Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 108 477
  • 2 011
# 1 905
Благодаря за инфото, killpop Flowers Hibiscus.
Аз празни рафтове не съм видяла в нашия Лидл, но сега си обяснявам огромните опашки тези дни, както и факта, че количките бяха пълни със стекове олио, захар, боб и др.
В Ремедиум също беше кошмарна тълпа, бях тръгнала за паста за зъби и други неща, но като видях опашката, просто изсипах всичко на един рафт преди касите и си излязох.
Виж целия пост
# 1 906
Във веригата тези дни правят годишната инвентаризация и не се зарежда...успокойте се малко!От 1 март всичко ще си е ОК Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 907
Да. Мен ме изненадва , че от Лидл не се стараят да заредят отново или да пренаредят. Иначе винаги има накакво колички с празни кашони на средата на магаьина- ни да ги минеш, ни да ги заобиколиш.
Виж целия пост
# 1 908
Няма страшно, ще пращаме от тук ако настане криза.
Днес я гледах Горгонзолата с маскарпоне. Изобщо от ит. седмица има бол стока.
Виж целия пост
# 1 909
Явно при вас наистина се купува повече, защото в нашия миниатюрен магазин няма дефицит, освен на седмичните стоки и резенето. Дезинфектанти за ръце също имаше цяло кашонче, удобно ситуирано пред касата.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 910
Днес направих пюре от ряпата. На никой не се хареса особено, леко нагарчаше. Мъжът ми успя да изкриви стискалката за пюре с нея и пасирах с миксера. Утре ще го мисля какво да го правя.
Виж целия пост
# 1 911
Горгонзола с маскарпоне има в Борово. Сега ще търся рецептата, която беше дадена тук, беше нещо интересно.

В ракията е истината този път, какви макарони и ориз. Вчера един лекар съвсем сериозно и публично каза, че може би тази културна традиция на българите е причина тук още да не е плъзнал коронавирусът. 😃
Виж целия пост
# 1 912
На черни връх днес всичко си беше налично.
Виж целия пост
# 1 913
Много се дразня, че все няма Скир с ягода Simple Smile Иначе всичко друго си има при нас Simple Smile
Виж целия пост
# 1 914
Да. Мен ме изненадва , че от Лидл не се стараят да заредят отново или да пренаредят. Иначе винаги има накакво колички с празни кашони на средата на магаьина- ни да ги минеш, ни да ги заобиколиш.

Имам чувството, че нарочно го правят в някои магазини, за да създадат истерия и да си увеличат продажбите. Аз, например, въобще не се бях сетила да се запасявам, обаче сега взех да се замислям, честно казано. И то не от страх, да не свършат стоките, а за да избегна ходенето по места с много хора, ако дойде вирусът, да пази Господ.
Виж целия пост
# 1 915
Не забелязах празни рафтове вчера при нас. Неприятно впечатление ми направи, че в магазина имаше намален само бейби спанак, 125 гр, 1,59 (от 1,99). Мислех, че аз съм сгрешила като мислех, че нормалният спанак е намален (от него в магазина нямаше никакъв). Като се прибрах вкъщи видях брошурата, там е намален обикновения спанак. Дори и да е свършил, не е коректно така според мен (но не забелязах на табелата какъв спанак беше обозначен, табелата беше червена, 1,99 беше зачеркнато, пишеше 1,59).
От топлата витрина един мъж с голи ръце вземаше пърленки, на отправената забележка от мен, че има ръкавици, той отговори, че само вземал. Малко след това добре изглеждаща жена, на възраст около 40 години също не ползваше ръкавици.
Виж целия пост
# 1 916
Вчера взех мишката от тази седмица, но чак днес успях да я пробвам.Работи доста тромаво и скрола наистина скърца като се върти както беше писал някой. И забялязах че на доста повърхности на които със старата нямам проблем тази едва хваща. Моля за отзиви, че и се чудя да остава ли. При купилите има ли същите проблеми.
Старата ми е hama и доста по евтина.
Аз работя на лаптопа по няколко часа на ден и ако мишката ми създава проблеми си е мъка. С тази сякаш всичко става по бавно, с отварянето най вече  на прозорци и полета с функции които се отварят с десния бутон.
Виж целия пост
# 1 917
Вчера взех мишката от тази седмица, но чак днес успях да я пробвам.Работи доста тромаво и скрола наистина скърца като се върти както беше писал някой. И забялязах че на доста повърхности на които със старата нямам проблем тази едва хваща. Моля за отзиви, че и се чудя да остава ли. При купилите има ли същите проблеми.
Старата ми е hama и доста по евтина.
Аз работя на лаптопа по няколко часа на ден и ако мишката ми създава проблеми си е мъка. С тази сякаш всичко става по бавно, с отварянето най вече  на прозорци и полета с функции които се отварят с десния бутон.
Току що върнах моята, скрола беше добре, но левия бутон зацепваше от 3-тия път. За съжаление нямаше останали за да я сменя и пробвам някоя друга. Моята беше от червените.
Виж целия пост
# 1 918
Вчера взех мишката от тази седмица, но чак днес успях да я пробвам.Работи доста тромаво и скрола наистина скърца като се върти както беше писал някой. И забялязах че на доста повърхности на които със старата нямам проблем тази едва хваща. Моля за отзиви, че и се чудя да остава ли. При купилите има ли същите проблеми.
Старата ми е hama и доста по евтина.
Аз работя на лаптопа по няколко часа на ден и ако мишката ми създава проблеми си е мъка. С тази сякаш всичко става по бавно, с отварянето най вече  на прозорци и полета с функции които се отварят с десния бутон.
Инсталирайте драйверите от диска. От там може да изберете как да работи, да е по-подвижда, по-тромава, да настроите бутоните и т.н.
Аз я имам от миналата година, подарък ми е, настроих си я, но скролът изобщо спря да работи. За съжаления нямам бележка за да я върна или сменя.
Виж целия пост
# 1 919
Скрит текст:
Вчера взех мишката от тази седмица, но чак днес успях да я пробвам.Работи доста тромаво и скрола наистина скърца като се върти както беше писал някой. И забялязах че на доста повърхности на които със старата нямам проблем тази едва хваща. Моля за отзиви, че и се чудя да остава ли. При купилите има ли същите проблеми.
Старата ми е hama и доста по евтина.
Аз работя на лаптопа по няколко часа на ден и ако мишката ми създава проблеми си е мъка. С тази сякаш всичко става по бавно, с отварянето най вече  на прозорци и полета с функции които се отварят с десния бутон.
Инсталирайте драйверите от диска. От там може да изберете как да работи, да е по-подвижда, по-тромава, да настроите бутоните и т.н.
Аз я имам от миналата година, подарък ми е, настроих си я, но скролът изобщо спря да работи. За съжаления нямам бележка за да я върна или сменя.
[/quote]
За съжаление и с двайвари същата работа.Уж настройвам а сякаш не го запаметява.Ще я мисля до утре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия