Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 405


https://youtu.be/Efom2wqW6Cw
Виж целия пост
# 406
Виждам в обръщението вплетени част от посланията от "Господин Ибрахим и цветята на Корана". Помня ги, защото винаги се разревавам на тази част. Bowtie
Виж целия пост
# 407
Аз не успях да го гледам, защото започнах да гледам "Телефонът на мъртвеца" на Драматичен театър "Стоян Бъчваров", Варна - в youtube - има "споделени представления".
https://youtu.be/iyS7dTzYhnI
До там, до където успях да го изгледам снощи преди да ми се приспи, много ми допадна актьорската игра.
Виж целия пост
# 408
Честит празник на театъра!
Виж целия пост
# 409
По случай празника онлайн представленията днес
https://lovetheater.bg/5-postanovki-onlajn-s-koito-da-otpraznuva … VL_UQtUUibJu6nblU
Виж целия пост
# 410
Супер, че "Черното пиле" ще е достъпно 72 часа, защото искам да го гледам, но ако започна от 20:30 рискувам поне 35 пъти да бъда прекъсната.
Виж целия пост
# 411
И аз взех билет, радвам се че споделихте за тази възможност.
Виж целия пост
# 412
Не можах да намеря къде може да се гледа Парижката Света Богородица в канала на Театър София.
Виж целия пост
# 413
И аз взех билет за Черното пиле. Сигурно няма да е като на живо, но по-добре това пред нищо
Виж целия пост
# 414
Би трябвало да е тук:
https://www.youtube.com/channel/UCMb8Zn86i3lstPXVXGgyvsQ,
но и аз не го откривам. Може да имат някакъв технически проблем с качването.
Намерих го:
https://vimeo.com/401292188?fbclid=IwAR15KkOY7rjEpbEj-ryL-7EEsYc … EDbNlZfYDzbjABXGM
Виж целия пост
# 415
Аз си пуснах да гледам " Парижката Света Богородица" още в 19 ч. Все още върви на лаптопа ми. Наистина не очаквах нещо толкова слабо, схематично, разочароващо...
Виж целия пост
# 416
И аз почнах да гледам “Парижката Света Богородица”, но не го издържах и го спрях. Не ми хареса, а за качеството на записа да не говорим.
Виж целия пост
# 417
Аз гледах " Черното пиле", изпитах отново огромно удоволствие от играта на Мариус Куркински,! Голям, много голям талант! Аплодисменти!
Виж целия пост
# 418
И аз го гледах, а съм го гледала и на живо преди време, пак ме разсмя и разплака! Точно преди него успях да гледам почти до края и Баядерка - балет на Софийската опера и балет - разкошен /е, не е същото като на живо, но пак е много хубаво/! Виждам, че операта ще представят днес Трубадур, утре Набуко.
Виж целия пост
# 419
Освен Баядерка, вчера гледах и Лебедово езеро на Большой театър. Заслужава си всяка минута - човек рядко вижда такава красота и изящество. Линкът е активен до 18:00 днес, а след това ще пуснат друг балет - Спящата красавица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия