🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 32 137
  • 735
# 180
Луна ще провали цялото предаване, ще ги побърка с претенциите си.
Виж целия пост
# 181
Маги Джанаварова и Луна са следващите участници.
Халваджиян се гаври с публиката.

Може би пък да иска да ни умори от смях. Хахахах
Виж целия пост
# 182
Верно е гавра Rage
Виж целия пост
# 183
От сега си се смея на глас, представяйки си я като Тита, Адел, Павароти.....
Виж целия пост
# 184
Маги Джанаварова е сериозна и ще е може би най добрият участник, най вероятно и ще спечели.
Луна и Фики са за зрелища, първата ще ги направи водещи и журЕ на луди гъби, искам да видя сблъсъка на Луна с Фънки, хаха...
Този сезон се очертава като хляб и зрелища!
Виж целия пост
# 185
Само си представете "Фънки оценява изпълнение на Луна"...Безценна гледка!😁😁😁
Виж целия пост
# 186
Хилда ще получи пареза на вечнета си усмивка.
Виж целия пост
# 187
Пълна подигравка.Един нормален и свестен да няма...
Виж целия пост
# 188
Защо се дава трибуна на психо-некадърници, защооо?! Angry Дано тая виеща вълчица не вгорчи представянето и настроението на останалите участници.
Все бях оптимист...
Виж целия пост
# 189
Искам да гледам дуел Луна - Фънки, ще бъде върха.
Не вярвам Луна да участва.
Виж целия пост
# 190
Алфея, във Фейсбук страницата на Като две капки вода е потвърдено участието на Луна и Маги Джанаварова.
Виж целия пост
# 191
Всички тези "прелестни" участници ще блеснат на фона на Луна...Dizzy Face
Виж целия пост
# 192
Алфея, във Фейсбук страницата на Като две капки вода е потвърдено участието на Луна и Маги Джанаварова.

Е, закъсала с парите, нека вземе някой лев.
Нямам фейсбук, този форум ми е напълно достатъчен. Grinning
Виж целия пост
# 193
Само аз ли мисля, че Луна ще се справи?..
Че не я слуша главата, не я слуша. Но ми се струва изпълнителна, и щом е поела ангажимент ще се справи.

По ми е лигава Маги Дж. и не я понасям.
Имам позната, съученичка на Тото- добър бил в имитациите.

И все пак, ще стискам палци на Антоан.Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Само Антоан ли остава артиста?
Според мене Луна ще се справи много по-добре  от Милко и Софка, мисля че дори по-добре от Фики. Само не знам кой ще козирува тя или Фънки, или е наета за дежурна на тройките, с по-голяма такса,  разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия