Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 108 392
  • 2 011
# 105
Здравейте, някаква идея дали скоро се очакват хлебопекарни и дали си заслужават? Много благодаря на включилите се!
Не знам дали ще са скоро, ние купихме миналото лято, може би след Великден да беше. За момента сме много доволни, прави хубав хляб, за тесто също я ползваме. Доколото помня беше 111 лв., голямата с две бъркалки.
Виж целия пост
# 106
Тета, тенджерите ми се сториха много добри. Тежки. При нас имаше само 2та вида...ама съм пред фалит и се въздържам.
Виж целия пост
# 107
Аз имам тигана, по-малкия, от миналата година. Ами... не можах да свикна с него. Много му загрява дъното и трудно изстива после, стои половин час на дъска, за да изстине преди да го измия. Не мога да си направя любимите яйца на очи например. Винаги се препържват. Затова си купих един евтин от Икеа и си работя основно с него, а този седи за дълбок резерв.
Виж целия пост
# 108
Аз пък съм на обратното мнение..за тигана. Имам го, супер си е. Дори топъл го накисвам с вода, нищо му няма.
Виж целия пост
# 109
Здравейте, някаква идея дали скоро се очакват хлебопекарни и дали си заслужават? Много благодаря на включилите се!
Не знам дали ще са скоро, ние купихме миналото лято, може би след Великден да беше. За момента сме много доволни, прави хубав хляб, за тесто също я ползваме. Доколото помня беше 111 лв., голямата с две бъркалки.
Майка ми я има от две години. Много е хубава! Сравнявам с мовта Мулинекс, която имам от 11 години. Нейната се счупи и отидохме в Лидл и я взехюе, когато не беше седмицата й, беше при нещата от минали седмици.
Най-редовно виждам всякакви уреди, които не са в акция, така че потърсете.
Виж целия пост
# 110
От миналия път имам тенджера - супер е.
Виж целия пост
# 111
Тета, и прасетата са грозни, ама на луканка и пържоли ги ядеш, нали!
Отчитам се, че и ММ хареса пюрето. На няколко пъти ми го каза. Сварих парчета в подсолена вода, после изцедих, добавих сметана, зехтин, сол, малко крема сирене и индийско орехче.
Утре, може да направя и печена.
Виж целия пост
# 112
Еййй..златни сте!! ☺☺☺

Ма много грозна тая ряпа бе....малиии. Скъпа е сигурно, нали...към кило плешка ли 😆излиза?

Вчера я купих на 0.99 лв за кг.
Виж целия пост
# 113
С масълце пюрето ще е суперско.
Виж целия пост
# 114
И аз взех жълта ряпа - за салата основно. Взех и свински врат - вечеряхме го на вкусен винен кебап.
Тиганите пък ме отказаха заради неметалната дръжка, а имам нужда. И нали бях рожденичка януари, имах оферта от Делимано, та си имам от днес нов тиган.  Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 115
Няма да ме навиете за ряпата.
Но ако не е  много дъждовно ще отида за чушки в буркан.
Виж целия пост
# 116
Аз да кажа за френските макарони - преди съм купувала, харесаха ми, но да направя уточнение, че на друга фирма или домашни не съм пробвала.

А за ряпа мен почти ме навихте.
Виж целия пост
# 117
Тиганите без PFOA ли са? Не успях да видя такова обозначение ...
Виж целия пост
# 118
И аз съм доволна от хлебопекарната.
Виж целия пост
# 119
И мен ме вълнуват тиганите. Може ли без мазнина да се готви в тях, залепват ли?

Морена, показания тиган пробва ли го вече? Много ми е интересно дали при нагряване ще се изкривява дъното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия