Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 82 597
  • 850
# 510
На вид ми харесаха, тепърва ще отсявам по другите критерии.
Виж целия пост
# 511
Здравейте, моля ви за съвет за количка 2 в 1 или 3 в 1.. бюджет до 1200-1300лв...да е лека.Благодаря ви.
За второто си дете избрах Easywalker Charley. Имам достанопит с различни колички. Сега търсех лека и практична количка. Тази покри критериите ми. Взехме я с някакво намалени за 1100лв.
Виж целия пост
# 512

Много ви благодаря за отговора, наистина ми е доста трудно да избера, тези ми харесаха само на външен вид, но разбира се това не е достатъчно 😊
Иначе все срещам полски колички и реших, че щом са толкова разпространени, може би не са толкова лоши, ноооо явно и тук греша. Ще продължа да търся, а ако се сещате нещо да ми предложите ще съм благодарна.
Имате ли конкретни изисквания за количката, както и бюджет.
Виж целия пост
# 513

Много ви благодаря за отговора, наистина ми е доста трудно да избера, тези ми харесаха само на външен вид, но разбира се това не е достатъчно 😊
Иначе все срещам полски колички и реших, че щом са толкова разпространени, може би не са толкова лоши, ноооо явно и тук греша. Ще продължа да търся, а ако се сещате нещо да ми предложите ще съм благодарна.
Имате ли конкретни изисквания за количката, както и бюджет.

Бих искала да е по-лека, тъй като ще се качвам и слизам по стълби, 20тина са, но все пак. И да е около 600-800лв 😊
Виж целия пост
# 514
Благодаря за отговора. А с гумите имаше ли проблем, защото изглеждат малки? Не засядат ли между плочките?
Здравейте, моля ви за съвет за количка 2 в 1 или 3 в 1.. бюджет до 1200-1300лв...да е лека.Благодаря ви.
За второто си дете избрах Easywalker Charley. Имам достанопит с различни колички. Сега търсех лека и практична количка. Тази покри критериите ми. Взехме я с някакво намалени за 1100лв.
Виж целия пост
# 515
Опитвам се да чета всичко, но сте изписали доста неща, а това явно наистина си е цяла наука. Та срам не срам ще питам направо. Можете ли да ми препоръчате количка, която да е удобна, функционална, 2в1, лека, подходяща за майка с ръст 1,70 (не ми е ясно дали това е висок или нормален човек), с резтеглива дръжка, че таткото е бая висок и с широко кошче за новородено, тъй като по-прогнози, ще сме доста едри.
Благодаря на всички предварително
Виж целия пост
# 516
В rayatoys има намаления на Cybex. Сравнително леки са 11кг и са качествени. Тази примерно е на доста добра цена. Има и около 660лв, но цветовете са малко по-шарени - розово,червено, зелено - може да разгледате.
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-lux-soho-grey-silver
https://rayatoys.com/kolichka-balios-s-fe-love-red


Много ви благодаря за отговора, наистина ми е доста трудно да избера, тези ми харесаха само на външен вид, но разбира се това не е достатъчно 😊
Иначе все срещам полски колички и реших, че щом са толкова разпространени, може би не са толкова лоши, ноооо явно и тук греша. Ще продължа да търся, а ако се сещате нещо да ми предложите ще съм благодарна.
Имате ли конкретни изисквания за количката, както и бюджет.

Бих искала да е по-лека, тъй като ще се качвам и слизам по стълби, 20тина са, но все пак. И да е около 600-800лв 😊
Виж целия пост
# 517
Момичета, някоя от вас има ли наблюдения за това колко меко возят Easywalker XS buggy в сравнение със Cybex eezy s+? В магазина не можахме да преценим.. 🤔
Имам 2рата и вози много комфортно и меко, дори и на неравен терен. Зимната ни е Mamas and papas Ocarro и тя вози по-твърдо например. Може би защото е и доста по-тежка де.
Виж целия пост
# 518
В rayatoys има намаления на Cybex. Сравнително леки са 11кг и са качествени. Тази примерно е на доста добра цена. Има и около 660лв, но цветовете са малко по-шарени - розово,червено, зелено - може да разгледате.
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-lux-soho-grey-silver
https://rayatoys.com/kolichka-balios-s-fe-love-red


Много ви благодаря за отговора, наистина ми е доста трудно да избера, тези ми харесаха само на външен вид, но разбира се това не е достатъчно 😊
Иначе все срещам полски колички и реших, че щом са толкова разпространени, може би не са толкова лоши, ноооо явно и тук греша. Ще продължа да търся, а ако се сещате нещо да ми предложите ще съм благодарна.
Имате ли конкретни изисквания за количката, както и бюджет.

Бих искала да е по-лека, тъй като ще се качвам и слизам по стълби, 20тина са, но все пак. И да е около 600-800лв 😊

ние сме доволни от швейцарските, оказаха се добро попадение. Не помня как се казваха, но ако те интерисува ще проверя. До колкото помня, не бяха и много скъпи
Виж целия пост
# 519
Здравейте, някой ползвал ли е колички livio?
Виж целия пост
# 520
Момичета, открих много симпатични подложки за колички - може да са полезни за четящите в темата: https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07RKV72J3?psc=1&ref=ppx_po … in_image&th=1

Ще споделя за качеството, когато моята дойде следващата седмица.
Виж целия пост
# 521
Момичета, не се лъжете, че количките
Zizito са Швейцарски Simple Smile. Компанията е българска, а количките китайски. Нищо Швейцарско няма нито в дизайна, нито в направата им! Същите модели ги има на Мони, Лорели и т.н. Бг марки.
Виж целия пост
# 522
Здравейте,

Някой има ли наблюдения върху следните колички:

Cosatto Giggle Quad
https://newviva.bg/kombinirani-kolichki/1551-kolichka-cosatto-gi … -1-hare-wood.html

CAM Dynamic UP Smart
https://www.baby.bg/cam-kombinirana-kolichka-dinamico-smart-col-781-bezhova.html

CAM Fliudo
https://www.roshko.bg/cam-fluido-easy-detska-kolichka-3-v-1-col-625

Най ми е на сърце Cosatto-то, но друг цвят. Търся да е лека и маневрена за градски условия.
Виж целия пост
# 523
Кой магазин има най-голям избор (физически магазин) и знаете че работи в момента и не е затворен ? ** за София
Виж целия пост
# 524
Вис Виталис имат и скъпи и по-бюджетни колички. Комсед също! Кажете за кой град питате. Магазините, които не са в молове работят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия