🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 32 138
  • 735
# 285
Антоан сигурно ще имитира Слави.
Виж целия пост
# 286
Колко предвидим Антоан.Не ми хареса началото,само някоя шега за коронаяируса липсваше,тая тъпня с чантичките се изчерпа отдавна.
Виж целия пост
# 287
Гримьорите не са се справили много добре, но затова пък Антоан почти отлично имитира Слави, особено гласово.
Виж целия пост
# 288
Браво на Антоан! Докарва страхотно блендата и произнасянето на думите. Много е добър.
Виж целия пост
# 289
Много добра имитация! Страхотно е уловил мимиките на Слави
Виж целия пост
# 290
Как само докарва тембъра Sweat Smile
Виж целия пост
# 291
Добре се справи момчето.
Виж целия пост
# 292
Много е добър Антоан. Добро начало
Виж целия пост
# 293
Ееее супер ! Добро начало, браво на Антоан. Много ми хареса.
Виж целия пост
# 294
И дано Мari пак е тук и пуска директни линкове за такива,като мен.
Виж целия пост
# 295
С удоволствие се присъединявам към вас за коментиране на любимото ми предаване в ефира. Първата имитация - зле за гримьорите, отличен за представянето.
Виж целия пост
# 296
За малко да си помисля, че Фънки го няма. Ха-ха
Антоан добре започва.
Виж целия пост
# 297
Ако не го гледа човек, ще помисли, че говори или пее Слави. Чудесен е!
Виж целия пост
# 298
Първото място на столовете, да не го пазят за Луна Joy
Виж целия пост
# 299
Антоан се справи страхотно. Сега да видим Галя... Според мен и тя ще се справи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия