Да си разтълкуваме съня - 11

  • 46 107
  • 743
# 210
каква емоция имаше? Ти например радостна ли се чувстваше, че сте излезли да пиете кафе?
Виж целия пост
# 211
каква емоция имаше? Ти например радостна ли се чувстваше, че сте излезли да пиете кафе?
Странно, но ми беше леко апатично. Нямаше особена емоция от моя страна.
Виж целия пост
# 212
каква емоция имаше? Ти например радостна ли се чувстваше, че сте излезли да пиете кафе?
Странно, но ми беше леко апатично. Нямаше особена емоция от моя страна.
не и се обаждай тогава
Виж целия пост
# 213
Сънувах, че паля свещ.
Какво означава?
Виж целия пост
# 214
Сънувах, че паля свещ.
Какво означава?
"Палиш ли в съня си свещ, значи ти предстоят постижения, ще бъдеш обичан, ще имаш радости." Така пише в интернет.
Виж целия пост
# 215
Благодаря, аз също мога да ползвам гугъл.
Търся друг вид тълкувание.
Виж целия пост
# 216
а какво означава, когато сънуваш свой роднина с който си бил в добри отношения - майка/баща/баба, който е починал отдавна ... честно не ми идва на ум нищо, може би търсиш закрила и покрепа от него? или душата на починалия е неспокойна, защото "вижда"", че ти имаш няккаъв сериозен проблем? ...
Виж целия пост
# 217
много е общо така, трябва да споделите конкретна ситуация, детайли.
Виж целия пост
# 218
Сънувах брат ми да носи малки бели почти новородени кученца и ми ги сложи на леглото.
В началото се зарадвах, после се ядосох, защото почнаха да пишкат. Ядосах се насън и му се накарах.
Някакви идеи?
Виж целия пост
# 219
Да направи нещо в реалния живот, което да ти донесе на теб грижи и тревоги?
Виж целия пост
# 220
Сънувах, че съм булка (омъжена съм наяве) в дома на родителите си. Гледах се в огледалото - бяла рокля и черни слънчеви очила. Имаше гости на терасата, изведнъж се изви силна буря и всички паднаха на земята, всичко беше потрошено, но аз не изпитах страх или безпокойство. Просто попитах майка ми има ли къде да настаним останалите гости при това положение. Странно, защото по принцип съм ангажирана към всичко, а не безразлична.
Виж целия пост
# 221
За слънчеви очила гледаме нереалистично на даден човек или ситуация. Тоест си затваряме очите.  Това според мен.
Бяла булчинска рокля не е на хубаво.
Виж целия пост
# 222
Много ти е натоварен символично съня.
Имаш ли разочарование от брака си? Чувстваш ли се сбъркала? Усещаш ли, че си " отваряш очите"?
Някаква ситуация?
Или може би предстои?
Виж целия пост
# 223
Имам приличен брак - в смисъл с обичайните проблеми, но без сериозни катаклизми. Но истината е, че в последно време имам мисли в тая посока, чувствам се самотна. Но още не съм си отворила очите за нещо сериозно, хах, надявам се да не предстоят драми. В съня си, въпреки бурята и счупените неща, се чувствах спокойна, да не кажа безразлична. Обикновено от съпътстващото чувство се ръководя... Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 224
Аз сънувах, че се люлея на една огромна люлка, на едно огромно дърво. Толкова се залюлявах, че стигах до короната на дървото. Ама огромна ви казвам, неестествено голяма люлка. Емоцията по време на съня беше радост! Много щастлива бях.

Преди това пък как и защо не помня, но сънувах как мишки ядат змия. Аз седя и ги гледам, дори не ми се струваше абсурдно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия