)))
)))




Поне съдейки по съобщенията за просрочени задължения. Там има сериозен проблем с професионалния домоуправител, още от времето на Вход мениджър и впоследствие с Хоум Кеър. Енергийното съоржение преди 2 години гръмна от една котка-смаубиец, та изкарахме половин нощ на студено... в 21-ви век. Отсоянието между стъклената пирамида (нея я довърши някаква фирма производител на олио, преди това стоеше недовършена) и новия строеж (започна миналата година, заедно с още един, от др страна на нашия блок) е по-малко от 6-7 метра, според мен. Но дори да не е, заради този нов строеж, във вход А на нашия блок се препродадоха 90% от апартаментите (вместо към Витоша изведнъж вече гледаха в чужди прозорци, изкривиха се от вибрациите дограми, пукаха се плочки). Да не говорим колко е дразнещо да се налага да вдигаш скандали със строители, защото в 18 вечерта бетоновоз е блокирал подходът ти към вкъщи и дори пеша не можеш да минеш.
А, и не е никакъв проблем зимата да стигнеш до метрото за 5-7 минути пеша. Локацията е перфектно удобна, винаги ще ми харесва. Но условията за живот в квартала са ужасни в момента (дано ги подобрят някой ден). Препоръчани теми