Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 82 595
  • 850
# 675
Здравейте, имали  някоя мама ползвала този модел бебешки колички трябва ми мнение за тях, понеже ми предстои избор
https://www.bebehit.com/produkt/%d0%b1%d0%b5%d0%b1%d0%b5%d1%88%d … %82%d0%b8-%d1%86/
 или някой от другите комбинирани модели , които предлагат бебехит

Виж целия пост
# 676
snow_lady това е нещо специално правено за българския пазар. Моето мнение е изобщо да не гледате такива. На ваше място ще си купя втора употреба някоя качествена западна количка.
Виж целия пост
# 677
Благодаря много за мненията.
За колата - да, имам желанието и намерението да се разходаме доста, покрай нас ще ми писва и може би ще карам до някой парк. Не зная, първо детенце ще ни е и като цяло нямам много опит с логистиката и организацията. Гледала съм на сестра ми децата, но тогава бях на 20 и нямах кола
Гледайте начинът на сгъвяне и размерите спрямо багажника в сгъната състояние в такъв случай. Препоръчвам Ви да може да се сгъва заедно със седалката, изключително неудобно е да се разкачат кошове и седалки от рама, тя да се сгъва и прибира, и после да се прибира и седалката.
Виж целия пост
# 678
Благодаря много за съветите.
Виж целия пост
# 679
Здравейте мами, имам следната дилема, вече съм в 9я месец и до сега все си мислех, че старият ми макларън хлр ще е достатъчен. Обаче има няколко момента които ме притесняват:
1. при напълно легнало положение багажника ми остава недостъпен
2. порт бебето което мога да прикача хич не ми се струва стабилно, козирката му сякаш е плитка и се прихлупва с тази на количката
3. ако е без порт бебе някак ми се струва несигурна, няма как да сложиш колани на новородено, и доста ниска
Та сега ми е хрумнало да си взема някаква евтина количка с кош, някакво лорели примерно, което да ме избута да 6я месец, когато ще си мина на макларъна. Към какво бихте ме насочили, не ми се иска да е твърде тежка и широка(имала съм адбор, знам какво е)нито пък паянтова, и да не е с надуваеми гуми.
Виж целия пост
# 680
Дидито, по абсолютно същия начин съм и аз, само че за след 6 месеца - нуна.
Взех си чиполино ноа, 8кг с трансформиращ се кош да ни избута до шестия. Ако искаш я погледни.
Нома също, но я има само в разцветки за момиче. И тя е към 8 и малко кг. и беше на промоции като гледах за около 200лв.
Виж целия пост
# 681
Дидито, по абсолютно същия начин съм и аз, само че за след 6 месеца - нуна.
Взех си чиполино ноа, 8кг с трансформиращ се кош да ни избута до шестия. Ако искаш я погледни.
Нома също, но я има само в разцветки за момиче. И тя е към 8 и малко кг. и беше на промоции като гледах за около 200лв.
супер, благодаря за насоките, сега ще е момче и слава богу че големите неща съм купувала в по универсални цветове
Виж целия пост
# 682
Здравейте, днес си купихме CAM Sport Taski, много ми хареса в магазина особено коша за новородено, но нещо сега се умислих дали не направихме грешка. Търсих уж мнения ама няма много Frowning1
Чудя се дали да търся друга или пък не.
Виж целия пост
# 683
Здравейте, днес си купихме CAM Sport Taski, много ми хареса в магазина особено коша за новородено, но нещо сега се умислих дали не направихме грешка. Търсих уж мнения ама няма много Frowning1
Чудя се дали да търся друга или пък не.
Кое ви кара да мислите, че сте направили грешка?
Виж целия пост
# 684
CAM Sport Taski - имала съм подобна, също CAM, но друг модел. Много ми харесваше дръжката, има мн. положения, става за висок човек, а също има едно положение, което прави количката по-къса и влиза в асансьор. На мен лично, малко ми се струва, че платовете им са по-размъкнати някак си, дори и като е нова. Типично за марката е това махане на част от сенника, за да се проветрява детето, типично за италианските жеги.
Конструкциите са им добри. Изработката също. Малко са тежички, но нали искате 3 в 1 (кой ще знае каква ви е била ваничката???ама, на майките това търсят. За мен е по-добре 2 в 1.
Виж целия пост
# 685
Здравейте, днес си купихме CAM Sport Taski, много ми хареса в магазина особено коша за новородено, но нещо сега се умислих дали не направихме грешка. Търсих уж мнения ама няма много Frowning1
Чудя се дали да търся друга или пък не.
Кое ви кара да мислите, че сте направили грешка?
Сбъркани хормони и нерешителност най вече Smiley  И бъдеща майка за първи път, т.е всичко ми е ново:smiles: А таткото много я хареса чисто технически и затова я взехме без да съм прочела много мнения.
Виж целия пост
# 686
greenbabybee, Нуна пеп ли имаш? Доволна ли си?
Виж целия пост
# 687
greenbabybee, Нуна пеп ли имаш? Доволна ли си?
Нуна пеп лукс/некст ще взема, защото ми е много похвалена от няколко близки майки и имах възможността да я пробвам "на терен". Просто не се престраших за от новородено с нея.
Още я нямам, та детайлно лично ревю не мога да дам.
Виж целия пост
# 688
Благодаря! И аз много я харесвам и съм решила да я взема за лятна количка.
Виж целия пост
# 689
Здравейте, днес си купихме CAM Sport Taski, много ми хареса в магазина особено коша за новородено, но нещо сега се умислих дали не направихме грешка. Търсих уж мнения ама няма много Frowning1
Чудя се дали да търся друга или пък не.
Поздравления за избора. Както и преди съм писала коментари и мнения-всеки лев си заслужава. Вече повече от година ползвам модел cam taski fashion 2019 г. и няма нещо, което да ме е подразнило или разскърцало/счупено.
Платът е много стегнат, няма нищо разпуснато или раздърпано.
Не е никак тежка количката, дори и с кош новородено. Може би другите модели на cam са тежки, но тази не е. Това е един от най-леките модели изобщо колички 3-1. И е стабилна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия