Бригада "Нов дом" - 4

  • 150 009
  • 2 394
# 2 355
Печка с четворка котлони, за да държиш тенджера на единия е доста загуба на място. Определено вградени котлони е по-добре, а повечето кухни, които видяхме, са малки и всяко пространство по плота е важно. С колко големи съдове да готвят, че да си пречат на двойка?

Пък и ако чак толкова им липсва на семействата, може да си сложат едно котлонче отделно, на плота или тераса.

След финала на сезона, генерално мога да кажа, че много ми хареса идеята да помагат на майки от групата "Купи подарък...". В генералния случай е по-добре така, отколкото за сметка на предаването да се ремонтират порутени общински жилища, които общината не смята за нужно да приведе в нормален вид. А поне през групата се намират майки, които имат нужда и работят, за да си осигурят средства, колкото и да са малко.
Виж целия пост
# 2 356
Весела е втора тета - висша компетенция по всички въпроси, дори и да няма опит.
Когато сложиш нормален тиган и тенджера, за да направиш паста, напр., при 2 котлона единият съд не може да е върху котлона изцяло. Като сложиш 2 тенджери, за да направиш супа и ядене също.
Да мислиш, че си спестил място от двойка котлони е илюзия. Винаги можеш да ползваш част от плота без да ползваш котлон.
Виж целия пост
# 2 357
Сигурна бях, че "висшата" експертиза е от гледане.
Вие сте виждала, някои ползваме. Хванете едно метърче и премерете диаметрите. Съвсем нормални тенджери, не от левчето или неопределен материал, госпожа, като за две яденета на четиричленно семейство.
Не дразните. Всеки се представя според възможностите си.
Виж целия пост
# 2 358
Ми сменете ги тия котлони и пишете на предаването да ги смени. Като виждам някой да готви две яденета пред мен на такъв котлон да не вярвам на очите си?

Време е да напишем концепция за новия сезон. Няколко месеца имаме, експерти сме по всичко, дано само бюджет да има.
Виж целия пост
# 2 359
С това "пишете на предаването...."
Пишем-не пишем на предаването, успоредно коментираме и тук. А с кого си пишем извън темата, може и да не споделим.
Не ми харесва кафявият цвят на стената, получавам безценен съвет, за който не съм се сетила: Пиши на предаването!
Не ми харесва боята по врата - Пиши на предаването!
Писах. Пребоядисаха я по мой вкус.
Виж целия пост
# 2 360
Ще има нов сезон
https://www.btv.bg/shows/brigada-nov-dom/novini/brigada-nov-dom- … e-novi-geroi.html
Виж целия пост
# 2 361
Гледах и аз рекламата. Но след предният сезон, така ги намразих, така ме отчаяха с избора си на семейства, че не знам дали ще си позваля да ги гледам отново ...
Виж целия пост
# 2 362
С кой точно избор?
Виж целия пост
# 2 363
Аз също не бях очарована от последния сезон.

При избора на семейства можеха по добре да се справят.  Ще гледаме.
Виж целия пост
# 2 364

С почти всичките семейства! Това бяха изключително неподредени, мързеливи хора, които просто трябваше да си почистят малко апартаментите.
Виж целия пост
# 2 365
А помните ли епизода със семейството,  в което всички си бяха живи и здрави, а им падаха гълъби в банята?
Виж целия пост
# 2 366
А помните ли епизода със семейството,  в което всички си бяха живи и здрави, а им падаха гълъби в банята?

Казвам че ПОВЕЧЕТО от епизодите бяха за мързеливи и най-вече НЕПОДРЕДЕНИ хора.Четете по-внимателно постовете и им гледайте по-внимателно апартаментите, които сигурно са направили същите бунища както преди ...
Виж целия пост
# 2 367
Кога стартира новия сезон - 7?
Виж целия пост
# 2 368
В уикипедия  пише 2025 година. Предполагам, че ще е в пролетния тв сезон
Виж целия пост
# 2 369
Мерси. Видях снимка на Мария Силвестър с надпис сезон 7, еп.1, ама сигурно показва, че сега го снимат, а не че ще почва по-рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия