Февруарски виелици ще веят, бебешки усмивки ще ни греят!

  • 15 321
  • 291
# 150
За кървенето яж много сирене, пий прясно мляко и си купи някаква вода за жабурене. Миналата седмица бях на зъболекар и ми изчистиха зъбния камък, купих си някаква вода там и от тогава нямам проблеми. Трябва много да се внимава по време на бременността с венците. надявам се да се оправиш бързо с този проблем  Mr. Green
Виж целия пост
# 151
Благодаря ти Цвета, аз по принцип си имам парловероза /извинявам се ако не съм го написала правилно/ и съвсем случайно в къщи имам такава вода. Определено ще я ползвам.Ако не се оправя с това и с млечната диета-ще опитам с витамини и калций. По принцип наблягам на плодове и зеленчуци, но сега ще наблегна на сиренето и любимия ми кашкавал.
Виж целия пост
# 152
Аз съм в 15 седмица и лекарката ми каза да не спирам фолиевата киселина
незнам защо на всеки различно казват
а магнезии пиете ли?
Виж целия пост
# 153
На мен доктора ми спря фолиевата още в 11та седмица,каза,че нямало смисъл да се пие по-нататък!Защото вече са се образували органите.Чувала съм за магнерич някъде след 15та,16та седмица?Аз сега не пия нищо.
Виж целия пост
# 154
Продължавам да пия фолиевата, но може би утре ще ми кажат да я спра. Ще докладвам резултата от прегледа.   bouquet
Виж целия пост
# 155
На мен ми казаха да спра фолиевата киселина в 12 сед. и тогава ми смениха витамините, които пиех.


Виж целия пост
# 156
Здравейте момичета!
Започвам седмицата с ведро настроение Mr. Green, това ми е последната работна седмица преди жадуваната отпуска!
В сряда съм на преглед - тръпна в очакване и в същото време ми е свито сърцето , дали всичко ще е наред, голям страх ме гони на моменти  Wink Иначе се чувствам добре- гаденето е сутрин, но вече определено по-рядко.
За фолиевата и аз продължавам да пия , но доки така ми каза - до следващия преглед , а след това ще ти кажа какво ще пиеш Wink и аз слушам.

За мазането - през първата бременност с какво ли не се мазах и то цялата и все пак се сдобих с някои отвратителни стрии на д-то. Купих си масло против стрии на Икаров , но в упътването пише ,че се използва от четвърти чесец и затова от как разбрах за бебо се мажа с обикновен лимонов крем , ония от едно време в жълтите кутийки .Забелязвам ,че има избелващ ефект и предишните стрии са поизбледнели.

Успешна седмица на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 157
И на мен това ми е последната седмица преди отпуска ... дано да мине бързичко и после на моренце Simple SmileSimple SmileSimple Smile ... Само да се оправи времето, че ако знаете какъв дъжд ни вали в Пловдив....
Все пак реших да сменя доктора си ... Днес ще си взема новото направления и в 15:30 съм при другия лекар. Стискайте ми палци този път да съм направила правилния избор ...


За фолиевата киселина - бързащия доктор каза да я пия още 2 седмици - това ще рече до началото на 16 седмица... Днес ще питам и другия и ще ви кажа какво е препоръчал !

Лека и усмихната седмица на всички бъдещи мами Simple Smile
Виж целия пост
# 158
И аз пия още фолиевата киселина,на 15 съм на доктор и ще видя какво ще ми каже.Радостче аз пътувам днеска за Пловдив,надявам се времето да се задържи хладно тази седмица,че като знам там какви са жеги,а аз как трудно ги понасям.До скоро си живеех в Пловдив и знам какви са горещини там.Стискам ти палци този път да си уцелила доктора.
Виж целия пост
# 159
Привет, момичета,

какво съвпадение, и аз от другата седмица съм в отпуска. Нямам търпение. Непрекъснато ми се спи.
Аз  пия фолиевата киселина, понеже още пия антибиотика, а нали с антибиотици се  пие витамин от група Б, а нали фолиевата е в същност Б9.

Лека седмичка на всички

пс. Някой мислил ли е по въпроса за стволовите клетки
Виж целия пост
# 160
Привет момичета,

Днес бях на преглед. Бебка е пораснала, според доки всичко е наред. Даже видя ръчички и крачета (къде ги видя, аз така се взирах в монитора ама явно си е до разбиране и знаене какво да се гледа). Бебето беше малко позаспало, та тя го посъбуди, за да го огледа  Simple Smile
Колкото до фолиевата - каза ми да я пия още две седмици, след което да си взема сокчето на Hipp и да пия само него. Него да го пия 2 седмици по мерителна лъжичка на ден и  след края на двете седмици пак фолиева още две седмици, после пак само сокче и т.н. Освен това се оказа и че съм отслабнала 2 килограма, но доки каза, че ще си ги наваксам  Wink
Ей, хора хубаво е да знаеш, че всичко върви както си му е реда  Sunglasses

П.П. И аз съм в отпуска от 15-тииии, ама до като дойде 15-ти дупе да ми е яко.
Виж целия пост
# 161
Благодаря ти Цвета, аз по принцип си имам парловероза /извинявам се ако не съм го написала правилно/ и съвсем случайно в къщи имам такава вода. Определено ще я ползвам.Ако не се оправя с това и с млечната диета-ще опитам с витамини и калций. По принцип наблягам на плодове и зеленчуци, но сега ще наблегна на сиренето и любимия ми кашкавал.

и аз бях така , но сега ползвам вода за уста CORDOSIL и паста за уста Paradontax  двете в комбинация се отразяват много добре на  зъбите Peace
Виж целия пост
# 162
nina_j,  поваля, поваля и пак захваща жегата ...Не ти препоръчвам разходки и Пловдив - скривай се някъде  на сянка ,ако може и климатик. Лек път! Simple Smile

green_dawn, докторите ли казаха, че е момиченце Simple SmileSimple SmileSimple Smile ... Не е ли много раничко ... или ти росто така си решила. Simple Smile
Виж целия пост
# 163
green_dawn, докторите ли казаха, че е момиченце Simple SmileSimple SmileSimple Smile ... Не е ли много раничко ... или ти росто така си решила. Simple Smile

Раничко е наистина. АЗ си му говоря ту в женски, ту в мъжки род. Но така или иначе ако става въпрос за усещане - по-скоро имам такива за момиченце.

Този уикенд като си ходих при нашите и майка ми като извади от някъде си едни терличета дето са били мои като съм се родила. Едни такива мънички - много мило ми стана. Ще ги взема за бебка един ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Аз бях на едно село в Родопите през уикенда - на гости на вилата на неговата леля. Там беше и момиченцето на братовчед му - на 4 години с най-сладката къдрава коса на света Simple SmileSimple Smile...Хванах се на няколко пъти да си мечтая за момиченце като нея Simple SmileSimple Smile: - мъжа ми е с къдрава коса . Тя като разбра, че ще имаме бебе , обаче - веднага каза - момченце Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия