Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
# 2 865
Най малкото това не е единственият монарх в света, няма причина само той от всички крале и кралици да има такова право извън страната си.
+ 1 Снощи и аз тръгнах да го пиша това, но после реших, че няма смисъл.
Определено не срещат разбиране опитите на Х и М да обяснят на публиката как стоят нещата. Всичко се изопачава и извърта, за са бъдат изкарани черни и зли, а Короната - бяла и добра.
Преклонение пред т. нар. ценности на монархията аз нямам. Те са една фирма за лично облагодетелстване и влияние. А и не съм им поданик. Не разбирам и тези, които се прекланят пред подобни паразитни институции. А пък да изискват всички да се прекланяме е прекалено.
Тук съм заради роклите, сватбите, приемите, такива неща. И затова ще ми липсват Съсекс - харесвам ги като двойка и ми беше приятно да ги гледам по събития.
Виж целия пост
# 2 866
Не знам дали е умишлено изопачаване за да излязат те черни, а Короната бяла, но това е обречена битка. Ресурсите на двете страни са несравними и неравностойни.
Виж целия пост
# 2 867
За да напишат в изявлението си, че нито правителството, нито кралицата имат права върху думата "роял" значи юристите им са го проверили. Съмнявам се, че са си наели какви да е юристи.

Е по тази логика Меган е наела ТОП юристи от световна величина, а баба Бети, кралицата, е викнала първия юрист, който е срещнала на излизане от двореца и се е допитала до него.
Е то не е нужно да викаш ТОП юрист за една думичка „royal“.
Виж целия пост
# 2 868
За да напишат в изявлението си, че нито правителството, нито кралицата имат права върху думата "роял" значи юристите им са го проверили. Съмнявам се, че са си наели какви да е юристи.

Е по тази логика Меган е наела ТОП юристи от световна величина, а баба Бети, кралицата, е викнала първия юрист, който е срещнала на излизане от двореца и се е допитала до него.
Ми много ясно.Не разбра ли..Бабата е изкукала,внуците не си разпознава,сигурно дори не е викнала юрист,а се е допитала до някой студент по право..
Виж целия пост
# 2 869
Преклонение пред т. нар. ценности на монархията аз нямам. Те са една фирма за лично облагодетелстване и влияние. А и не съм им поданик. Не разбирам и тези, които се прекланят пред подобни паразитни институции. А пък да изискват всички да се прекланяме е прекалено.

По-добре не бих могла да го напиша. Точно това са кралското семейство, една фирма за облагодетелстване, ама иначе ценности били имали. 😄 Точно са една паразитна и излишна институция без каквито и да е ценности. За тях единствените "ценности" са парите и влиянието.
Виж целия пост
# 2 870
Преклонение пред т. нар. ценности на монархията аз нямам. Те са една фирма за лично облагодетелстване и влияние. А и не съм им поданик. Не разбирам и тези, които се прекланят пред подобни паразитни институции. А пък да изискват всички да се прекланяме е прекалено.

Аз също. Но и одобряващите вечно прескачат факта, че за тях това не е монархията, това са брат ти, баща ти, баба ти. Аз не си представям да се държа така с моето семейство и това да се счита за похвално.
Виж целия пост
# 2 871
Юристите на кралицата твърдят, че тя може да забрани използването на думата royal по целия свят ли?

С брат си, баща си и баба си, Хари може да се чува през вечер, ние нищо не знаем за това.
Виж целия пост
# 2 872
По цял свят има хора, за които единствените ценности са парите и влиянието. Много богатите да не би да са станали толкова богати щото не са ценили парите?
Виж целия пост
# 2 873
Даже и на тези които много харесват ММ като интелект, ценностна система, характер и житейски мироглед им е ясно че ММ без думата роял пред името и без титлата на Хари е никоя . Обикновена жена като всички нас .Един брак и отваря сега вратите навсякъде .Някой попита защо така са се хванали за роялската нишка  като сами поискаха да се махнат .Ще са интересни още дълго време но хората взеха да се усещат че каузите им и желанията им са предимно търговски  и привържениците им бавно се топят.Мисля че в действията на тази популярна двойка наистина има огромна доза инат .Дано им се отворят вратите към шоу бизнеса че да  се успокоят малко.
Виж целия пост
# 2 874
Чета, чета, чета и се чудя защо се говори наизуст... сега, каза се официално на сайта на Съсекс, че ще се ребрандират. После, приятелка на Мегън каза, че Мегън била казала, че никой не може да й забрани да ползва роял. После баба каза, че е свикала адвокат, за да й/им обясни че не може, не щото е Мегън Маркъл (омразната и нехаресвана, дето искали да изгние в тъмница), ами защото тя вече не иска да се свързва с това семейство, защото животът й е тежък... никой нищо не иска от Мегън и Хари, нито да им се случи нещо, нито нищо... просто им казват какво може и не може, за да могат да си живеят живота, който бленуват...
Виж целия пост
# 2 875
Понеже нямах време да пиша и чета много два дни, вчера мернах само че темата била за клюки.Темата е  и за кралски работи, които включват тоалетите им, приеми, посещения, замъци, тържества и тн. Темата е и за клюки да, но месеци наред тя е основно, да не кажа само за клюки за Меган и Хари подплатени с огромно количество осъждащи и обиждащи ги коментари.
Другите споделени компромати,гафове и клюки се подминават масово и се прикриват от кофти клюките за Х и М.
Меган правела гафове и вредяла.
Аз не знам на кой друг е навредила освен на себе си, но това е личното ми мнение. А  отнемането на книжката на  Зара, която с идиотското си шофиране застрашава не само себе си, но и много други хора на пътя не е ли клюка?Любимата внучка на баба и любимата близка на бъдещите крал и кралица, която е потенциален убиец и не приема предупрежденията, а продължава с безотговорното си шофиране,  докато не я секнаха,се подмина от основната част от пишещите, както се случва със всички други клюки за другите кралски семейства. ..
Та темата май трябва да се преименува на Клюки за Х и М...

 Темата е за всичко свързано с роялите, днес тази красива принцеса има рд. Да е здрава и щастлива.
Виж целия пост
# 2 876
Не става дума за целия свят, а за ОК и "overseas"(което вероятно се отнася за страните от Комънуелта). Накратко: ако аз искам да регистрирам фирма royalesme в Англия, трябва да поискам разрешение от британското правителство. А ако реша да си я правя в САЩ, няма проблеми.😀
Виж целия пост
# 2 877
Аз на тяхно място нямаше да регистрирам нищо във Великобритания, а някъде другаде.
Виж целия пост
# 2 878
Според мен не става въпрос за самата дума "роял", а за комбинацията й със Съсекс и за това, че точно те не могат да го ползват. А не хората по целия свят. Защото те ще бъдат бивши членове на Роял фемили, а Пенка от Сурсулево не е и може да си кръсти сайта "Сурсулево роял" без никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2 879
Да допълня към предния пост. Списък със страните, които се водят British Overseas, няма общо със страните от Комънуелта, както бях предположила:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/British_Overseas_Territories
Точно за думата royal става дума. За нея се иска разрешение, но само в ОК и страните от горния списък. Пак слагам линк:
https://www.gov.uk/government/publications/incorporation-and-nam … nt#royal--royalty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия