ОСМОКЛАСНИЦИТЕ Баба Марта ще закичи, да са здрави и засмени ученици

  • 30 794
  • 736
# 270
По повод маските за лице - в края на януари трябваше да купя определено количество от фирма вносител на медицински изделия и маските бяха по 2.90 лв. кутията от 50 бр. или 5.8 ст. бройката. Днес отидох пак да купя и ми обявиха цена от 1 лв. бройката (не кутията)...На логичният ми въпрос какво се случва, отговора беше "Ами цените се променят..." Добра промяна - с 1700% отгоре.

За заведение - "Кривото" на Будапеща (до Дондуков) май е по-спокойно.
Виж целия пост
# 271
Нищо против нямам да сменим заведението, само искам да обърна внимание, че където и да отидем ще е шумно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 272
Нищо против нямам да сменим заведението, само искам да обърна внимание, че където и да отидем ще е шумно. Stuck Out Tongue Winking Eye

Шумът, създаден само от нас, не е толкова дразнещ, но в Халбите си е шумно по принцип. Има някаква акустика и като се обединим с хората от съседните маси, плюс музика и не можем да си чуем мислите.
Виж целия пост
# 273
Дотук има предложения за Кривото и Дивака. Давайте още.

maman_ours, хубаво ще ни е в самостоятелна зала, но сложна ми се струва организацията.
Виж целия пост
# 274
Аз предлагах О Шипка, но там съм била преди много време. Имам някакъв спомен за отделни стаи, но ще проверя, като оздравее дъщеря ми.
Виж целия пост
# 275
Дотук има предложения за Кривото и Дивака. Давайте още.

maman_ours, хубаво ще ни е в самостоятелна зала, но сложна ми се струва организацията.

Около Дивака няма никакъв шанс да се спре с кола. От тази гледна точка е неудобно за тези, които идват с коли.
Виж целия пост
# 276
Аз от Дивака на Христо Белчев имам спомен за отделна зала на 2 ри или 3 ти етаж, но беше оформена специално за випуска ни като една маса на П — иначе не знам колко маси са ... ние си бяхме ок 50. Чета при 9токласниците, че възелът с профилите са разплита поединично на някои места: НПМГ, испанската. На сайта на последната има и инфо, както и презентация, поднесена на 10-токласниците. Оказва се, че са им доста ограничени (по-скоро липсват възможности за комбинации)профилите ... явно навсякъде ще се действа наново и в зависимост от ресурсите
Виж целия пост
# 277
Що за женки? Що ви трябва да чувате, нали можете да си говорите на воля. JoyJoyJoy

Иначе. "Кривото" на Будапеща е затворено в момента, буквално от дни. "О'Шипка" на Будапеща има отделни стаи във вътрешната къща, но не са подходящи според мен, прекалено ще се "разкъсаме". О'Шипка на Шипка има отделно помещение долу, но не е с маси, а с тип "щъркели" и може би имат отделни изисквания не за запазване, а за наемане.

Но може да се помисли по въпроса, ако надделее настроението за смяна.Grinning
Виж целия пост
# 278
Искате ли да подсигуря микрофони? Не се шегувам 😂
Виж целия пост
# 279
Искате ли да подсигуря микрофони? Не се шегувам 😂
А тапи за уши? Или ще си модератор, който да дава думата на желаещите да се изкажат?
Виж целия пост
# 280
О! Шипка - Будапеща или О2 няма капацитет за нас в нито една зала. Самата къща е тясна и дори да съберем масите, трудно ще се поберем вътре 30 + човека.
О1 има салон на 2 етаж на къщата - едно време се водеше за непушачи, който ще е супер според мен, но не знам дали още работи. А в подземието имаше рок клуб. (Не съм стъпвала там сигурно от последната ми смяна преди 15 години, но все пак е същата къща...).
О3 мисля че затвори - в студентски град. 
В О4 ще се съберем, но е в Люлин, на метро станция Западен парк и има лоши отзиви за кухнята към момента.
О5 е в Бъкстон, но там никога не съм ходила.
Виж целия пост
# 281
Искате ли да подсигуря микрофони? Не се шегувам 😂
А тапи за уши? Или ще си модератор, който да дава думата на желаещите да се изкажат?

Виж целия пост
# 282
Халбите на Черковна. Спирането с коли пак е малко проблем, има широки зали, но не знам как е акустиката горе, пребивавал съм основно на бара в градината.
Виж целия пост
# 283
На мен Халбите на Черковна ми е идеална като локация, но освен, че с паркирането ще има проблем, няма и много близка спирка на метрото там. А това беше едно от условията преди.
Виж целия пост
# 284
Пролетта дойде, слагаме срещата за края на март и взимаме одеалата за пикник в Борисовата или Южния парк Flowers MushroomFlowers Maple LeafFlowers HerbFlowers Cherry BlossomNature Sunny.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия