Ясновидки/врачки - тема 38

  • 143 342
  • 802
# 435
Здравейте,

да, доволна съм. Казвала ми е за събития, които към съответният момент са ми се стрували като измислица, но се случиха. Доколкото знам разваля магии и чисти от проклятия, прави и някакви защити.

За мен си заслужава ходенето, но при мен има познаваемост, има и при някои мои близки, но има и такива при които е "скоро", а това скоро още не е дошло.
Виж целия пост
# 436


здравейте,да попитам,ако има някой от Добрич имало жена която гледа на кафе,не е Керанка друга била,ако някой знае друга в Добрич да сподели.
Много благодаря за отговора,дано имам възможност да я посетя скоро,а телефон или как става заоисването ,не съм от Добрич може би час нещо трябва да запиша ,на кафе гледала,миналата седмица погребахме чичо ми,та случайно братовчед ми спомена че са минавали от там,незнам как са я намерили,но тя им е казала до колко време ще почине,само от какво не е познала.
Здравейте, да, има - Ганка в Дружба, бл.15.
На мен специално не ми каза много конкретни неща за бъдещето. На моя близка каза, но все още не е "изтекъл" срока за да бъдат достоверни.

Мога да споделя мнение за Ати от Аспарухово - според мен познава. Започва да ти говори по темата, която те вълнува без да я питаш. Възможно е и да чете мисли, но е факт че позна повечето неща. Други чакам да се случат.

За Любо от Шумен - действително е малко особен. Записва за два месеца напред и въпреки че дава конкретен час се чака доста. Някои от нещата, които каза се случиха, други - не.

За приложението - отговориха ми в рамките на час. Отговорът звучи логично - времето ще покаже истинността.
Виж целия пост
# 437
Никой ли не знае нищо за Роберт Йовчев?
Дали въобще приема? Какво е положението?
Виж целия пост
# 438
Как става заплащането при Лина?
Виж целия пост
# 439
Как става заплащането при Лина?
Аз заплатих чрез сайта с карта, но може и с PayPal.
Виж целия пост
# 440
Как става заплащането при Лина?
Аз заплатих чрез сайта с карта, но може и с PayPal.


А след консултацията при нея или преди това става заплащането?
Виж целия пост
# 441
И какво позна ли ви?
Виж целия пост
# 442
Как става заплащането при Лина?
Аз заплатих чрез сайта с карта, но може и с PayPal.


А след консултацията при нея или преди това става заплащането?
Преди консултацията с нея.
Виж целия пост
# 443
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊
Виж целия пост
# 444
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊

Къде точно се намира тази жена? Simple Smile
Виж целия пост
# 445
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊

Къде точно се намира тази жена? Simple Smile
Не знам дали приема клиенти, аз осъществявам връзка с нея по телефона, след записан час от сайта.
Виж целия пост
# 446
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊
Lin_G не си ли.и ти лина странно?Flushed
Виж целия пост
# 447
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊
Lin_G не си ли.и ти лина странно?Flushed
Да, аз също съм Лина. Нямам нищо общо с въпросната жена.
Виж целия пост
# 448
Отзиви за Марина от София? Нумероложка ли е? За Ина  - много добра за настояще и не е менталист, както се коментира, че чете мисли. За настояще казва неща, които не съм си и помисляла, оказаха се верни.За бъдеще при мен не се получи, даже каза, че нищо не й се дава, поне беше искрена.
Тук много се коментира Лина...Но има и други ясновидци. Търся скорошни отзиви за Ина и Марина. Успешен ден!
Виж целия пост
# 449
За Марина на Графа ако  е тази - от преди 4 години - да , по астрото е ок , не мисля че много време дава защото помня че прекалено бързо беше и останаха още неща , може би 30 мин дава ....

даже не пазя телефон - тези от темите написаните сегашните ли им са ?

мисля че тя си има дарба , зависи може би как ще я подхванете , бих повторила при нея , мисля че се записваше часа от жена друга и се чака доста обаче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия