Как да забравя за изневярата му?

  • 5 567
  • 85
# 30
Авторке,няма да забравиш, но ако той се е осъзнал, прекъснал е връзката и си гледа семейството, няма причина да не живеете нормално.Кратко залитане не е нещо страшно, пак казвам, ако човека се е осъзнал и не повтаря.Друго е ако постоянно гледа встрани, тогава вече режеш и край.
Виж целия пост
# 31
Нищо неестествено не се случва. Ти усещаш, че той пак те обича и се чувстваш виновна, че не си простила качествено. Той смята ли, че заслужава да простиш забежката? Ако не, ти защо реши, че да му прощаваш ей сега, в този момент, е важно. Дай си време.
Виж целия пост
# 32
"Той пак те обича" - значи може да спреш да обичаш, после пак да почнеш, обаче партньора, който не е спирал да те обича, трябва да е овца и да го приеме...
Виж целия пост
# 33
Аз не го разбирам така. С новото гадже си е качил акциите, не че толко са се обичали, после нещо не са се разбрали и той се е прибрал. Супер детинска работа от негова страна, а от нея се иска да постъпи зряло и да прости.
Виж целия пост
# 34
Или новото гадже го е върнало обратно - няма как да знаем. По принцип подобни истории приключват по различни причини, но ако авторката е убедена, че се обичат много - не би пускала такива теми. Има и друго, което не ни казва, и което я съмнява.
Виж целия пост
# 35
Изживей и ти някоя авантюра.
После по живо по здраво ще си остареете заедно.
Виж целия пост
# 36
Благодаря на всички за коментарите.
Простила съм му - обичам го, не го съдя. Може би аз съм си виновна, че като се сетя и не си казвам - Спри, не мисли, а започвам да се самонавивам. И знам, че ме обича - усещам.
Моля пишете, давайте мнения. Сигурна съм, че тези обсъждания са важни и ценни за много други като мен.
Добре, де, след като усещаш, че те обича, защо толкова много настояваш за чужди мнения? Огорчени от брака си жени ще ти казват да го зарежеш, да го забравиш, за какво ти е такъв, пак ще изневери...
Такива като мен, с пълноценен брак, обичани, ще ти кажат: забрави и прости.
Истинската любов е вече привилегия. Щом я имаш, защо да я губиш? Аз бих простила една изневяра, ако преди нея е имало милион доказателства за любовта му.
Все пак сме хора, а не изрязани от списание съвършени фигури. Да, определено след 30 години щастлив брак една горчилка може да се преживее. Трябва да се преживее!
Според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Даже и две - три горчилки какво са пред 30 години в рая Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Ако инициативата за свалката не е била негова, съвсем нормално е да се осъзнае впоследствие. На тези години, ако през останалите не е имал афинитет към изневери и не се е оглеждал за такива, подобно внимание може направо да го взриви. Позабравени емоции, усещания, самочувствие, всичко в розово, за разлика от домашната рутина... Заслепен, не е странно да се подведеш в чувствата. И, щото явно, няма опит, си е изпял всичко пред съпругата. Да, ама с времето емоциите са поулегнали, поотворил е очите и е развенчал кумира.
Авторката, приеми го като грешка на възрастта. Ако сега нещата са както преди, не си заслужават терзанията. Думи, казани в заслепение, независимо от каква емоция, не трябва да се приемат съвсем по предназначение.
Виж целия пост
# 39
Usmihni_mi_ se, barbarella благодря за мненията ви. Той наистина съжалява. Знам, че се обичаме. Знам, че трябва да се успокоя. И не сме останали заедно по задължение или друга причина. И след 30 години се обичаме. Човек може да изпадне в заблуда или в криза на средната възраст.
Аз само искам да не се сещам за случката. Нямам съмнения относно чувствата ни един към друг.
Благодаря на всички за мненията.
Виж целия пост
# 40
След като няма други последствия от историята, това втренчване в детайлите й, е ненужно терзание. И ние, и вие вече сме в години, където ни очакват много по-съществени поводи за това. Да хабиш малкото ни останало време за качествен съвместен живот с неприятни ретроспекции и мазохистични размишления, задълбочава загубите от онзи момент и съсипва днешния. А утре не знаем дали ще има.
Виж целия пост
# 41
Не си му простила, вероятно не можеш да прощаваш. Прошката е облекчение, любов и свобода. Ти си много далеч от това.
Виж целия пост
# 42
Не си му простила, вероятно не можеш да прощаваш. Прошката е облекчение, любов и свобода. Ти си много далеч от това.

И какво сега, да я убием с камъни ли?! Наранена е и страда.
Виж целия пост
# 43
В един момент всичко се прощава. Човек може да живее прекрасно и без да е простил веднага. Всяко нещо с времето си. За радост сме устроени така, че всичко да ни минава.
Виж целия пост
# 44
Няма да забравите изневяра. Но е наивно  твърдението, че се обичате и др. е виновна. Все пак той е мъж, не заблуден, домашен любимец. Смутиха ме думите му, че обича другата и иска да живее с нея. После изведнъж се осъзнава и остава любящ в семейството. Не бих живяла с подобен мъж. "Победили" сте в тази авантюра, но ако се появи нова муза ? Може да се влюби отново, като пубер . Убеждавам, се че годините не гарантират осъзнати действия и мъдрост.Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия