2 770
И на мен средната ми харесва най - много. Другата девойка е малко по - едра. Поне тогава е била. Сега не знам как изглеждат. Не намирам скорошни снимки.
Виж целия пост
# 2 771
И трите не ми харесват. Има нещо много Простовато в тях
Виж целия пост
# 2 772
Малко са като Барбита, но ми харесват,  на това май му казват Английска роза. Хубава коса, кожа и здрав породист вид.
Виж целия пост
# 2 773
И трите не ми харесват. Има нещо много Простовато в тях
И на мен. Кити е и с много тунинг и корекции и изглежда кифленски.
Прочетох изявлението на Х и М и нищо скандално не видях.
Организацията им ще е с нестопанска цел и вероятно ще поеме патронажите, които им остават - като Сентебали и Инвиктус.
Прането на пари е нелепа идея. Вече има други начини за пране, фондации ги перяха през 90-те, но оттогава мина много време, нещата се промениха. Joy
Кеймбриджови може и да престолонаследници, но Хари и Мегън са по-популярните.
Катрин се скъса да обикаля в последно време и да дава какви ли не интервюта, но всичките ѝ появи минават ей така между другото.
Да, това са фактите. Никой дори не забелязва последните изяви на Кейт: радио подкаста и споделянето за майчинството например. Все Мегън, та Мегън.
Истината е, че както и да се напъва Кейт, в момента Мегън е по-интересна от нея. Сега вероятно са започнали да разбират от Фирмата, че могат да пропъдят Мегън, но над нейната популярност нямат власт. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 774
Скрит текст:
Няма нужда от наборчета и воланчета, ама и тя ги слага. Joy
И е грозно...
С изчистената рокля изглежда прекрасно, с тази рокля е ужасна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия