Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 255
Аз чакам да утихне истерията по "Чамкория" (все някога и това ще стане) и тогава ще купувам билети.
Като утихне истерията представлението едва ли ще е същото. С времето постановките губят от енергията си, но продължават да се играят докато има зрителски интерес.
Виж целия пост
# 256
Аз чакам да утихне истерията по "Чамкория" (все някога и това ще стане) и тогава ще купувам билети.
Като утихне истерията представлението едва ли ще е същото. С времето постановките губят от енергията си, но продължават да се играят докато има зрителски интерес.
Понякога е и обратното. По - играната постановка е като удобна дреха. Може енергията да не е същата, но пък става по - уютно и се заоблят ръбовете Simple Smile . А така или иначе физически не може всички да го гледат в началото. Някой ще са в средата, а други в края...
Виж целия пост
# 257
Имам два билета за "Името" с Михаил Билалов за 09-03.2020 в сатиричния театър от 19.30. Има ли заинтересовани?  Ще ги дам на добра цена, за да не изгорят. пишете на лични.
Виж целия пост
# 258
Вероятно ще се повторя:
страхотни постановски са
class
разговори с мама
4000 мили
Виж целия пост
# 259
Здрава Каменова - липса на драматургия в моноспектакъла "Бонбон". Като се започне от анотацията, която изпълва с досада и се стигне до липсата на сюжет,  логика, истина, чувства. Пълна нула, украсена с 3-4 находчиви идеи. За капак се вмъква преразказ на една сексуална сцена с травестит, изневиделица нецензурни думи и толкоз. Не, не е интересно.  Прилича на вик на удавник.
Режисьорът се упражнява, сценография... хм...грозна.

Актрисата Бобчева е изключително симпатична. Но това не стига. Ако я харесвате - отивайте, за да я гледате.  Ако не - не си губете времето.

Ааа, още нещо - не е 12+, а около 50+.  Нито разказва интересно, нито казва нещо важно, нито са приятни сексуалните вметки. И е тотално демоде. Оффф, що ми се падна аз да ги пиша тези работи...
Виж целия пост
# 260
Жалко. Аз много харесвам актрисата. Имаме билети за след 2 седмици.
Ще споделя и моите впечатления след това.
Виж целия пост
# 261
Благодаря за отзива за "Бонбон". С "Апетит" Здрава Каменова доста ме разочарова. Мислех да и давам втори шанс, но май няма. Disappointed
Виж целия пост
# 262
Търся забавна постановка, подходяща и за деца /10-13 г./ за периода 7-9 март. Някоя от тези дали става:

Смях на сбогуване;
Черното пиле;
Нещо друго?
Виж целия пост
# 263
Търся забавна постановка, подходяща и за деца /10-13 г./ за периода 7-9 март. Някоя от тези дали става:

Смях на сбогуване;
Черното пиле;
Нещо друго?

" Черното пиле", според мен изобщо не е за деца, това е доста сериозна постановка.
Виж целия пост
# 264
"Смях на сбогуване" е чудесна постановка, но не съм убедена, че е подходяща за деца. Става дума за това, как три приятелки се сбогуват с починалата си четвърта дружка.
Виж целия пост
# 265
Мерси за отговорите!
Ще прегледам и програмата на операта. Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Търся забавна постановка, подходяща и за деца /10-13 г./ за периода 7-9 март. Някоя от тези дали става:

Смях на сбогуване;
Черното пиле;
Нещо друго?

" Черното пиле", според мен изобщо не е за деца, това е доста сериозна постановка.
Водих дъщеря ми на Черното пиле преди 1 или 2 години, когато беше на 11 г., мисля. Малко трудно й беше да разбере езика на Хайтов - много непознати думи имаше за нея. В спектакъла са включени 4 негови разкази /доколкото помня/- 3 по-скоро смешни и последният - Черното пиле - ужасно тъжен, мен лично ме разрева. Първият разказ беше ето това https://chitanka.info/text/29542-merak и на места би могъл да е малко притеснителен и неясен за деца.
Иначе - страхотно представление! Мариус имаше един подобен моноспектакъл по приказки на Ангел Каралийчев /3 смешни приказки и една ужасно тъжна за вградената невеста и как майсторът се разболял после/, но за съжаление не съм виждала скоро да го играе, иначе ми се вижда по-подходящо за деца.

Опит за летене на Радичков в Народния според мен е страхотен за деца - на дъщеря ми много й хареса, но не знам като дати дали се вмества.
Виж целия пост
# 267
Ох, много го обичам Опит за летене под всякаква форма Wink
Ама Черното пиле хич не е за дете
Виж целия пост
# 268
Връщам се от ''Сарабанда'' на Ингмар Бергман в любимия ми Театър 199. Тежка, сложна и многопластова драма за човешките взаимоотношения и фаталните последици от тях по осите мъж-жена, баща-син, баща-дъщеря ! Шедьовърът на Бергман е изигран от великолепен актьорски състав в лицето на Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис !! Остават теми за размисъл дълго след края на постановката. Препоръчвам силно за ценителите на театралното изкуство !! Purple HeartPurple HeartPurple HeartPurple HeartPurple Heart
Виж целия пост
# 269
Снощи бях на "Когато гръм удари...." в Камерна зала на Народния театър - много ми хареса! Страхотни Теодора Духовникова, Иван Юруков, Дарин Ангелов...Много приятно впечатление ми направи и Радина Боршош. А като добавя, че бях и на първия ред, а артистите играха буквално до мен - чувството беше уникално (любима ми е тази зала, независимо че някой път улучвам неудобен стол...). Утре съм на "Лисичета" - нямам търпение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия