Боя за коса / Клуб на червенокосите 5

  • 48 070
  • 630
# 630
От бая години използвам само Seri, всеки месец боядисвам корените, дължините 2-3 пъти в годината. Между боядисванията ползвам тонера на Престиж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия