Дигитални портфейли - Revolut, Phyre, Curve, iCard, Monese, A1Wallet и други.

  • 71 878
  • 549
# 255
Някой знае ли дали има лимит за захранването на сметката в Револют от дебитната карта, която съм посочила? Над определена сума дали  има такса? Искам да си изпразня сметката от ДСК и да я закрия, но ми искат всевъзможни такси за прехвърляне или теглене.
Виж целия пост
# 256
Лимит Револют няма, зависи от лимита на конкретната банкова карта. Таксата също зависи от банката - за ДСК е 1лв + 1%. По-евтино ще излезе да се прати един Sepa превод към Револют.
Виж целия пост
# 257
Странно, до сега като съм си зареждала Револют никога не е имало каквато и да е такса,  пак от тази карта. Явно говорим за различни неща. Аз не искам да наредя банков превод от ДСК към Револют, искам през приложението  на Револют да си " дръпна" парите към него.
Виж целия пост
# 258
Някъде в условията на плана ви в Револют не пише ли лимитите?
Виж целия пост
# 259
Не откривам, ако можех да намеря отговора едва ли щях да пиша тук. Simple Smile
Някой знае ли къде мога да звънна или да пиша, за да попитам?
Виж целия пост
# 260
За стандартен план на мен това ми излиза:


Проучете добре въпроса, при еднократно зареждане/превод на голяма сума, доста често блокират сметката до доказване на средствата. За вас това не е проблем тъй като те са си ваши, но колко ще продължи този период и разглеждане на документи никой не може да ви каже. Има теми и много писано в групата във Фейсбук.

Защо не ги прехвърлите в TBI сметката е без такси. Има тема тук във форума.
Виж целия пост
# 261
https://help.revolut.com/en-BG/help/adding-money/with-card/why-w … -my-card-deposit/

https://help.revolut.com/en-BG/help/adding-money/with-card/are-t … y-deposit-limits/
Виж целия пост
# 262
Скрит текст:
За стандартен план на мен това ми излиза:


Проучете добре въпроса, при еднократно зареждане/превод на голяма сума, доста често блокират сметката до доказване на средствата. За вас това не е проблем тъй като те са си ваши, но колко ще продължи този период и разглеждане на документи никой не може да ви каже. Има теми и много писано в групата във Фейсбук.

Защо не ги прехвърлите в TBI сметката е без такси. Има тема тук във форума.

Сумата може да не е наведнъж и не е чак толкова голяма (2500 лв), имам на разположение  около 2 седмици, което означава че мога всеки ден да прехвърлям някаква сума. Затова исках да знам дневния лимит.
 Направих си сметка в ТБИ и искам да закрия тази в ДСК. Ако ги изтегля на каса  на ДСК ми искат 0.81 % върху сумата, ако се направи превод към ТБИ сметката ми 7 лв, ако е на банкомат пак има % върху сумата. Затова се сетих за вариант да ги " добавя" един вид към сметката в  Револют и след това от там да си ги разхождам чрез плащания с карта. Просто не съм зареждала повече от 100 лв в Револют наведнъж. В ДСК ми казаха, ако искам да ги изразходвам чрез плащане с карта , така нямало да има такса- да, но нали през това време върви такса поддръжка, не ме устройва.
Miraj* линковете ме отвеждат до едно и също.
Виж целия пост
# 263
В TBI също можете да ги заредите чрез карта.
Виж целия пост
# 264
2500лв не са голяма сума за Револют, стига да не ти е нов акаунта и да си имала движения и преди.
Виж целия пост
# 265
2500 не е никакъв проблем за зареждане на Револют. Давай наведнъж.
Но имай предвид, че ДСК може да си задържат минимална сума. Затова си остави 5-10 лв. Да не се чудиш защо не ти  одобрява транзакцията.
Миналата година прехвърлях от УниКредит към Револют като закривах сметка в УниКредит.
Виж целия пост
# 266
На мен ми блокираха пари в Револют и минаха над 3 месеца докато ми ги разблокират, много разправии и какви ли не документи им пращах . Сумата беше 500 евро и оттогава не ги ползвам.
И аз много мразя да плащам банкови такси, но цялото това писане за колко лева е точно.
ДСК май ще се окаже най-дървената банка.
Виж целия пост
# 267
Сумата може да не е наведнъж и не е чак толкова голяма (2500 лв), имам на разположение  около 2 седмици, което означава че мога всеки ден да прехвърлям някаква сума.
Направи си сметка в TBI Bank, MyFin или iCard онлан през съответното приложение  - без такси за поддръжка и при трите. Прехвърли парите с банков превод. После може да заредиш Revolut със съответната карта, когато си поискаш. TBI Bank и iCard имат и безплатна физическа карта без такси поддръжка и доставка.
ДСК Банк имат в тарифата си зареждане на портфейли за електронни пари. Преди мен всеки път ме таксуваха, затова ги смених. Не бих рискувал, защото, ако този път те таксуват, ще платиш 1% от сумата, което е 25лв. По-добре 2лв. превод(или колкото е там), но да ти е сигурно.
Виж целия пост
# 268
Опитах за платя онлайн с виртуална карта на Револют. Не я приема.

От надписа съдя, че има някаква настройка (?) или изискване на Револют. Къде и какво да гледам?

С другите карти плащам без проблем в същия сайт.
Виж целия пост
# 269
Опитах за платя онлайн с виртуална карта на Револют. Не я приема.
Скрит текст:
От надписа съдя, че има някаква настройка (?) или изискване на Револют. Къде и какво да гледам?

С другите карти плащам без проблем в същия сайт.
Няма настройка. Няма ли я трансакцията в Revolut, значи въобще не е правен опит за теглене. В такъв случай вината е в търговецът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия