Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
# 2 895
Харесва ми Летисия с розовото. И в черния тоалет е хубава, но ми едва твърде тъмна. Може би, ако беше с обувки, вместо високи ботуши, щеше да е по - добре.
Виж целия пост
# 2 896
Какви каузи, нещо свързно с техния начин на печелене на инстаграм последователи или нещо с снимки прожектори,  пиар .Хубавото  е че ще видим накуп цялото семейство, лошото е че както винаги прожекторите ще са  насочени към поддържащите  актьори   а не към главните кралски особи.
Виж целия пост
# 2 897
А Мегън ще има ли очи да се покаже? Според мен ще се оправдае с детето и няма да дойде.
Виж целия пост
# 2 898
Той Андрю има очи да се показва, че Мегън няма да има.
И защо да няма?!
Поканили са я, защо да не отиде?
Присъствието им не е задължително. Ако бяха толкова черни, колкото ги изкарвате,  защо тогава изобщо ги канят?
Виж целия пост
# 2 899
fallon_fallon, и аз си мисля, че няма да се появи. Поне не и на публичните прояви.
Може да участва в някоя от нейните "бутикови" феминистки инициативи. Където няма опасност да я освиркат и замерят с бананови кори.
Виж целия пост
# 2 900
Аз мисля, че ще се появи, защото ако не се, ще отнесат тайфун от неприятни коментари.

Летисия в розово ми е някак хубава,  въпреки че малко в повече е шаренийката.
Виж целия пост
# 2 901
Не виждам абсолютно никакви причини Мегън да не се появи на публично място.
Виж целия пост
# 2 902
Нормалните англичани нямат причина да я освиркват, биха я освиркали някои като пишещите в Дейлито Мейл, но те са мишоци и се перят само в коментарите под кокошкарските им статии. Мегън няма причина да се притеснява от появата си.
Виж целия пост
# 2 903
Пропуснала съм я розовата Летисия... сега отивам да видя какво е, Що е Simple Smile Тенкс Simple Smile

Ето го аутфита, Хюго Бос е роклята:

https://www.instagram.com/p/B84ZXHsIrqc/?igshid=19heaxiyqr95p


Програмата по дни, това го чета от една фенка на Хари и Мегън:

28.02.202 - предаване с Бон Джоуви, само Хари.
05.03.2020 - Annual endeavour funds awards in London, двамата
06.03.2020 - откриване на Авто музей заедно с Люис Хамилтън - Хари
07.03.2020 - Маутбатън фестивал в Роял Алберт Хол - двамата
08.03.2020 - Мегън ще отбележи денят на жената, tba е все още - само Мегън
09.03.2020 - Комънуелф сървиз в Уестминсър Абей - двамата

Мисля и Инвиктус имаше, но кога и Що не помня...
Виж целия пост
# 2 904
На мен вече ми стана досадна темата с тези предположения, ще се появи ли, не ли... Остават 2 седмици, ще видим и ще коментираме
Виж целия пост
# 2 905
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Виж целия пост
# 2 906
Ламбинг е хранене на агънца...

Имаше снимка нейде в Истаграма...

Ето, втората снимка:

https://www.instagram.com/p/B84sJkqHlBS/?igshid=14zhorl12hjzy
Виж целия пост
# 2 907
Той Андрю има очи да се показва, че Мегън няма да има.
И защо да няма?!
Поканили са я, защо да не отиде?
Присъствието им не е задължително. Ако бяха толкова черни, колкото ги изкарвате,  защо тогава изобщо ги канят?
На англичаните им се налага да напомнят на Андрю с автобуси, личи си колко му пука 😄
Виж целия пост
# 2 908
Ламбинг е хранене на агънца...

Имаше снимка нейде в Истаграма...

Ето, втората снимка:

https://www.instagram.com/p/B84sJkqHlBS/?igshid=14zhorl12hjzy
На друго място пише, че е период, когато овцете раждат малките си.
Кеймбридж са ламбингвали през ваканцията. Каквото и да значи това.
Виж целия пост
# 2 909
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Кой с 3 деца почива на Ибиса и Ла?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия