Майски бръмбарчета 2020 - Тема 4

  • 47 285
  • 748
# 270
Момичета,
Някой беше споделил нощници за бременни /кърмачки на по прилични цени, около 10-15 лв., но не мога да намеря коя беше фирмата.
Само това ми остана да си купя. 😊

Аз бях споменала за българска фирма Братя Гьокови. Продават ги по по-кварталните магазинчета и тук са по 13-15лв. Вземете си с къс ръкав обаче, че сшед раждането, хормони, стрес, вълнение и т.н. се потим обилно 
Виж целия пост
# 271
Момичета,
Някой беше споделил нощници за бременни /кърмачки на по прилични цени, около 10-15 лв., но не мога да намеря коя беше фирмата.
Само това ми остана да си купя. 😊

Аз бях споменала за българска фирма Братя Гьокови. Продават ги по по-кварталните магазинчета и тук са по 13-15лв. Вземете си с къс ръкав обаче, че сшед раждането, хормони, стрес, вълнение и т.н. се потим обилно 
Благодаря!
Задължително ще е с къс ръкав. То и в болницата е супер топло.
Виж целия пост
# 272
Здравейте, бременна съм в 30г.с. Очаквам момиченце, първа бременност, термин:07.05
Виж целия пост
# 273
Здравейте, бременна съм в 30г.с. Очаквам момиченце, първа бременност, термин:07.05

И аз съм със същия термин, но чакам момче.
Днес на прегледа в 30+2 го измериха 1950гр и отговаря на 32 седмица. Като всеки път казаха, че ще има дълъг крак и много приличал на мен.
Главично си е разположен и рита силно Blush
Виж целия пост
# 274
Здравейте, бременна съм в 30г.с. Очаквам момиченце, първа бременност, термин:07.05

И аз съм със същия термин, но чакам момче.
Днес на прегледа в 30+2 го измериха 1950гр и отговаря на 32 седмица. Като всеки път казаха, че ще има дълъг крак и много приличал на мен.
Главично си е разположен и рита силно Blush
  Това се иска от тях да растат живи и здрави и да риткат. Аз съм на преглед във вторник, ще видим колко сме пораснали 🤗
Виж целия пост
# 275
Здравейте, казвам се Дими от гр. Пловдив . Имам момиче на 6г. Сега очаквам момченце с термин 18.05, въпреки че имаме малка промяна в термина , тъй като при последния преглед отчете , че е в 29+5 с една седмица върви напред. Измериха го 1.329кг. Доста е активен , особено вечер.
Виж целия пост
# 276
Еха, колко много нови майски мами. Добре дошли! Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Здравейте, и добре дошли на новите бъдещи мами! Аз се включвам да се похваля с почти изпълнения списък за бебока. Това намаление е страхотно в Комсед!!! Също да Ви споделя, предполагам, че повечето мами няма да се учудят в разликата, но аз снощи доста поумувах:
Това са ромпърче 0-3 на Джорж и 56 на Пепко! Вие писахте, че има разлика, но тя е огромна. И си умувам аз дали да не взема 2-3 по-малки, макар че ще е топло времето за много дълги ръкави.
Виж целия пост
# 278
Честита баба Марта! Да сте много здрави!

На новите добре дошли! Леко и приятно да изкарате до края!

plol, на Пепко са умалени нещата. Аз взех няколко бодита и 3-4 гащеризона размер 50-56 за начало. Особено, ако се роди по-мъничка в 0-3 ще плува.
Виж целия пост
# 279
Явно ще взема още едно две, че мира не ми дава... Честита Баба Марта!!! Здрави, усмихнати, позитивни и с бебенца на ръце май месец!!! Напълно изключи моя бременен мозък какъв ден е днес!
Виж целия пост
# 280
Честита Баба Марта!!! На всички пожелавам много щастие и здраве 😊😊😊
Виж целия пост
# 281
Честита Баба Марта, момичета! Здрави, румени, засмени!
Виж целия пост
# 282
Здравейте, на някоя мама излязоха ли й хемороиди през бременността? Аз тъкмо реших, че този път ще се размина, ама не.Confused
Виж целия пост
# 283
Честита баба Марта! Да сте живи, здрави, румени, засмени и всички да гушкаме здрави бебоци май месец.
Да на мен два, но не ме болят, така че ги игнорирам.
 Аз обаче от една седмица почнах и да отичам и от 3 дена ми се гади, но не знам дали просто не се разболявам.Confused
Виж целия пост
# 284
Здравейте, на някоя мама излязоха ли й хемороиди през бременността? Аз тъкмо реших, че този път ще се размина, ама не.Confused

На мен ми излезна един, но се прибра.
Хапване често и по малко, повече плодове, овесени трици и възможно най-малко време в тоалетната Simple Smile Вдигай си краката на столче, като ходиш - да имитираш клекнала поза, също облекчава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия