МОНОДИЕТА - тема 20

  • 74 063
  • 743
# 525
Ами знам, обаче като стана да храня бебето и съм супер гладна, стърже ми и почвам да си чупя от мъжа бананите
Виж целия пост
# 526
Днес съм на първи ден картофи. От 65,7кг. тръгвам. Целта ми е 50кг. По възможност до май месец да са поне 55/56.
Виж целия пост
# 527
Ваксинирах се, изобщо не ми е добре. Спирам диетата за ден-два.
Виж целия пост
# 528
След ваксината и аз не бях добре 24 часа. Ще мине.
Виж целия пост
# 529
Здравейте!
Аз не спазвам монодиета ,но от 61 вече съм 57кг. Правилото е да не се яде след 20:00 и вечерята да е нещо по леко -риба/пиле с салата или супа без хляб и по малко сол. Ако много огладнея изяждам 1 ябълка, а сутрин си хапвам -наблягам на протеини.
Виж целия пост
# 530
Здравей те имам въпрос аз не обичам риба с какво бих могла да заменя рибния ден
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 531
Хрумва ми евентуално с яйца ?
Виж целия пост
# 532
Добро утро!
Отчитам се след двата дни риба. Кантарът показа 62.6кг, което е резултат дори по-нисък от този след края на първата 12-ка. Доволна съм, разбира се. Дрехите стават широчки. Не знам дали да не направя по-дълга пауза от два дни преди следващите 2 х 12? Това е първият път когато правя монодиета. Вероятно и затова ефектът е толкова бърз, защото организмът е изненадан.
Виж целия пост
# 533
Да се отчета след своя първи ден. От 65,7 днес съм 64,2кг. Иначе тръгнах от 70кг., но 2 седмици бях на друга диета. Т.е. свалянето продължава, не са от първите водни килограми. Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Да се отчета след своя първи ден. От 65,7 днес съм 64,2кг. Иначе тръгнах от 70кг., но 2 седмици бях на друга диета. Т.е. свалянето продължава, не са от първите водни килограми. Simple Smile

*Deny*, на каква диета беше? Simple Smile

Престраших се да се кача на кантара и аз Grinning
53.5 кг съм, целта ми е 50кг до средата на май Simple Smile Минаха 3 дни от ВЧ, продължавам по-сериозно.
Виж целия пост
# 535
Да се отчета след своя първи ден. От 65,7 днес съм 64,2кг. Иначе тръгнах от 70кг., но 2 седмици бях на друга диета. Т.е. свалянето продължава, не са от първите водни килограми. Simple Smile

*Deny*, на каква диета беше? Simple Smile

Престраших се да се кача на кантара и аз Grinning
53.5 кг съм, целта ми е 50кг до средата на май Simple Smile Минаха 3 дни от ВЧ, продължавам по-сериозно.
1 седмица на плодове, после 1 седмица калориен дефицит х 600-800 калории на ден - хапвах си от всичко, но по много малко.
Виж целия пост
# 536
Мога ли да ви помоля да си споделите резултати в минуси по дни. Понеже хака днес съм 69 сигурно е много яко, ама аз изобщо не знам или не помня от къде сте тръгнали. Интересно ми е. Днес ще правя трети ден на риба и после един на плодове у после на км
Виж целия пост
# 537
Обобщение:
Начало: 67.9кг при ръст 168см, години 36г.
26-27.02. Картофи     без измерване
28-01.03. Месо      66,7кг
02-03.03. Зеленчуци    65,8кг
04-05.03. Риба      64,6кг
06-07.03. Плодове   63,9кг
08-09.03. Кис. млека   63.3кг
И така първата 12-ка приключи.
Резултат: - 4.6кг
Започнах втората врътка с МЦ ...
10-11.03. Картофи    64.5кг. МЦ
12-13.03. Месо      66.0кг МЦ
14-15.03. Зеленчуци   64.4кг последни дни МЦ
16-17.03. Риба      62,6кг (което прави -5,3кг към днешна дата)
Днес и утре на плодове
Виж целия пост
# 538
Аз нямам много за сваляне, но съм доста непостоянна с храненето и колкото и да е неправилно предпочитам по-рестриктивни диети с по-бързи резултати.
Стандартно се въртя между 50 и 55кг в зависимост от сезона и колко и какво си позволявам да хапвам. Хич не се харесвам над 53 обаче. Имам чувството, че много ми личат.

Обикновено зимата качвам, лятото си ги свалям. Сега обаче имам повод и трябва да съм в топ форма и ще си я постигна. Simple Smile

Била съм на всякакви видове диети в последните 10 години. Само моното и глад работи при мен (или невероятно постоянство със следене на калории, без преяждания, неядене на нищо тестено и сладко), най-вероятно защото нямам какво и много кг за сваляне.
Виж целия пост
# 539
Отчет:
Започнах от 70кг. на 01.03., но с друга диета.  
След първи ден от Ваня Червенкова/хапвах картофки първо полусварени, после пържени-700гр./ (18.03): от 65,7 - 64,2кг. - 1,5кг.
Днес след втория ден картофи/по същия начин, същия грамаж/ (19.03): 63,7кг. - 0,5кг.
Общо за последните 3 седмици - свалени 6,3кг. до момента. Които са -2кг. за тези 2 дни, откакто съм на монодиетата. Целта ми е 49кг.
Днес ще съм на 3 пилешки пържолки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия