Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 82 595
  • 850
# 465
Може ли някой да препоръча по-голям модел, за по-високи родители и по-голямо бебе. В момента не можем да се разхождаме и май ще ни се наложи онлайн да поръчаме и е мн трудно да преценим големината и височината. Търсим си нещо 2 в 1 да има кошче за кола и лятна количка.
Виж целия пост
# 466
Може ли някой да препоръча по-голям модел, за по-високи родители и по-голямо бебе. В момента не можем да се разхождаме и май ще ни се наложи онлайн да поръчаме и е мн трудно да преценим големината и височината. Търсим си нещо 2 в 1 да има кошче за кола и лятна количка.
Много полезен въпрос, на картинка количките изглеждат супер, ама някои са ниски, други високи, а и размерът на колелата трябва да се чете в показателите, защото снимките не дават представа.
Ходила съм в големи магазини за колички, където може да пробваш.

Направи ми впечатление марката BREVI, техните колички бяха така, като за по-високи хора, например модел SCATTO е с височина 103 см (дръжката), но имат и модели 83 см. Scatto е екстра и за лежане и същевремено е мн лека 6.2кг и платовете са специално леки.
 Има и още по-високи колички, например модел Tako Baby Heaven Exclusive е полска, 110 см. Не съм привърженик на полски и български.
Виж целия пост
# 467
 Мами,коя количка бихте избрали? Някоя да е ползвала модел на GB? Благодаря
Виж целия пост
# 468
Може ли някой да препоръча по-голям модел, за по-високи родители и по-голямо бебе. В момента не можем да се разхождаме и май ще ни се наложи онлайн да поръчаме и е мн трудно да преценим големината и височината. Търсим си нещо 2 в 1 да има кошче за кола и лятна количка.
Препоръчвам тази,висока е количката доста,освен дръжката и кошовете са разположени на високо https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=129861&sgid=54
Виж целия пост
# 469
Мами,коя количка бихте избрали? Някоя да е ползвала модел на GB? Благодаря


Не съм ги използвала, но много проучвах Cybexa, тъй като мислех да си го купивам и бих избрала него. Гумите Ми изглеждат По-добри и теглото й мисля е по- малко.

Аз след дълго търсене и след една неуспешна покупка си взех Bugaboo 🐝 и за сега съм много доволна. Покри почти всички мои очаквания ,теглото не и е толкова малко ,но пак я усещам доста лека и има много други плюсове ,които Другите лятни колички нямат. Държах гръбчето да се надига със механизъм ,а не с колан, това ме дразнеше. Има си напълно седнало положение, ниска е ,което я прави удобна за голямо дете, дръжката и се регулира, седалката и се обръща (за по-малко дете), багажника и е добър. Има добри амортисьори на гумите. Пак друса повече от голямата ми количка, но е търпимо. Материите са и много хубави и меки. Предпазен борд няма, но отстрани има къде да се хване детето. Сенника и е много голям.

Мислех да купувам Cybex Eezy S Plus, но се отказах заради колана за гръбчето най- вече. Най- новият модел който сега излезна Eezy S Plus 2 ,но все още не се продава в Бг е може би доста добър- с механизъм на повдигане на седалката и с предпазен борд
Виж целия пост
# 470
Мами,коя количка бихте избрали? Някоя да е ползвала модел на GB? Благодаря


Не съм ги използвала, но много проучвах Cybexa, тъй като мислех да си го купивам и бих избрала него. Гумите Ми изглеждат По-добри и теглото й мисля е по- малко.

Аз след дълго търсене и след една неуспешна покупка си взех Bugaboo 🐝 и за сега съм много доволна. Покри почти всички мои очаквания ,теглото не и е толкова малко ,но пак я усещам доста лека и има много други плюсове ,които Другите лятни колички нямат. Държах гръбчето да се надига със механизъм ,а не с колан, това ме дразнеше. Има си напълно седнало положение, ниска е ,което я прави удобна за голямо дете, дръжката и се регулира, седалката и се обръща (за по-малко дете), багажника и е добър. Има добри амортисьори на гумите. Пак друса повече от голямата ми количка, но е търпимо. Материите са и много хубави и меки. Предпазен борд няма, но отстрани има къде да се хване детето. Сенника и е много голям.

Мислех да купувам Cybex Eezy S Plus, но се отказах заради колана за гръбчето най- вече. Най- новият модел който сега излезна Eezy S Plus 2 ,но все още не се продава в Бг е може би доста добър- с механизъм на повдигане на седалката и с предпазен борд
Може ли да качите снимка,нещо не намирам каква е тази количка. Борда нужен ли е за дете на годинка? Благодаря
Виж целия пост
# 471
Някой ползвал ли е EasyWalker xs buggy , ако може мнение. Последно се спрях на нея за лятна количка. Кога сложите децата си в такъв тип колички?
Виж целия пост
# 472
Здравейте, искам да ви попитам дали случайно някоя от вас си е поръчвала колички Cybex от чуждестранни сайтове с доставка до България? Откривам ги там на немски сайтове, особено в английски сайтове са на доста добри цени, но се чудех някой може ли да препоръча надежден сайт и тн.?
Виж целия пост
# 473
EasyWalker xs buggy хубава количка, на мен само не ми допада,че предните колела са по-малки. Според мен от  6 месеца, но има легнало  положение, и за по-малки бебчета. За зимата трябва  да вземете още нещо.
Виж целия пост
# 474
Здравейте, искам да ви попитам дали случайно някоя от вас си е поръчвала колички Cybex от чуждестранни сайтове с доставка до България? Откривам ги там на немски сайтове, особено в английски сайтове са на доста добри цени, но се чудех някой може ли да препоръча надежден сайт и тн.?

Преди няколко дни поръчах от английски сайт, след като прочетах доста положителни коментари от вече поръчали мами. В момента пътува за БГ.

 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 475
EasyWalker xs buggy хубава количка, на мен само не ми допада,че предните колела са по-малки. Според мен от  6 месеца, но има легнало  положение, и за по-малки бебчета. За зимата трябва  да вземете още нещо.
Pepina, друга количка или зимен чувал?
Виж целия пост
# 476
EasyWalker xs buggy хубава количка, на мен само не ми допада,че предните колела са по-малки. Според мен от  6 месеца, но има легнало  положение, и за по-малки бебчета. За зимата трябва  да вземете още нещо.
Pepina, друга количка или зимен чувал?
не знам българският термин - 'ботуш', покриващ крачетата на бебето, някои марки колички предлагат като допълнителен аксесоар да се закупи
Виж целия пост
# 477
Зимен чувал се има предвид.
Виж целия пост
# 478
Благодаря ви, ще предвид и зимен чувал 🤗
Виж целия пост
# 479
Здравейте, искам да ви попитам дали случайно някоя от вас си е поръчвала колички Cybex от чуждестранни сайтове с доставка до България? Откривам ги там на немски сайтове, особено в английски сайтове са на доста добри цени, но се чудех някой може ли да препоръча надежден сайт и тн.?

Преди няколко дни поръчах от английски сайт, след като прочетах доста положителни коментари от вече поръчали мами. В момента пътува за БГ.

 
Скрит текст:

Страхотно! Много благодаря!:)) Ако има предложения и за други сайтове, ще се радвам да ги чуя:))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия