Домакини 70/ За да постигнеш всичко, понякога е достатъчно да направиш само една стъпка

  • 61 139
  • 743
# 195
При нас слотовете са за три дни напред и няма свободни... Жалко, хубава опция е. Не е проблем да отида до магазина по принцип, но нали уж трябва да ограничим излизането. А и имам разни неща вкъщи, дет се казва гладни няма да останем. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 196
Добро утро момичета!
Днес е Благовещение! Дано само благи вести достигат до вас!
Мария заети са часовете за доставка от хранителните магазини. Което по принцип не е нещо ново, защото и преди тази ситуация много хора пазаруват и храната онлайн -определени часове и преди трудно се "докопваха". Оплакват се от ибей, но и там много зависи от къде е продукта - доставчиците извън УК и преди ситуацията пращаха за около 30дни. Та много зависи какво и от къде пазаруваш.
При нас е напекло едно слънце - най накрая градината изсъхна от наводненията и вече мога да си пия кафето в нея!
Виж целия пост
# 197
Честито Благовещение, момичета!

Аз си поръчах прежда в понеделник, днес ще е при мен и то на село. А от Еконт съобщението е, че дължа 27лв и усмивка. 🥰
Виж целия пост
# 198
Честит празник момичета!Бъдете здрави и щастливи,обичани и усмихнати.
Вале, какво пак ще плетеш.
Калинче, завиждам за слънчевото време.
Смърфи ,ще се справиш с пазареното онлайн.
Ма ко ,който учи да става рано.
Аз днес ходих да напазаря малко,имаше на едното място опашка ,вярно пущат по един,но и цените са скочили.Вече съм запасена за още карантина ,само да се покаже и слънцето.
Виж целия пост
# 199
Добро утро!
Виж целия пост
# 200
Добро да е, Ма ко!
Сложила си ни зимно кафе! Протестирам!
Виж целия пост
# 201
Joy Ами при мен още има сняг. Балкона вече се разчисти от самосебе си, навън също се топи бързо, но има. И едно цвете навън май е измръзнало, дано бъркам. Люляка обаче се държи
Утре ще пусна някое по-пролетно
Виж целия пост
# 202
Ааа, всякакво го вземам. Coffee

Днес тук щяло да става до +18, бреййй!
Вчера изчистих, днес се чудя какво да правя, хаха. Ще отида до големия магазин по някое време, ама сигурно ще чакам, докато ме пуснат.
Супер ми сюреалистично всичко.
Виж целия пост
# 203
Е, и аз се пошегувах. С този каймак кой ти връща кафе.
Смърфи, ако при нас беше +18 градуса бих си измила прозорците и щората в спалнята, бих изпрала пердетата и завесите.
Виж целия пост
# 204
Мда, прозорците наистина са за миене... Мне, по-добре да отида до магазина. JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 205
Денят е дълъг. Ще имаш време!
Виж целия пост
# 206
Дълъг, дълъг, абе колко да е дълъг! Но мога да се прежаля за един-два прозореца, че при нас не е като да няма прозорци. Joy
Виж целия пост
# 207
Аз мих прозорци преди десетина дни. Отвън, все едно не съм ги пипала
Виж целия пост
# 208
Идеално! Значи ще имаш фитнес за няколко дни! На мен така ми липсва движението,, но да се кача на кростренажора ме мързи. Искам работа да си намирам......
Виж целия пост
# 209
Добро утро!
И аз на кафето!
При нас също е топло и слънчево. Вчера се разходих из селото - "рисковите" се препичат в градините, децата скачат по батутите, тийнове не се виждат/явно заровени в нета/ Laughing. Прибрах се и кучето изобщо не пожела да си легне в постелите, ами на паркета, че и той се напече Laughing
Ние сме на север и при нас е спокойно - трагедията е в Лондон....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия