🎤 Гласът на България - сезон 7

  • 50 461
  • 736
# 630
И аз това си мисля през цялото време - участниците са по-добри в пеенето, много по-добри от журито. Дори ми е малко жал за тях, защото ще ги използват от формата и толкова. Журито е звИздИтИ, а не кандидатите.

Такаааа, имахме етническа линия, имаме сега джендър линия. Чакаме социалната линия.
Виж целия пост
# 631
И тая година няма да минем без лична драма. На искрено и лично го обърнаха.
Виж целия пост
# 632
Не съм голям капацитет,но Божидар не се справя добре и не се учудвам,че не се обръщат.
Виж целия пост
# 633
Добре че никой не му се обърна.
Виж целия пост
# 634
Тези две кокошки къде са тръгнали? Майко мила, колко са зле!
Виж целия пост
# 635
Двечките защо хукнаха след него?Това е страшна тъпотия.Представяте ли си да се издъниш на изпит и преподавателя да хукне да те успокоява. Joy
Виж целия пост
# 636
Много добро изпълнение на любима песен на Soundgarden "Black Hole Sun", браво!
Размазах се.
Виж целия пост
# 637
Е сега, ако не избере Лечев...

Дара: "Ами, пич, страшен си!". Боже, Боже!
Виж целия пост
# 638
Леле, Дара както беше хванала банката, пръстите й изглеждаха огромни.
Виж целия пост
# 639
Много добро изпълнение на любима песен на Soundgarden "Black Hole Sun", браво!
Размазах се.
Подкрепям, невероятно беше, но не запомних името му, само професията.
Виж целия пост
# 640
Страхотно изпълнение! Джейми Рашед се казва момчето, много ми хареса.
Виж целия пост
# 641
Браво, че избра Любо!
Виж целия пост
# 642
Учуди ме.Очаквах да избере Лечев.
Виж целия пост
# 643
И аз, но така са му казали.

Никакъв глас няма Ричард.
Виж целия пост
# 644
Сега й видях тоалетчето на Галена - ужас голям, хич не е за тези светлини и отблясъци. И коремът й изпъква, и тези драперии, все едно цирков костюм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия