Дигитални портфейли - Revolut, Phyre, Curve, iCard, Monese, A1Wallet и други.

  • 71 876
  • 549
# 270
Благодаря. Досега и аз приемах, че е така, но взех, че се зачетох в съобщението.
Виж целия пост
# 271
Някои сайтове не приемат еднократните виртуални карти  някакси ги засичат, че са такива. С нормалната виртуална няма проблем
Виж целия пост
# 272
И аз това щях да пиша, но не е уточнено дали е еднократна.
Виж целия пост
# 273
Да, еднократна е.
Знам, че все повече сайтове ги засичат, но бяха писали, че били плащали с такава и затова се усъмних в моята.
Виж целия пост
# 274
Wise и  Bunq могат ли да се захранват в кеш от бг банки, клон, онлайн банкирането от други трети  лица, не от моя друга сметка ? Защото Револют се оказа, че не може и търся друго, което да не е българско (без Пейсера)
Виж целия пост
# 275
Всички изброени могат да се захранват с обикновен Sepa превод. С кеш в банков клон също би трябвало да може да се нареди такъв превод, но това вече зависи от условията на конкретната банка, а и таксата ще е доста висока..
Виж целия пост
# 276
Wise и  Bunq могат ли да се захранват в кеш от бг банки, клон, онлайн банкирането от други трети  лица, не от моя друга сметка ? Защото Револют се оказа, че не може и търся друго, което да не е българско (без Пейсера)
Как да не може Revolut? Може, но само ЕВРО. Bunq също може САМО ЕВРО. От твоя сметка към Wise може и лева. От чужда може лева също, но трябва да се въведат имената на изпращача.
Виж целия пост
# 277
Значи само WISE може от чужда сметка да се изпрати в лева, така ли? Другите не позволяват левов превод от трети лица и приложението само да си ги превалутира и да се получат в Евро. Правилно ли съм разбрала?
Виж целия пост
# 278
Значи само WISE може от чужда сметка да се изпрати в лева, така ли? Другите не позволяват левов превод от трети лица и приложението само да си ги превалутира и да се получат в Евро. Правилно ли съм разбрала?
Не може да изпращаш към чуждестранни сметки български лева. Това е причината. Wise ти дават българска сметка(не е твоя персонална, а обща) към която се превеждат парите. Дават ти различен код за всеки превод, който се попълва в полето "Основание".
Иначе всяка банка предлага автоматично превалутиране от лева към евро при чуждестранен превод.
Виж целия пост
# 279
Скрит текст:
За стандартен план на мен това ми излиза:


Проучете добре въпроса, при еднократно зареждане/превод на голяма сума, доста често блокират сметката до доказване на средствата. За вас това не е проблем тъй като те са си ваши, но колко ще продължи този период и разглеждане на документи никой не може да ви каже. Има теми и много писано в групата във Фейсбук.

Защо не ги прехвърлите в TBI сметката е без такси. Има тема тук във форума.

Сумата може да не е наведнъж и не е чак толкова голяма (2500 лв), имам на разположение  около 2 седмици, което означава че мога всеки ден да прехвърлям някаква сума. Затова исках да знам дневния лимит.
 Направих си сметка в ТБИ и искам да закрия тази в ДСК. Ако ги изтегля на каса  на ДСК ми искат 0.81 % върху сумата, ако се направи превод към ТБИ сметката ми 7 лв, ако е на банкомат пак има % върху сумата. Затова се сетих за вариант да ги " добавя" един вид към сметката в  Револют и след това от там да си ги разхождам чрез плащания с карта. Просто не съм зареждала повече от 100 лв в Револют наведнъж. В ДСК ми казаха, ако искам да ги изразходвам чрез плащане с карта , така нямало да има такса- да, но нали през това време върви такса поддръжка, не ме устройва.
Miraj* линковете ме отвеждат до едно и също.

Просто направете Блинк/Бисера 6 превод от ДСК към ТБИ през ДСК Директ/Смарт. Преводът ще ви струва около 1 лв.
Виж целия пост
# 280
Значи само WISE може от чужда сметка да се изпрати в лева, така ли? Другите не позволяват левов превод от трети лица и приложението само да си ги превалутира и да се получат в Евро. Правилно ли съм разбрала?
Не може да изпращаш към чуждестранни сметки български лева. Това е причината. Wise ти дават българска сметка(не е твоя персонална, а обща) към която се превеждат парите. Дават ти различен код за всеки превод, който се попълва в полето "Основание".
Иначе всяка банка предлага автоматично превалутиране от лева към евро при чуждестранен превод.
Имах в предвид не чужда сметка в друга държава, а превод към WISE от друго лице, не аз в България . За да ми изпрати някой пари в лева от българска банка, трябва да му дам код, който да напише на основание. Друго трябва ли,примерно моите три имена или само фамилия?
Виж целия пост
# 281
Влизам да питам този път преди да действам, че с Curve нещо ударих на камък Simple Smile Ползвах реферален линк, за да спечеля 5 лири, само че после разбрах, че се получават ако вземеш физическа карта и я използваш в рамките май на 5 дни беше, само че те нещо ми я забавиха, та чаках доста, освен това и платих май 6 лв., та нищо не стана, накрая смениха и таксите и за едно теглене ми взеха 4 лв. Simple Smile
Та сега да питам първо за скрити условия или поне не толкова явни, има ли при тази оферта за 80 лв. ако поканиш приятел и той се регистирира и направи плащане за мин. 5 лв.? Някакви срокове? Колко струва доставката на картата? Нещо друго?
Извинявам се ако сте коментирали. Искам да направя профили на децата. Моят още си стои така, само съм се регистрирала.
Виж целия пост
# 282
Обикновено при всички тези промоции имат линк към всички условия, за да получиш бонуса. Виж там какво пише
Виж целия пост
# 283
Влизам да питам този път преди да действам, че с Curve нещо ударих на камък Simple Smile Ползвах реферален линк, за да спечеля 5 лири, само че после разбрах, че се получават ако вземеш физическа карта и я използваш в рамките май на 5 дни беше, само че те нещо ми я забавиха, та чаках доста, освен това и платих май 6 лв., та нищо не стана, накрая смениха и таксите и за едно теглене ми взеха 4 лв. Simple Smile
Та сега да питам първо за скрити условия или поне не толкова явни, има ли при тази оферта за 80 лв. ако поканиш приятел и той се регистирира и направи плащане за мин. 5 лв.? Някакви срокове? Колко струва доставката на картата? Нещо друго?
Извинявам се ако сте коментирали. Искам да направя профили на децата. Моят още си стои така, само съм се регистрирала.

Много далече сте от условията на Кърв. Накратко - никога не са имали бонуси от 80 лв, нито детски карти/профили. Ако Ви е за бонуса - просто пропуснете тази услуга.
Виж целия пост
# 284
Сигурно има предвид бонуса на Револют, но е забравила да го спомене. Там си пише какви са им условията - поканеният приятел трябва да се регистрира, верифицира профила, поръча физическа карта и направи 3 плащания, всяко за минимум 5 лева. Доставката на картата при мен излиза 9.99 лв за безплатния им план. Като бонусите явно са различни за различните потребители - при мен не дава фиксиран бонус от 80 лева, а някаква случайна сума между 10 и 200 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия