МОНОДИЕТА - тема 20

  • 74 064
  • 743
# 570
Здравейте, на кои дни се сваля най-много? Днес ми е четвърти ден на ВЧ. Simple Smile
Цял живот си хапвам всичко и повече от 55килограма не съм ставала, от началото на пандемията качих 12кг. Целта ми е 52килограма. ♥︎ ♥︎
Всеки организъм сваля различно при различните хр групи. Трябва да се наблюдаваш и да прецениш сама.Щом кг  ти са качени от преди година,  значи ще ги смъкнеш лесно 😉.Желая ти успех! Важното е да не се отказваме.
Аз например вече 10 г се боря с 10 качени кг. след трета бременност. Свалям...качвам...но не се отказвам и не се примирявам с качените килограми😊
Виж целия пост
# 571
Не съм по рибата, заменила съм я с яйца(нищо, че там пък жлъчката ме наболява), тогава сякаш свалям повече. Също киселото мляко и плодовете.
Виж целия пост
# 572
И аз съм установила,че с яйца свалям най-много  в сравнение с всички белтъчини.
Днес ми е 10 ден-плодове...малко наруших, но продължавам. Хубава вечер, момичета 🤗
Виж целия пост
# 573
Привет!
Започвам днес с Ваня Червенкова. Килограмите са 55.5кг на ръст 156см.
Качвам снимка отсега, за да се види "преди" и "след".
Скрит текст:
Днес е Велики петък при нас, и започвам съвсем нарочно.
Утре едно от децата ми има имен ден. Няма да ям ни сладко, ни шоколад, нито козунаци. Яйца ям непрекъснато, така че няма да се чувствам лишена.

Няма да имам гафове, в това съм сигурна.
Успех на всички момичета.
Виж целия пост
# 574
Привет!
Започвам днес с Ваня Червенкова. Килограмите са 55.5кг на ръст 156см.
Качвам снимка отсега, за да се види "преди" и "след".
Скрит текст:
Днес е Велики петък при нас, и започвам съвсем нарочно.
Утре едно от децата ми има имен ден. Няма да ям ни сладко, ни шоколад, нито козунаци. Яйца ям непрекъснато, така че няма да се чувствам лишена.

Няма да имам гафове, в това съм сигурна.
Успех на всички момичета.
Супер си! Успех ♡
Виж целия пост
# 575
Привет!
Започвам днес с Ваня Червенкова. Килограмите са 55.5кг на ръст 156см.
Качвам снимка отсега, за да се види "преди" и "след".
Скрит текст:
Днес е Велики петък при нас, и започвам съвсем нарочно.
Утре едно от децата ми има имен ден. Няма да ям ни сладко, ни шоколад, нито козунаци. Яйца ям непрекъснато, така че няма да се чувствам лишена.

Няма да имам гафове, в това съм сигурна.
Успех на всички момичета.
Много добре изглеждаш,  Dez 😊!
Да изчистиш малко мазнинки от режима,  иначе си супер👍!Желая  ти успех!
Виж целия пост
# 576
yasmina, на каква възраст сте и имате ли придружаващи заболявания? Аз съм на 44 с Хашимото и свалянето при мен е просто мираж! Едно време и аз така свалях по 10 килца от раз, даже само с намаляване на храната. Сега е невъзможно Sad

Периода за който говорих беше преди шест години. Сега съм на 43 нямам заболявания. Не съм на диета в момента само се ограничававам. И наистина взех да си мисля, че киселото мляко и доматите със сирене ми пречат да сваля кг....
Виж целия пост
# 577
Привет!
Отчет за 2та първи картофени дни (варени, с малко сол, защото потоци вода се леят от мен при тренировка и сол ми трябва) -
Ден 1 -400гр.
Ден 2 -400гр.
Не очаквах такава симетрия. Smile
От начални 55.5кг, днес съм 54.7кг.
Водата падна, сега започва интересното.

За днес съм изпекла 4 цели кълки, с едната закусих. Същото ще е за обяд, сл. з. след тренировката, и последната за вечеря.
Гладна няма да стоя.

За утре имам пилешки гърди, ще ги направя с босилек във въздушната фритеза. Супер стават.
Виж целия пост
# 578
Дез, по колко картофи ядеш на ден!
Виж целия пост
# 579
Дез, по колко картофи ядеш на ден!

Между 1кг и 1кг 200гр.
Понеже меря всичко, поне знам.
Не искам да падам под 900кал, идеално над 1000.

Едит 5.04.
Eхооо, къде сте, момичета?
Кантарът ме зарадва днес със -700гр след първия ден пиле. (4 кълки, 800гр. пишеше на кутията, пекох ги във фурната натюр).
Проверих според разлини калкулатори, около 1200-1300кал. 150гр протеин. Идеално.
От 55.5 начални килограми, днес 54.0кг.

Нямам търпение да видя колко килограма ще съм утре! Най-много се сваля след рибните дни, така че няма да си позволявам гафове.
На първия картофен ден пекох какаови мъфини за децата.
На втория ден Опус 2 имаше имен ден, не пипнах друго освен картофи.
На третия ден (вчера) беше Великден. Засега настроението и мотивацията са на макс, тренирам както обикновено, без промяна. Ще видим по-нататък как ще се чувствам.
Пия по 2л вода на ден + 2л зелен чай. Това второто май е прекалено много, ще питам Гугъл.
С ниско кръвно съм, което за мен е нормално. Не ми пречи.

Успех на започналите и побут на колебаещите се! Grinning
Виж целия пост
# 580
На мен днес ми е 8 ден, 2 ден на риба :/ не обичам рибка Grinning Вчера хапнах малко октопод и калмари пълнени със скариди от Березка (не бяха по моя вкус) за вечеря си направихме скаридки заедно с мъжлето сме на диета. Той почна от 108кг сега е 103кг, аз започнах от 66кг, днес съм 63кг. От първият рибен ден и двамата качихме Grinning . Вие какво хапнате на рибка? Днес съм на работа и ще се моля да не прегреша хах Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Добър вечер, момичета.За първите  12 дни на В.Ч свалих 3 500кг (от излишните 10 кг).Не са много, но имах прегрешения. От втората врътка се надявам на 2 кг.поне.Страхувам се от рязко сваляне, защото толкова рязко си  връщам кг.след това.Ще се постарая да нямам прегрешения, май ми е понамалял апетита 😊.Желая ви приятна вечер 🤗!
Виж целия пост
# 582
не стават така нещата
на втора врътка задържаш сваленото от първата
мах -1кг очаквай, но не се отказвай, защото е важно тялото да свикне
Виж целия пост
# 583
След Ден 4 -600гр и 53.4кг.
Изядох 800гр пилешки гърди в четири дози по 200гр задушени на тиган с мъничко зехтин и много босилек.

Общо -2.1кг от началото, и се вижда много в кръста. Все ми е едно дали е вода, чувствам се олекнала и мотивирана да продължа.
Изобщо не е проблем, тренирах си нормално вчера. Тичах в парка сутринта, следобяд крака 50мин с леки тежести и собствено тегло.
Виж целия пост
# 584
не стават така нещата
на втора врътка задържаш сваленото от първата
мах -1кг очаквай, но не се отказвай, защото е важно тялото да свикне
Оффф,тя надеждата нали умирала последна 😁, че ще се надявам на още малко "-".Имам излишни 10 кг,които качих вследствие на трета бременност ,а минаха доста годинки вече. Те и моите години растат пропорционално  на килограмите де....ама не се давам още 😂.Днес ми е трети ден(на пилешко )и за двата картофени съм - 0,600 общо.
Усмихнат ден на всички 🤗!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия