🎤 Гласът на България - сезон 7

  • 50 460
  • 736
# 435
Георги е избрал страхотна песен.
Виж целия пост
# 436
Прекрасно представяне на Георги тази вечер. Разбира се, няма шанс да спечели. За мен е най-добър от четиримата финалисти.
Виж целия пост
# 437
Според мен Гогата няма шанс, тази песен не е за финал, но, дано му потръгнат нещата от тук нататък, независимо от резултата от гласуването.
Виж целия пост
# 438
И Керана И Георги са по-добри от Йоана ама като гледам колко фенове има Йоана...
Виж целия пост
# 439
Прекрасна Керана, страхотна беше!
Виж целия пост
# 440
Тези хора, защо не могат да овладеят емоцията. Харесвам емоционални изпълнители, но тези нерваци само развалят хубавото впечатление от изпълнението.
Най ми хареса Георги тази вечер, справи се горе-долу човека.
Изключително посредствен финал.
Виж целия пост
# 441
Страхотна е Керана! Моята фаворитка за победата.
Виж целия пост
# 442
Не идях второто изпълнение на Йоана.Няма кой да ходи до денонощния магазин за лигавщини.От вас разбирам,че е много харесвана.Сигурно евангелистката общност в страната се е активизирала.
Виж целия пост
# 443
Скрит текст:
Не идях второто изпълнение на Йоана.Няма кой да ходи до денонощния магазин за лигавщини.От вас разбирам,че е много харесвана.
Сигурно евангелистката общност в страната се е активизирала.

И не само.
Виж целия пост
# 444
Керана. Нека да е нещо по-разчупено.
Виж целия пост
# 445
Йоана ще бъде победителят!Нямах представа че има голяма подкрепа.Жалко че и дават да пее само чалга.А прекрасно пее българска народна музика.Керана ще е втора сигурно.Аз обаче не мога да я понасям.
Виж целия пост
# 446
БРАВО !!!
Виж целия пост
# 447
ЧЕСТИТО на Георги!Много се радвам за него
.
Виж целия пост
# 448
Изненадаааааааа Simple Smile
Виж целия пост
# 449
Е,това се казва изненада!Тук се намесват всякакви други фактори,но не и такива свързани с таланта.Но евала на човека!ГОЛЯМО СЪРЦЕ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия