Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 390
Утре от 19.00 ч от " Възраждане" ще играят и излъчват" Ало, Ало" .
Платено ли е гледането онлайн?
Виж целия пост
# 391
Утре от 19.00 ч от " Възраждане" ще играят и излъчват" Ало, Ало" .
Платено ли е гледането онлайн?

Цитирам страницата им във ФБ:

Театър Възраждане plans to go live.
14 часа ·
На 14 март, събота, от 19:00 ч., ще се срещнем отново ТУК и в реално време ще играем за вас представлението "Ало, ало!" от Джеръми Лойд и Дейвид Крофт.
Можете да ни гледате БЕЗПЛАТНО ИЛИ С БИЛЕТИ от: 1 лев, 10 лв или 50 лв., които може да закупите тук - https://---shoretner923-38R08t0 от URBO
Излъчването се осъществява от STREAMER.BG.
Виж целия пост
# 392
Аз си купих билет от 10 лв.
Виж целия пост
# 393
От Васко Ешкенази:
За всички вас, които бяхте отделили време да се срещнем утре вечер в 20.00 и за всички вас, които имате нужда от музика имам прекрасна изненада!
Утре, 17.03 в 20.00 тук във фейсбуук ще стартира излъчването на последният ми концерт в София, който се състоя на 24.09.2019 с Плевенска Филхармония в Зала "България".
Заедно ще ви представим моите любими ГОДИШНИ ВРЕМЕНА на Антонио Вивалди и Астор Пиацола!
Само трябва да посетите моята страница тук във фейсбуук!
Виж целия пост
# 394
Страхотно, много исках да посетя точно този концерт, но не можах. Благодаря!
Виж целия пост
# 395
https://www.ploshtadslaveikov.com/bezplatni-spektakli-na-metropo … 1gT4NmXBYJwClgB2s

Мет опера се включва!

Тази вечер ще бъде транслирана операта на Жорж Бизе „Кармен“ с участието на латвийската певица Елина Гаранча. На 17 март следва „Бохеми“ на Пучини от 2008 г., с Анджела Георгиу и Рамон Варгас. На 18 март е „Трубадур“ от Верди, с Анна Нетребко и Дмитрий Хворостовски (2015), на 19-и „Травиата“ на Верди с Диана Дамрау и Хуан Диего Флорес (2018)…
Виж целия пост
# 396
Вчера писах на страницата на Народния театър, със запитване, дали можем да се надяваме да пуснат онлайн постановки срещу заплащане. Отговориха, че работят по въпроса. Аз гледах оная вечер " Три сестри". Макар и на екран, много ми хареса и ми достави удоволствие. Бих платила да гледам онлайн, някои постановки на Народния театър. Толкова много ги чаках......
Виж целия пост
# 397
Концертът на Васко Ешкенази звучеше чудесно! Микрофоните бяха уловени живия звук на музиката!  Аз ли бях в приповдигнато настроение, музикантите ли правят магия...
Отделно, че е заснет така все едно аз съм в залата и аз гледам към музикантите.  А не към гирлянди в декорацията или в близък план хора от публиката.
100% удоволствие!
Виж целия пост
# 398
Някой дали ще гледа "Полет над кукувиче гнездо" на 08.04? Имам 9 билета, а гледам, че са го махнали от програмата на Народния...🙄
Обадих се по телефона, ама някакъв нервен чичо ми се "газираше", та накрая му казвам:"Ама, не ми се карайте, де"🙈, а той "Ама, не Ви се карам, ама откъде да знам... "🤣
Та... сега се чудя какво да ги правя тези билети... 🤣🙈
Виж целия пост
# 399
Мисля, че до края на извънредното положение няма да отворят театрите. За съжаление.
Виж целия пост
# 400
Някой дали ще гледа "Полет над кукувиче гнездо" на 08.04? Имам 9 билета, а гледам, че са го махнали от програмата на Народния...🙄
Обадих се по телефона, ама някакъв нервен чичо ми се "газираше", та накрая му казвам:"Ама, не ми се карайте, де"🙈, а той "Ама, не Ви се карам, ама откъде да знам... "🤣
Та... сега се чудя какво да ги правя тези билети... 🤣🙈

Скрит текст:

https://nationaltheatre.bg/bg/novini/vazhno-sobshenie-or-13-mart-2020-g
Виж целия пост
# 401
С оглед на случващето се в момента и новите мерки в сила от утре до 13.04, забраняващи излизането, посещението на магазинини в определен интервал от хората до 60 години, пътуванията извън градовете, можем само да се молим поне през май да има постановки.
Виж целия пост
# 402
Добри, точно това питах киселия чичко - след като заповедта е до 28.03, защо в програмата са махнали "Полета...", който беше за 08.04?
А сега разбирам, че има нова заповед от днес до 13.04...🙄🙉
Виж целия пост
# 403
https://m.facebook.com/dramavarna/
Във фейсбук страницата на Драматичен театър - Варна в момента са са пуснали стрийминг на  "Телефонът на мъртвеца". Видеото може да се върне назад.
Виж целия пост
# 404
Може да се гледа онлайн срещу заплащане, само 7,98 лв. Препоръчвам на тези, които не са го гледали!

Гледай „Черното пиле” на 27.03 в „Деня на театъра”, от 20:30ч.

https://fanstream.bg/vd/черното-пиле/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия