Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 392

  • 41 212
  • 737
# 30










Още снимки от еп. 8.
Излезе и озета, помолих varna_2 да ни го преведе.
Чакаме.
Виж целия пост
# 31


Виж целия пост
# 32
Менекше нещо много щастлива, като я видя нея или Акън щастливи и страх ме хваща 🙄
Виж целия пост
# 33


Ето и озета - с благодарност на varna_2 за превода:

Защо не ми написа писмо на мен?

Санджар разбира, че Наре е заминала с Мелек и полудява.
Не само отсъствието на дъщеря му го наранява.
Дъщерята на посланика отново го е изоставила, както в миналото.
Години наред са си разменяли писма, а сега изневерявайки на обичая, е оставила писмо не на него, а на Гедиз.
Санджар се опитва да облекчи болката от това предателство чрез писмата, които дълги години е пазил.

Наре, която вярва, че Акън е нейната лична чума, за да не заразява с този микроб другите, успява в плана си да накара Акън да я преследва. Акън скоро открива, че Наре е в Барселона.
Той е търсен от полицията, затова се опитва да си изкара фалшив паспорт, за да замине за Барселона.

Но не само Акьн знае къде е Наре. Санджар и Гедиз също научават, че е заминала за Барселона, фалшифицирайки подписа на баща си. Санджар е съгласен Гювен Челеби да отиде заедно с него в Барселона и да си върне внучката. Гедиз решава да ги последва и с това нещата напълно се объркват.
Сега Наре има много голям проблем.
Плановете й бяха да накара само Акьн да я последва, а сега за Барселона тръгват баща й, любимия мъж и най- близкият и приятел.
Виж целия пост
# 34


Ето и озета - с благодарност на varna_2 за превода:

Защо не ми написа писмо на мен?

Санджар разбира, че Наре е заминала с Мелек и полудява.
Не само отсъствието на дъщеря му го наранява.
Дъщерята на посланика отново го е изоставила, както в миналото.
Години наред са си разменяли писма, а сега изневерявайки на обичая, е оставила писмо не на него, а на Гедиз.
Санджар се опитва да облекчи болката от това предателство чрез писмата, които дълги години е пазил.

Наре, която вярва, че Акън е нейната лична чума, за да не заразява с този микроб другите, успява в плана си да накара Акън да я преследва. Акън скоро открива, че Наре е в Барселона.
Той е търсен от полицията, затова се опитва да си изкара фалшив паспорт, за да замине за Барселона.

Но не само Акьн знае къде е Наре. Санджар и Гедиз също научават, че е заминала за Барселон, фалшифицирайки подписа на баща си. Санджар е съгласен Гювен Челеби да отиде заедно с него в Барселона и да си върне внучката. Гедиз решава да ги последва и с това нещата напълно се объркват.
Сега Наре има много голям проблем.
Плановете й бяха да накара само Акьн да я последва, а сега за Барселона тръгват баща й, любимия мъж и най- близкият и приятел.


Благодарности за озета
Варна Мариянка

Ще има екшън отново. Всички по следите на бегълките.
Санджар в "съюз" с посланика... Направо си е чуденка.

Акън как се е измъкнал от Мюге, че и паспорт вади. Тази полиция тяхната отново дреме, та спи.
Обаче Санджар няма защо да се чувства обиден от факта, че Наре е оставила писмо на Гедиз. Гедиз е нейн приятел, при това -добър приятел.
Санджар е женен мъж, който непрекъснато отправя обвинения, че нейното присъствие е болезнено за него. Нормално е да си тръгне без да го уведими за това.
Що трябва да му пише писма - той дори не я нарича по име, какви претенции има...
Ей, сега Менекшето като му поднесе сюрприза, че е "хамиле"  - да го видя тогава.

Единствено ме боли за Мелек, защото това чудесно детенце наистина се привърза към баща си.
Няма да могат да си го "поделят" и пак ще има войни.
Така ще е - докато Санджар не приеме за истина всичко което е преживяла Наре през тези 9 години.
И дори да го разбере - дали ще повярва.
Виж целия пост
# 35
Изглежда интересно! Благодаря за превода Simple Smile
Стана ми смешно, докато четях Smile

Защо не ми написа писмо на мен?
Години наред са си разменяли писма, а сега изневерявайки на обичая, е оставила писмо не на него, а на Гедиз.
Типично за Санджар Smile

Гедиз решава да ги последва и с това нещата напълно се объркват.
Типично за Гедиз Smiley

Сега Наре има много голям проблем.
Типично за Наре Smile

Санджар е съгласен Гювен Челеби да отиде заедно с него в Барселона и да си върне внучката.
Нетипично за Гювен Челеби Smile Изненада ме Thinking, от кога се интересува от внучката си Thinking
Виж целия пост
# 36


Ето и озета - с благодарност на varna_2 за превода:

Защо не ми написа писмо на мен?

Санджар разбира, че Наре е заминала с Мелек и полудява.
Не само отсъствието на дъщеря му го наранява.
Дъщерята на посланика отново го е изоставила, както в миналото.
Години наред са си разменяли писма, а сега изневерявайки на обичая, е оставила писмо не на него, а на Гедиз.
Санджар се опитва да облекчи болката от това предателство чрез писмата, които дълги години е пазил.

Наре, която вярва, че Акън е нейната лична чума, за да не заразява с този микроб другите, успява в плана си да накара Акън да я преследва. Акън скоро открива, че Наре е в Барселона.
Той е търсен от полицията, затова се опитва да си изкара фалшив паспорт, за да замине за Барселона.

Но не само Акьн знае къде е Наре. Санджар и Гедиз също научават, че е заминала за Барселона, фалшифицирайки подписа на баща си. Санджар е съгласен Гювен Челеби да отиде заедно с него в Барселона и да си върне внучката. Гедиз решава да ги последва и с това нещата напълно се объркват.
Сега Наре има много голям проблем.
Плановете й бяха да накара само Акьн да я последва, а сега за Барселона тръгват баща й, любимия мъж и най- близкият и приятел.

Благодаря ви момичета.Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet
Виж целия пост
# 37
Посланика да не играе двойна игра, или Наре беше права високомерие то му е проблема, фалшифицирала е подписа му, егото му наранила. А Санджар няма право да иска нещо от Наре, той е този обърнал й гръб, женен никой не го е женил с пистолет в главата.
Акън ще има доста да я тормози 🙄 но поне Гедиз и вярва и ще и помага.
Виж целия пост
# 38
Много благодаря за превода на озета 💐

  Нормално е да го заболи Санджар, и за писмото, и за изоставянето, обича ги, и Наре и дъщеря си. Хеле пък да не види дъщеря си, хайде бе, ако си го мисли Наре за възможно, почвам да се съмнявам в умствения и капацитет. Санджар земята ще претърси, но ще намери дъщеря си.
 И що да е проблем, че всички я търсят, проблема е Акън само.
 Изобщо плана и (или този на сценаристките) ми е силно мъгляв, дано се изясни в серията.

 Много им завиждам в тез сериали, никой не ходи на работа от 8 до 5 пет дни в седмицата, решават, грабват си сакчето и запрашват на някъде, ни молба за отпуск, ни болничен да си изкарват, никакви грижи 😂

  Ухилената Менекше е трудно да се прецени какво точно изпитва, през повечето време тя гледа като напушена, не съм я видяла да страда или притесни особено,  нито за себе си, нито за друг, и злобата и една рахитична, много мижав образ е. Само на детето като викаше щяха да и изскочат очите. Това момиче не е съвсем само, да ви кажа 🙄🙂



П. П. Пак прочетох озета, значи Наре е стигнала до Барселона, другите са под въпрос, така го разбирам. Само да не хванат един полет, че на борда ще обяват военно положение 😂
Виж целия пост
# 39
Всичката Мара втасала...... само писмо не написала .Тя беше постоянно пред очите му и в ръцете му /след нападението / сега се сетил ,че е заминала и го изоставила . Като беше в Мугла само ѝ търсеше кусури за миналото ,виновна за всичко и пред всички .
Оооофффф , Санджер да ти имам чувството за справедливост .....егоизъм и още,още.... Той сам не знае де го сърби ,че да се почеше .
Виж целия пост
# 40
П. П. Пак прочетох озета, значи Наре е стигнала до Барселона, другите са по въпрос, така го разбирам. Само да не хванат един полет, че на борда ще обяват военно положение 😂
JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy
Това ми хареса! Нааправо си го представих Joy
Който оцелее получава Наре Smirk

  Ухилената Менекше е трудно да се прецени какво точно изпитва, през повечето време тя гледа като напушена

Отново опит за прогноза Stuck Out Tongue
Моментен прилив на щастие от завръщането на свекито Smirk
Виж целия пост
# 41


Да сложим и сладурчето Мелек.

Ами те Санджар и Наре, едно и също правят.
Санджар използвал дядото на Каврук за фалшификация, Наре пък - директно фалшифицирала подписа на баща си.
Санджар "откраднали" парите с Гедиз, Наре откраднала парите от тях двамата.
Лика прилика са си.
Виж целия пост
# 42
Бони и Клайд по турски, но като видя Теменужка по пендари и ми става едно инфлационно...
Виж целия пост
# 43
Джулия 07, (малко си ми като агент 07😉), може и да познаеш, прилича ми на дежурна усмивка по задължение и доза облекчение, все пак свеки  е единствения съюзник в конака.
Виж целия пост
# 44


Могат да изискат от Барселона, екстрадиране на Наре, понеже е фалшифицирала документ.

Но те може би разбират, че Акън е след нея  и затова "тичат" да я спасят....

А Санджар, особено за Мелек.Не е очаквал, че Наре така бързо ще се снабди с Парички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия