Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 240
Жабанке, дано си отишла сама! Чувството да си сам с актьорите е прекрасно! Пък и няма да изгори вторият билет, на касата винаги има хора на "търси се".
Последният път търсих за Богът на касапницата и чух, че има върнати билети и за Хъшове!
Виж целия пост
# 241
Ти си с връзки. Никога не са искали да ми запазят билет по телефона. Stuck Out Tongue
🤣 Хич не съм с връзки да ти кажа. Вадят ми цял списък с имена на хора, които са запазили билети по телефона и ме отмятат... Явно далеч не съм само аз Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Хъшове отдавна планирам да го гледам, може би ще отида първо на него. Благодаря ти, че ми напомни.
За Чамкория ако ми кажете как да си купя билет, ще съм още по-благодарна.
С много дебнене редовно на уеб сайта на театър 199. Току що гледах "Живак".
 Много добро! Препоръчително е да се гледа
Виж целия пост
# 243
Жабанке, дано си отишла сама! Чувството да си сам с актьорите е прекрасно! Пък и няма да изгори вторият билет, на касата винаги има хора на "търси се".
Последният път търсих за Богът на касапницата и чух, че има върнати билети и за Хъшове!

Ами аз отидох все пак и давам още един глас "за" постановката! Много добра игра, а и аз за първи път съм в тази зала и ми беше доста уютно - седнала на първи ред се чувствах все едно съм част от екипа!
Виж целия пост
# 244
Браво! Много се радвам за теб!
А пък на първи ред има и друга екстра - не виждаш светлините на телефоните ("почна тятъра" и тн)
Виж целия пост
# 245
В неделя, гледах " Хъшове", много съм впечатлена!  Това наистина е една емблематична постановка за историята и за българина! С мнението и убеждението съм / след постановката /, че както всеки българин е чел " Под игото", така за всеки е хубаво и полезно да гледа " Хъшове"!
Виж целия пост
# 246
Относно билетите за " Чамкория "- предната година купувах три пъти-за мен и за подаръци на приятели. Въпреки че казват кога ще ги пуснат , през март това стана по-рано и добре ,че една съфорумка (Ско ) каза тук та успях тогава. Но и трите пъти щом има представление в зала Азарян да знаете, че и сутринта да ги пуснат до вечерта има места...даже и на другия ден...Така че следете на сайта и щом се появи програмата за април (според мен ще е всеки момент...)- до вечерта ако стигнете до касата ще  успеете. Но ако е само постановка в 199-свършват мигновенно... Това е моя опит от 2019...ама все си мисля, че и сега е подобно положението..
Виж целия пост
# 247
Да, и аз успях да се класирам за Азарян, там залата е доста по-голяма.

С риск да разбуня духовете все пак мисля, че за толкова търсена постановка практиката със запазване по телефона, валидно до деня на представлението изобщо не е коректна. Така реално в първия ден се блокират билетите, като не е ясно какъв е после процентът "фира". Дава се възможност на всеки в последния момент просто да не отиде, като дори не губи пари от това.
Отделно 199 нямат онлайн продажба, нямат яснота кога се пускат билетите за следващ месец, смеят ти се като се обадиш за n-ти път и билети отново "няма"... Лично за мен това е абсолютно разиграване на зрителите, което ми създаде и негативно чувство спрямо театъра и вече не ми се ходи, въпреки че имат интересни постановки с актьори, които харесвам. Трябва да се уважава и публиката все пак.
Виж целия пост
# 248
И аз си го помислих това. Може би именно затова не се съгласяват да запазват билети на всички. Може би аз съм вече "проверена" и затова нямам проблем да ми запазят. Simple Smile
Виж целия пост
# 249
вечерята аз не я препоръчвам!
Виж целия пост
# 250
Аз чакам да утихне истерията по "Чамкория" (все някога и това ще стане) и тогава ще купувам билети.
Нямам нерви да тичам, запазвам, бързам и т.н. за някаква си постановка.
Има много други пиеси за гледане. Да, знам, че сигурно е страхотна, но не ме бива в бутането в тълпата и висенето по опашки. Дори и за вървежната "Лисичета" просто извадихме късмет. Отидохме до касата на Народния и се оказа, че има останали 4-5 билета на по-сбутани места.
Сигурно ако има апокалипсис и опашка за Ноевия ковчег, ще съм от първите жертви, поради нежелание да се редя и бутам....Joy Joy
Виж целия пост
# 251
Новата мода с рецитирането е завладяла спектакъла "Вечерята" в театър "София".
Режисьорът е решил нищо да не се случва 1 час, влизат хора, съобщават неща. Действието се развива във втората част. Обаче само на думи - няма покачване на напрежението, няма драматизъм. Увисваха реплики, без спойка със сюжета
Само Ивайло Герасков ми хареса. И сценографията.

Намерих откъс от книгата, в спектактла някой е направил доста механична подмяна на персонажи с неубедителен резултат  https://www.colibri.bg/knigi/1072/herman-koh-vecherqta
Виж целия пост
# 252
Новата мода с рецитирането е завладяла спектакъла "Вечерята" в театър "София".

Режисьорът е решил нищо да не се случва 1 час, влизат хора, съобщават неща. Действието се развива във втората част. Обаче само на думи - няма покачване на напрежението, няма драматизъм. Увисваха реплики, без спойка със сюжета
Само Ивайло Герасков ми хареса. И сценографията.

Намерих откъс от книгата, в спектактла някой е направил доста механична подмяна на персонажи с неубедителен резултат  https://www.colibri.bg/knigi/1072/herman-koh-vecherqta

много точно казано!!
слабичка постановка.
Виж целия пост
# 253
Благодаря за отзивите за Вечерята. Фенка съм на автора на книгата - Херман Кох. Той е брутално откровен и е любител на показването на тъмната страна на хората.
Виж целия пост
# 254
На 5ти март сме на "Шоу-лекция за щастие", правено е по текстове на Иво Иванов!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия