Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 392

  • 41 212
  • 737
# 735
Добър вечер, момичета!!!:hearts:

Ох, момичета, вие ме уморихте само от четене!!!
Страхотни сте, нямате спиране. Това е шега, разбира се!
Много се радвам, че е толкова оживено в темата!!!

Само това ще напиша и няма да ви занимавам:
Добре, ако запратят Санджар в Швейцария, какво ще се случи  ако
Акън реши да се върне, научавайки, че фронтовата линия е "оголена"?!
Например  да навреди по някакъв начин  на Наре или Мелек!
Санджар го няма! Кой би могъл да им помогне?
- Гедиз ли, Каврук ли или  Яхя?
Санджар е "тежката артилерия"  пък и си е сложил "главата в торбата",
а така Наре е "лесна мишена" като е сама!

Дано не се случи!!! Само си го мисля!
Виж целия пост
# 736


"Ах, колко е трудно да намериш човек с размах на мисълта и обичлива душа...."
Ги де Мопасан, френски писател романист
Виж целия пост
# 737
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия