🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 32 137
  • 735
# 270
Точно и аз това си мислех- кой ще го играе сега лошото ченге😁. Или ще бъдат " лошото и по- лошото 😜"?

Юлиян каза, че ще бъде балансьор. И приема подкупи. Grinning
Виж целия пост
# 271
Искам да чуя Галка като Арета Франклин!  А Луна да видя като Жана Бергендорф!

Чакам с нетърпение да се посмея до сълзи.
Виж целия пост
# 272
Ох, Юлиян. Супер новина, любим ми е.
Виж целия пост
# 273
Искам да чуя Галка като Арета Франклин! 


Ще бъде безценно!
Луна има глас и мисля, че може да пее.
Виж целия пост
# 274
Вергов гост ли ще е, или ще присъства целия сезон?
Прогнозирам голям сеир Луна- Фънки🙊🙉🙈.
Виж целия пост
# 275
С Луна ще пада голям смях... Иначе нашият фаворит е Дара, защото детето много я харесва. А Георги и Антоан са известни и двамата-Георги представяше България с групата си на Евровизия, а пък Антоан е сред децата известен покрай уеб сериалите.
Виж целия пост
# 276
Малко време остана.... купете си пуканки за довечера 😉 радвам се, че ще гледаме Юлиян като част от журито.
Виж целия пост
# 277
Гостуването на Юлиян и Маги в "Здравей, България" днес:


https://nova.bg/accents/view/2020/02/24/279005/%D1%8E%D0%BB%D0%B … 0%BE%D0%B4%D0%B0/
Виж целия пост
# 278
Позиционираме се и ние пред телевизора и чакаме да видим какво чудо ще е. Харесвам Маги Джанаварова, надявам се да е забавно шоу.
Виж целия пост
# 279


Действащите лица са известни. Остава да се надяваме, че ще проявят хъс, талант и харизма.

Да се потопим в атмосферата на предстоящото шоу!



И нека забавлението бъде с нас!

Виж целия пост
# 280
Вергов кого замества от журито?
Виж целия пост
# 281


Действащите лица са известни. Остава да се надяваме, че ще проявят хъс, талант и харизма.
Гледам участниците и въпреки очакванията на повечето от вас имам усещането, че всички ще се стараят много. Нямам търпение! Notes
Виж целия пост
# 282
Вергов кого замества от журито?

Никого. Той е постоянен журиращ този сезон. Днес ще журира Маги, но може и да е четвърти, а Юлиян пак да присъства.

Гледам участниците и въпреки очакванията на повечето от вас имам усещането, че всички ще се стараят много. Нямам търпение! Notes

От твоите уста/пръсти - в ушите на участниците!
Виж целия пост
# 283
И аз тук - пожелавам си да не имитират Баба Тина с Proud Mary Joy
Виж целия пост
# 284
Настанявам се пред ТВ.
Записвам се и в темата, защото тук винаги е много приятно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия